Kına Gecesi Kına gecesi gündüz olur mu?

evremery

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
3
2
31
Arkadaşlar merhaba;
Malum corona sebebiyle tüm düğünler kınalar ertelendi ben de 11 haziran gecesi olacak kınamı ertelemek zorunda kaldım fakat akşam saatleri dolu olduğu için gündüz yapma fikrini önerdi organizasyon sahibi. Kınasını gündüz yapan var mı yada sizce gündüz olur mu?

canım öncelikle hayırlı olsun şimdiden. insallah şu virus gecer de keyifle kına yaparsın .
kına aksam daha keyifli oluyor. 1 hafta daha geç olsun akşam olsun . Adı üstünde kına GECESİ :halay:

hı baktın olmuyor kına eğlencesi adı altında yinegündüz deyapılabilir aksamda bi yemek düzenlersiniz evinizdeiki çalgı çengi. çok hoş olabilir

Canım bende öyle düşünüyordum çok yakınım geçen yıl bazı sebeplerden ötürü gündüz yaptı oraya gidene kadar gündüz olurmu dedim ama çokta güzel oldu akşamda yakınlarımız ve arkadaşlar eğlence yaptık gündüz tesettürlü akşam açıldık ve iki kına gibi oldu tüm gün boyunca eğlence nasıl hoş olur

Ben de sizin gibi düğünü ertelenenlerdenim hafta sonuna yer bile bulamadık hafta içine erteledik kına ve düğünü ben ikisini de akşam istiyordum şimdi ikisi de hafta içi akşam oldu ama dolu olsaydı gündüze de tamam derdim ayrıca çok gördüm sabah olanı da olur yani :)

Canım bende öyle düşünüyordum çok yakınım geçen yıl bazı sebeplerden ötürü gündüz yaptı oraya gidene kadar gündüz olurmu dedim ama çokta güzel oldu akşamda yakınlarımız ve arkadaşlar eğlence yaptık gündüz tesettürlü akşam açıldık ve iki kına gibi oldu tüm gün boyunca eğlence nasıl hoş olur
Benimde kafam çok karışmıştı umarım güzel olur teşekkür ederim cevabınız için

Ben de sizin gibi düğünü ertelenenlerdenim hafta sonuna yer bile bulamadık hafta içine erteledik kına ve düğünü ben ikisini de akşam istiyordum şimdi ikisi de hafta içi akşam oldu ama dolu olsaydı gündüze de tamam derdim ayrıca çok gördüm sabah olanı da olur yani :)
Inşallah güzel olur 🤗

Geçenlerde arkadaşım yaptı gündüz. Üç gün öncesinden maske dikmeye başladık. Pullu payetli rengarenk. Çoğu kişinin maskesi vardı. Daha çok gençlere verdik. Fotoğraflara bakıyoruz da çok güzel olmuş :KK70:

X