Kimyasal sonrası

Berilkt

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
73
47
Kızlar selamlar, cok taze üyeyim Uzun zamandır takip ediyordum ama artık ben de yazmalıyım dedim. Geçtiğimiz ekim ayında hamile oldugumu öğrenip 1 hafta sonrasında kimyasal haberini alıp hüsran yaşadım. Allah beterinden saklasın diyorum tabi ki ama yine de insanın icinde hep korku oluyor yine olur mu diye. 2 ay korunduk ve 3 aydır da korunmuyoruz ama bir gelisme olmadı. Bu ay da bat 12 mart yine heyecanlı bekleyiş..
size sunu sorucaktım, ben bu kimyasal öncesi daha hamile oldugumu ogrenmeden kahverengi akıntı yasadım hatta yine adet olucam diye dusundum. Sonra kesildi ve test yaptım çift çizgi.. 1 hafta kan yoktu sonra işte kötü haber. Sorum su kimyasalda yerlesme oluyor mu? O yasadıgım sey yerlesme kanaması mı? Bi de bu aralar sanki rahimde agrı var gibi acaba hamis olabilir miyim? Daha adete var ama insan catlıyo iste

Canım ben kimyasal gebelik yaşadım 10 gün adetim sürdü sonra hemen ilişkiden 1 hafta sonra kan verdim hamileyim

Kızlarrrr.. adetime daha 8 gün var ve lekelenme oluyor hafif karın agrısı yasıyorum bi de goguslerim sisti agrıyo.. acaba mı?? Umutlanmak istemiyorum.. yerlesme kanaması olabili mi? Ovulasyon testi yapmıstım ona gore birlikte olmustuk su an ovulasyon gününden tam 7 gün geçti

3 gun once kimyasal gebelik yasadigimi ogrendim .Kanamasi ne kadar sürer ,sonrasinda ayni hüsrani yasamamak icin nelere dikkat etmeliyiz bilenler yazar mi ?Dün ozel hastanede dr a gittim hic bilgi vermedi sorularim cevapsiz kaldi.

Merhaba hanimlar
19 subatta adet oldum enson.genelde 32 gunde adet goruyorum. Bu cumartesi 25 martta adetim gecikinde kan tahlili yaptirdim 149 cikti. 2 gun sonra 27 martta 510 cikti.bu gun yine test yaptik ama sonuc 522 cikti. 2 gundur hafif kanamam da var. Doktorum kimyasal gebelik diyor. Boyle bir sey tecrube edip degerleri yukselen olmus mudur acaba

Merhaba, kimyasal gebelik yaşadım. Kanamam oldu değeri takip ettik sıfıra yakın düştü. Buarada düşük kanamam sadece 2 gün oldu. Kanamam varken göğüs hassasiyetim geçti gibi oldu. Muayenemde rahim temiz dendi. Korunun demediler ilişkiye girdik. Düşük kanamasından bir iki gün sonra ( ilişkiden de bir iki gün sonra oluyor) göğüslerim full şişti acayip hassas oldular. Belime kasıklarıma ağrılar girip duruyor. Beklediğim, tahmin ettiğim regl tarihim 14 nisan. Normalde regl öncesi 7 gün önceden hassaslaşan göğüslerimin ağrısını neredeyse 16 gündür falan çekiyorum. Ve bu sürede ara lekelenmelerim oldu hep. Ama çok az ve çok açık pembe yada çok açık kahve rengi şeklinde. Lekelenmenin öncesi veya sonrasında sulu beyaz şeffaf akıntılarım da oluyor. Son bi kaç gündür belim tutulmuş gibi hareket etmekte zorlanıyorum. Lekelenmelerim nedeniyle bidaha ilişkiye girmedik. doktora gitmeye karar verip vazgeçiyorum. Kaşıntım yok. İltihap mı oldum ne oldu da böyle oldu hem öğrenmek istiyorum hem tüp bebek sürecinde doktorlardan hastaneden bıktım gidesim yok. :110:Burdan okuduğum kadarıyla başkalarının regli genelde geç gelmiş. Düşük yapalı 20 gün oldu gibi, benim erken gelecek regl heralde die düşünmeye başladım bu ağrılardan. İşte benim kimyasal gebelik sonrası durumum bu. Belki hikayesini benimkine benzeten vardır ve takip eder bir gün die yazayım dedim. Doktora gidersem neden böyle olmuş öğrenirsem de yazarım. Varsa başına benzer bi durum gelen lekelenmeler konusunda falan fikir verirse sevinirim.

