Kimyasal sonrası

Bilmeden kullanma bence acilen doktora gitmelisin, kacıncı haftadasın?
3 haftalık doktor büyük ihtimalle kanla düşer dedi ama 6 gün kanamam oldu ve bugün bitti belimde çok ağrı var arkadaşımda aynı sorun vardı beta hgc yüksekti sonra düştü doktor önlemini alınca doğum yaptı

3 haftalık doktor büyük ihtimalle kanla düşer dedi ama 6 gün kanamam oldu ve bugün bitti belimde çok ağrı var arkadaşımda aynı sorun vardı beta hgc yüksekti sonra düştü doktor önlemini alınca doğum yaptı
kimyasal için doktor onlem alsa bile birsey olmaz cunku kimyasalda normal bir embriyo olusmuyor, sperm veya yumurta kalitesiz oldugu icin bebek olusamıyor bu yuzden her halukarda vucut atıyor. arkadasınınki demekki embriyo olusmus ve tutunma sorunu varmıs bu yuzden destek tedavi ile tutunmuş. senin de muhtemelen kanama ile gitti simdi değerin 0-5 arasındadır canım.

Arkadasiminda kimylasal dediler sonra keseyide bebegide gördüler ama bi yükseği bi düştü bide aynı seyirdeydi beta hcgsi

canım ne yaptın bir gelisme var mı?
bu arada benim kimyasaldan sonra değişti regl lerim hep 1 hafta oncesinde lekelenmeler oluyor..
Merhaba canm, yrn doktora gidicem yine şu lekelerden dolayı. Daha önce gittim regl olacaksın rahmin temiz dedi lekeler regle döndü ama aman aman regl olmadı.. yine bol leke gibi arada kanama gibi oldu ..sonrasında sadece 6 gün temiz renk akintim geldi ve yine 2 gündür lekeleniyorum:110: tahmini regl tarihime daha 10 gün var. İnternetten okuğun şeyler korkuttu baya. Sen nasılsın? Doktor sana ne diyor?

Bende ekimde kimyasal gebelik gecirdim
Bu ay hamileyim beta hcg degerim artiyor ama agrim cok normalmis herseye normal diyorlar zaten progesteron oranim 14 ciktigi icin progestron takviyesi istedim drdan oda kullanabilirsin dedi zaten sagliksiz ise vucut onu atar dedi kismetimiz varsa kavusuruz bebislerimize ins.

Merhaba canm, yrn doktora gidicem yine şu lekelerden dolayı. Daha önce gittim regl olacaksın rahmin temiz dedi lekeler regle döndü ama aman aman regl olmadı.. yine bol leke gibi arada kanama gibi oldu ..sonrasında sadece 6 gün temiz renk akintim geldi ve yine 2 gündür lekeleniyorum:110: tahmini regl tarihime daha 10 gün var. İnternetten okuğun şeyler korkuttu baya. Sen nasılsın? Doktor sana ne diyor?

Selam canım ben de cuma gunu gittim dr a, arkadasımın dr u cok tavsiye etti gideyim dedim. Dr bi yandan da tüp bebek uzmanıymış daha ne durumdayım diye soru sormama kalmadan senin yumurtalık rezervin az tüp yapabiliriz dedi, AMH tahlili yaptırdı hemen ona göre yönlendirecekmiş. 32 yasındayım daha rezervin azaldıgını dusunmedim acıkcası tüp bebek uzmanı oldugu icin hemen olaya girmek istedi bence. Biz deneyeli 9 ay oldu 1 ayı da kimyasaldı işte. Ben normal sekilde denemeye devam edicem, Allah verir eğer zamanı gelirse. Bi de sogan kurunu deniyim diyorum, hayıt hapına eş olarak..
bu arada yine basladı lekeler 4 gündür adetime 3 gün var daha valla cok sıkıyor bunlar beni:KK43:

Bu arada 10 gün varsa senin lekeler için cok erken değil mi ki? yerlesme olabilir mi acaba?

2 gün önce kanamam bitmişti bugün çok ağrım var ve kanamam geliyo dusuruyomuyom
Benim de cok agrılı olmustu o sürec yani düsürme süreci:KK43: sen istersen kanda bhcg ye baktır canım tekrardan. Allah hayırlısını versin sıkma canını da, olabiliyor demek ki onu goruyor insan.

Bende ekimde kimyasal gebelik gecirdim
Bu ay hamileyim beta hcg degerim artiyor ama agrim cok normalmis herseye normal diyorlar zaten progesteron oranim 14 ciktigi icin progestron takviyesi istedim drdan oda kullanabilirsin dedi zaten sagliksiz ise vucut onu atar dedi kismetimiz varsa kavusuruz bebislerimize ins.

Allah hayırlı ve saglıklı evlatlar versin insallah, cok sevindim senin adına, isallah sag salim alırsın kucagına canım:anne:

Benim de,cok agrili geçti düşürme dönemim Allah sabir versin o günden sonra her sey daha zor,oldu ama duaya daha cok sarildik

kızlar forumda gezerken preseed jel i okudum, spermlerin daha kaliteli yaşamasını ve yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş. biraz daha araştırıcam belki bu ay onu denerim. bi de arısütü bal polen denesem mi acaba hayıtın yanında?

kızlar forumda gezerken preseed jel i okudum, spermlerin daha kaliteli yaşamasını ve yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş. biraz daha araştırıcam belki bu ay onu denerim. bi de arısütü bal polen denesem mi acaba hayıtın yanında?
Bence araştırmadan kullanmayin 2 madde etkilesime girince tam tersi kalite ve sayiyi düşürebilir mesela havuc ve keciboynuzu aynı anda kullanilmiyor

kızlar geçen ay preeseed- arısütü bal polen- hayıt tohumu- balık yağı ve Q10 denedim ama yine bir sey olmadı:KK43:
bu ay artık hiç bisey denemicem dedim, sadece pre-seed jeli denedim. simdi yine kahve akıntı var gibi ama 9 gün önceden başladı bu akıntı ve şimdi baya azaldı (adetime 6 gün var). yerlesme kanaması olabilir belki, test yaptım negatif ama erken de olabilir. heyecanla bekliyorumm dua edin 1 sene oldu :KK43:(((

X