Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik yaşamak hamile kalınabildiğinin bir kanıtı mıdır ? Acil bakın lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy canım cok sağ ol umut oldun bizlere.
Yıllar sonra okuyan arkadaslara bile belki..
Rabbim bizlere de hayırla sağlıkla nasip etsin su mübarek Cuma Günü yüzü suyu hürmetine
Rica ederim ne demek amin inşallah herşey gönlünüzce olsun Allah dan umut kesilmez herşeyin bir zamanı vardır mutlaka. Benim abimin mesela 20yil sonra bir evladı oldu demek onun için bu zmn hayirliymis. O yüzden canınizi sıkmayın. Herşey vaktine esirdir.!!♥️

tüp bebek tedavisi görürken kimysal gebelik oldu bende de olumsuz sonuçlandı 2 ay sonra kendiliğin den gebe kaldım
Ne kadar sevindim bilemezsin adına...Ben de 5.tup bebek tedavimi yeni oldum hatta bugun ogrendim degerim 28 e dustu kimyasal gebelik geciriyorum:KK43:

Sorununuz neydi canim yas kaç ozel birsey kur ilac vs yaptin mi doğal hamile kalabilmek için gerci ben 10 yılda 1 kez bile doğal hamile kalamadım da :KK43:

çok gemiş olsun canım benim eşimde problem vardı sprem sayısı kalitesi ve morfolojisi oldukça düşüktü onu tedavi ettirdim öncelikle ürolojiye gittik klomen verdi bir ay kullanması için daha sonra aktarda macun hazırlattım ve sonuç hamileyim

X