Bundan 2 ay oncesinde bende bi kimyasal gebelik gecirdim. Yani kim bilebilirdi ki. Cok zor bi durum 1 yillik evliyim zar zor tutmustu. Aksam kasiklarimda cok siddetli bir agri hissettim. Adet gunumdeydim. Ama adetim ya sabah olur yada o gunun gecesi oldugu icin direk anladim hamile oldugumu hic duzensizlik yoktu yani. Doktora agri sikayetiyle gittim ultrasyona bakti goremedi bisey. Bide kan testi istedi allahim hamilesin dedi nasil sevinmistik esimle anlatamam cok farkli bi duyguydu o gun hastahaneden eve nasil geldik bilmedim ayaklarim yere degmiyordu... gec uyudum zaten agri nedeniyle. Doktor hamilelikte olur demisti. Sabah esimi uyandirdim ise gitmesi icin. Agri flan kalmamisti. Yataktan bir ciktim ki esimin cigliyla kalakaldim. Yatagim komple kan olmustu.... gitmisti. Hayallerimi susleyen melegim herseyim gitmisti bizi terk etmisti coktan. Arkadaslar ben ne kadar kimyasal gebelik deselerde doktorun sorumsuzluguna bagliyorum. Cok siddetliydi ayakta duramiyordum olur boyle seyler dedi. Ustune afedersiniz alttan bakti. O seyden dolayi da olabilirmi bilmiyorum. Hic duzensizligim olmamasina ragmen benim bile 40 gun gecikti adetim. Bu ayda 4 gun geciktim acaba yinemi duzensizlik yoksa hamilemiyim bilmiyorum 4 gun once bi kasik agrim oldu gecti simdi hic birseyim yok... rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin

Sabah doktora gittim. Lekelenmeler canımı sıktı. Olur öyle dedi doktor. Muayene etti temizmiş rahmim falan. Kanaman var içerde adet olacaksın dedi. Hala lekeleniyorum bakalım ne zaman adet olacağım:110:kimyasal gebelik sonrası lekelenmelerin bu kadar uzun olabilceğinı bilmiyordum. Bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyorum. Embriyo da bitti:110:ooooooooooffffffffff ooooofffff

Arkadaslar. Test yaptim hamileyim ayy cok mutluyum. Diyecegim o ki canlarim umudunuzu kaybetmeyin. Ve ha oldu ha olacak yapmayin. Birakin inceldigi yerden kopsun hayirlisini isteyin ben oyle yaptim. Sadece 1 adet gordum dusugumdwn sonra simdi yine hamileyim allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Kızlar selamlar, cok taze üyeyim Uzun zamandır takip ediyordum ama artık ben de yazmalıyım dedim. Geçtiğimiz ekim ayında hamile oldugumu öğrenip 1 hafta sonrasında kimyasal haberini alıp hüsran yaşadım. Allah beterinden saklasın diyorum tabi ki ama yine de insanın icinde hep korku oluyor yine olur mu diye. 2 ay korunduk ve 3 aydır da korunmuyoruz ama bir gelisme olmadı. Bu ay da bat 12 mart yine heyecanlı bekleyiş..
size sunu sorucaktım, ben bu kimyasal öncesi daha hamile oldugumu ogrenmeden kahverengi akıntı yasadım hatta yine adet olucam diye dusundum. Sonra kesildi ve test yaptım çift çizgi.. 1 hafta kan yoktu sonra işte kötü haber. Sorum su kimyasalda yerlesme oluyor mu? O yasadıgım sey yerlesme kanaması mı? Bi de bu aralar sanki rahimde agrı var gibi acaba hamis olabilir miyim? Daha adete var ama insan catlıyo iste
Neden olmasin tatlim. Bak bnimde 1 adet gordum sadece hic korunmadim ve simdi hamileyim inanki hersey nasip. Rabbim isteyen herkese versin..

