Kimyasal gebelik sonrası

Gul3536

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
133
70
31
Arkadaşlar merhaba. Bu ay kimyasal gebelik geçirdim kanamam daha yeni bitti salı günü de doktor randevum var fakat kimyasal gebelik geçirmiş arkadaşlara bir kaç sorum var. Beta hcg niz ne zaman sıfırlanmıştı benim çok yavaş düşüyor hatta ovulasyon testi yaptım merakımdan kop koyu çift çizgi çıkıyor. Bir an önce tekrardan çocuk denemek istiyoruz o yüzden merak ediyorum sizlerin hikayesi nasıldı?

Merhaba ben de 2 ay önce yaşadım kimyasal nasıl sağlıklı gebeliğin önünü açıyor acaba bilginiz var mı?
Ertesi ay hemen 13 gün de hamile kaldım ama bir ay dinlen istirahat demişti dr yaşadığım yerdeki memlekete gelince başka dr a gittim oda Bişi demedi keşke dinlenseymişim

Ertesi ay hemen 13 gün de hamile kaldım ama bir ay dinlen istirahat demişti dr yaşadığım yerdeki memlekete gelince başka dr a gittim oda Bişi demedi keşke dinlenseymişim
Neden dinlenseymisim dediniz? Ben de daha yeni yasadim kimyasal gebelik ilk denememizdi. Bu ay tekrar denesek mi diyorduk ama korkuyorum hep böyle hüsran mi olacak diye. Doktorumuz da dinlen ya da dinlenme demedi. Siz böyle yazınca bir sormak istedim

Neden dinlenseymisim dediniz? Ben de daha yeni yasadim kimyasal gebelik ilk denememizdi. Bu ay tekrar denesek mi diyorduk ama korkuyorum hep böyle hüsran mi olacak diye. Doktorumuz da dinlen ya da dinlenme demedi. Siz böyle yazınca bir sormak istedim
Vücut kendine gelemedi arefe günü kanamam geldi bayramda arttı bi gece yattım çıktım rahimde kanama görmüştü zaten dr 4+4 günlükken bence siz dr a ulaşabilirseniz sorun derim ama yinede siz bilirsiniz

Vücut kendine gelemedi arefe günü kanamam geldi bayramda arttı bi gece yattım çıktım rahimde kanama görmüştü zaten dr 4+4 günlükken bence siz dr a ulaşabilirseniz sorun derim ama yinede siz bilirsiniz
Çok teşekkür ederim bir danışayım hekimime 😌

X