Kimyasal gebelik sonrası ne zaman gebe kaldınız

semanur20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2019
43
13
Arkadaşlar kimyasal gebelik te düşügünüz kaç gün sürdü ve nelere dikkat etmeliyiz.
Sonrasında gebelik ne zaman oluştu.
Deneyimlerinizi yazabilir misiniz

Arkadaşlar kimyasal gebelik te düşügünüz kaç gün sürdü ve nelere dikkat etmeliyiz.
Normal adetimdrn 3 gun falan daha fazla surdu canim fakat hemen ertesi ay hamile kaldim inseALLAH sende oyle olursun cunku kimyasal gebelikten sonra sans daha yuksek oluyor kendine dikkat et kalmis olabilirsin hemen de

Normal adetimdrn 3 gun falan daha fazla surdu canim fakat hemen ertesi ay hamile kaldim inseALLAH sende oyle olursun cunku kimyasal gebelikten sonra sans daha yuksek oluyor kendine dikkat et kalmis olabilirsin hemen de
Bende geçen ay geçirdim bat a 10 gün var hemen hamile kalmışsınız ne güzel bende bekliyorum bakalım size dr dinlenin dedi mi

Kimyasal esnasında kanamadan sonra hiç adet olmadınız mı yani? Gebelikle kimyasal arasında bir adet daha oldu mu?

Lekelenme oldu ardindan test yaptim silik cizgi cikti bes gun sonra adet basladi. Hemen sonraki ay da hamile kaldim

Lekelenme oldu ardindan test yaptim silik cizgi cikti bes gun sonra adet basladi. Hemen sonraki ay da hamile kaldim
Aynısını ben de yaşamıştım. Adete 3 gün kala silik çıkmıştı. Adetim 2 gün geçti, kanamam başladı. Normal bir adet gibi geçmişti. Hemen sonrasında hamile kaldım. Oğluma sağlıkla kavuştum çok şükür

Son düzenleme:
Merhaba ben de kimyasal gebelik sonrası hemen hamile kaldım. Geçen sene Haziran ayında adetim 3 gün gecikince test yaptım pozitif çıktı kan testinde de beta 50 çıkmıştı. 2 gün sonra normal adet kanamam geldi haliyle hemen doktora gittik tabi devlet hastanesiydi. Senin normal adetin gelmiş dediler oradaki doktorlar, kimyasal gebelikten bahsetmediler. Ertesi ay yine adetim gecikince idrar testleri pozitif çıktı. Bu sefer 1 hafta bekleyip özel hastaneye gittim. Doktor keseyi gördü kan testi falan yapmadı. Bu doktoruma önceki ay yaşadıklarımı anlattım keşke 3 ay bekleseydiniz, kimyasal gebelik ve düşük yaşamışsınız dedi fakat çok şükür hiç bir sorun çıkmadı hamileliğimde 😊 Su anda da gün sayıyorum bugün yarın gelecek bebeğim. Benim okuduğuma göre, düşükten sonra vücut daha iyi yumurta üretmeye programlıyormuş kendini. Tabi doktorları da dinlemek lazım. Umarım isteyen herkes en kısa sürede hamile kalır, bebeğini sorunsuz kucağına alır inşallah :anneadayı:

İlk beta değerim 218 di aradan beş gun geçti yoğun bı kanamam oldu acile gittiğimde değerim 30 kusurdu ..iki üç gün kanamam oldu sonrasında geçti ..korunmasını hiç 6 ay sonrasında tekrar gebe kaldım fakat 10 haftalıkken kalbi durdu ve geçen hafta mecburen kürtaj oldum..bu bir sınav elbette ...moralimi bozmuyorum..tekrar olacağına inanıyorum ...sizde öyle yapin

Kizlar mergahaba lutfen sizden ricam cevap bekliyorum.... gecen ay yumurtlama takibimden 10 gun sonra lekelenme yasadim erken adet oldum sandim gunlerce bkeldim devami gelmedi 5 gun sonra test yaptim ince pozitif cizgi gordum ama aksamina kanamam oldu 1 hafta cok agrili bir regl yasadim.sanirsam kimyasal gebelikti. Yani embriyo tutunmaya calisti tutunamadi falan ama asil sorum şu ki; KIMYASAL GEBELIKTEN SONRA REGLINIZ NORMAL TARIHINDE MI GELDI GECIKTI YADA ERKEN REGL MI YASADINIZ??

İlk beta değerim 218 di aradan beş gun geçti yoğun bı kanamam oldu acile gittiğimde değerim 30 kusurdu ..iki üç gün kanamam oldu sonrasında geçti ..korunmasını hiç 6 ay sonrasında tekrar gebe kaldım fakat 10 haftalıkken kalbi durdu ve geçen hafta mecburen kürtaj oldum..bu bir sınav elbette ...moralimi bozmuyorum..tekrar olacağına inanıyorum ...sizde öyle yapin
Üzüldüm en kısa zamanda sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah

Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay hamileyim yine yarın kan testi vercem cumartesi dr a gitcem

Kizlar mergahaba lutfen sizden ricam cevap bekliyorum.... gecen ay yumurtlama takibimden 10 gun sonra lekelenme yasadim erken adet oldum sandim gunlerce bkeldim devami gelmedi 5 gun sonra test yaptim ince pozitif cizgi gordum ama aksamina kanamam oldu 1 hafta cok agrili bir regl yasadim.sanirsam kimyasal gebelikti. Yani embriyo tutunmaya calisti tutunamadi falan ama asil sorum şu ki; KIMYASAL GEBELIKTEN SONRA REGLINIZ NORMAL TARIHINDE MI GELDI GECIKTI YADA ERKEN REGL MI YASADINIZ??
Benim adetim 3 gün geçmişti kan testiyle gebe olduğumu öğrendim ..aradan 5 gün geçti kanamam başladı ..acile gittik değer büyük farkla düşmüş kimyasal dediler..bir sonraki adetim o kanamam başladı ya o tarihte geldi ..toplam 8 günlük bı gebelik süreci oldu yani...bir sonraki adetimde kanama başladığı gün e orantılı geldi..atıyorum gebe olmasaydım diğer ay 10 unda adet gorecektim ..ama 18 inde gördüm..

Benim adetim 3 gün geçmişti kan testiyle gebe olduğumu öğrendim ..aradan 5 gün geçti kanamam başladı ..acile gittik değer büyük farkla düşmüş kimyasal dediler..bir sonraki adetim o kanamam başladı ya o tarihte geldi ..toplam 8 günlük bı gebelik süreci oldu yani...bir sonraki adetimde kanama başladığı gün e orantılı geldi..atıyorum gebe olmasaydım diğer ay 10 unda adet gorecektim ..ama 18 inde gördüm..
Tesekkurler🌹

X