Arkadaslar. Test yaptim hamileyim ayy cok mutluyum. Diyecegim o ki canlarim umudunuzu kaybetmeyin. Ve ha oldu ha olacak yapmayin. Birakin inceldigi yerden kopsun hayirlisini isteyin ben oyle yaptim. Sadece 1 adet gordum dusugumdwn sonra simdi yine hamileyim allah isteyen herkese nasip etsin insallah
Cok sevindim Rabbim size bagislasin bize de dua edin olur mu

Slm kızlar ben mart 30unda kimyasal gebelik yaşadım kanamam on gün sürdü kanama bitiminde ilişki yasadik ve bı hafta geçti üstünden su an baş dönmesi yaşıyorum sizce hemen hamile kalmış olabilir miyim

canım senin adına cok cok sevindim, insallah saglıkla kucagına almayı nasip eder Rabbim!
benim hala birsey yok, kimyasal sonrası 5 ay geçti, bu ay hayıt hapına başladım ama lekeler gelmeye basladı muhtemelen bu ay da kırmızılar gelecek. yarın doktora gidip hormon testi yapmasını isteyeceğim, bir incelesin bakalım sorun mu var:KK43:

benim toplamda 11 ay falan oldu deneyeli 1 ayı kimyasaldı işte.

Slm kızlar ben mart 30unda kimyasal gebelik yaşadım kanamam on gün sürdü kanama bitiminde ilişki yasadik ve bı hafta geçti üstünden su an baş dönmesi yaşıyorum sizce hemen hamile kalmış olabilir miyim
canım bazılarında hemen tutmus ama bazılarında da olmuyor o yuzden kendini kaptırıp sonrasında üzülme. ben cunku her ay ufak bi depresyon yasıyorum istemesem de engel olamıyorum bu duruma:KK43: cok fazla kendini sorgulama yani belirtilere yogunlasmamaya calıs zamanı gelince ogreneceksin zaten cunku insan kaptırıveriyor kendini sonra cok uzuluyor.

Merhaba, kimyasal gebelik yaşadım. Kanamam oldu değeri takip ettik sıfıra yakın düştü. Buarada düşük kanamam sadece 2 gün oldu. Kanamam varken göğüs hassasiyetim geçti gibi oldu. Muayenemde rahim temiz dendi. Korunun demediler ilişkiye girdik. Düşük kanamasından bir iki gün sonra ( ilişkiden de bir iki gün sonra oluyor) göğüslerim full şişti acayip hassas oldular. Belime kasıklarıma ağrılar girip duruyor. Beklediğim, tahmin ettiğim regl tarihim 14 nisan. Normalde regl öncesi 7 gün önceden hassaslaşan göğüslerimin ağrısını neredeyse 16 gündür falan çekiyorum. Ve bu sürede ara lekelenmelerim oldu hep. Ama çok az ve çok açık pembe yada çok açık kahve rengi şeklinde. Lekelenmenin öncesi veya sonrasında sulu beyaz şeffaf akıntılarım da oluyor. Son bi kaç gündür belim tutulmuş gibi hareket etmekte zorlanıyorum. Lekelenmelerim nedeniyle bidaha ilişkiye girmedik. doktora gitmeye karar verip vazgeçiyorum. Kaşıntım yok. İltihap mı oldum ne oldu da böyle oldu hem öğrenmek istiyorum hem tüp bebek sürecinde doktorlardan hastaneden bıktım gidesim yok. :110:Burdan okuduğum kadarıyla başkalarının regli genelde geç gelmiş. Düşük yapalı 20 gün oldu gibi, benim erken gelecek regl heralde die düşünmeye başladım bu ağrılardan. İşte benim kimyasal gebelik sonrası durumum bu. Belki hikayesini benimkine benzeten vardır ve takip eder bir gün die yazayım dedim. Doktora gidersem neden böyle olmuş öğrenirsem de yazarım. Varsa başına benzer bi durum gelen lekelenmeler konusunda falan fikir verirse sevinirim.
canım ne yaptın bir gelisme var mı?
bu arada benim kimyasaldan sonra değişti regl lerim hep 1 hafta oncesinde lekelenmeler oluyor..

2 gün önce beta Hgc değerim 270 ti bugün gittim 260a düşmüş arkadaşım önlemini almassan bebeği kaybedersin diyo Protestan kullanmamı söyledi kafam çok karıştı aynı şey onunda başına gelmiş ve şuan 9 aylık bebeği var bende kullansammi kimyasal gebelik olmaya bilirmiş

2 gün önce beta Hgc değerim 270 ti bugün gittim 260a düşmüş arkadaşım önlemini almassan bebeği kaybedersin diyo Protestan kullanmamı söyledi kafam çok karıştı aynı şey onunda başına gelmiş ve şuan 9 aylık bebeği var bende kullansammi kimyasal gebelik olmaya bilirmiş
Bilmeden kullanma bence acilen doktora gitmelisin, kacıncı haftadasın?

X