Kimyasal gebelikten sonra adet düzensizliği oldu mu ?

Kelebekmadam

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2020
330
157
28
Normalde adetlerim çok düzenlidir geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ve yoğun uzun süren kanamam oldu bu ayda 28.günde olmam lazımken yine günüm geçti ve olamıyorum kimyasaldan sonra adetleriniz nasıldı ??

Normalde adetlerim çok düzenlidir geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ve yoğun uzun süren kanamam oldu bu ayda 28.günde olmam lazımken yine günüm geçti ve olamıyorum kimyasaldan sonra adetleriniz nasıldı ??
Benimde ondan sonra çok düzensizdi 35 gün 20 gün gecikiyordu

Canım merhaba üstünden zaman geçmiş ama bende aynı durumdayım 35 gün geçti kimyasal gebelik sonrası normalde 28günü şaşmaz ama hala adet olmadım.sen dr gittin mi bu durum için yada neler yaşadın benimle paylaşırmısın

Canım merhaba üstünden zaman geçmiş ama bende aynı durumdayım 35 gün geçti kimyasal gebelik sonrası normalde 28günü şaşmaz ama hala adet olmadım.sen dr gittin mi bu durum için yada neler yaşadın benimle paylaşırmısın
Gitti canım ama normal dedi ben kimyasal sonrası 33. Gün regl.oldum şu an bu ay normale dönermiyim bilmiyorum ama 14. Gün yumurtlama belirtisi vardı akıntı kasık ağrısı felan belki bu ay 28 e dönerim tabu tekrar gebe kalmazssam

Gitti canım ama normal dedi ben kimyasal sonrası 33. Gün regl.oldum şu an bu ay normale dönermiyim bilmiyorum ama 14. Gün yumurtlama belirtisi vardı akıntı kasık ağrısı felan belki bu ay 28 e dönerim tabu tekrar gebe kalmazssam
İnşallah hamile kalırsında düzeni önemi kalmasın💜bende çok şükür regl oldum 35.günde ama

Merhaba ben 6 yıllık evliyim çocuğum olmadı 18 mart 2021de rahim filmi çekildim ufak bir yapışıklım vardı filmde açıldı ve 12 nisanda hamile olduğumu öğrendim 19 nisanda kanama oldu ve kimyasal gebelik oldu ve buay 13 gün adetim gecikti 8gun geçtiğinde kan testi yaptirdim negatif hala regl olmadım ve sol kasıgımda bir ağrı var ve beyaz akıntım var lütfen yardım edin benimle aynı durumda olan varmı arkadaşlar şimdiden teşekkürler

X