Kına gecesi mi düğün mü karar veremiyorum yardım lütefen

empatik_

.Evli Mutlu Çocuklu
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2009
1.494
72
Merhaba kızlar şu anda nişanlıyım va temmuz sonu gibi düğünümüz var nişanlım Kahramanmaraşlı orada bi düğün olacak bende Malatyalıyım burdada düğün yada kına gecesi olacak,Ben de karar veremiyorum burda düğün olsa gelinlik giyicem ama kına gecesi de olması lazım kına gecesi olsa şu renkli gelinlikler oluyo burda onu giyicem bu defada gelinlik giymemiş olucam gerçi maraşta da düğün olacak ama ben onun çok önemsemiyorum burdaki benim için daha önemli mesajı tekrar okumadan gönderiyorum umarım çok karışık olmamıştır karar veremiyorum yorumlarınızı bekliyorum kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
 

Drearines

ღ°•.♥.•°ღ
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
5.115
0
canım öncelikle bi sakin ol yahuu :-)

şimdi bence gelinliği giymen önemli nerde giydiğin önemli değil
ikisinde de gelinlik giysen ne olur eyvahedigeldismile
 

SEYDAFERHAT

bєn∂є уєяin &#
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
8.506
0
33

Öncelikle hayırlı olsun hemşerimmm..

Bende Malatyalıyımm :lepi:

Anlıyorum seni ordakilerinde gelinlikle görmesini istiyosun..

Bende sana bi akıl veriyim benim kuzenim şöyle yapmıştı istanbulda kına gecesi oldu kınanın başında gelinliğini giydi oynadı etti kız tarafı takılarını taktılar öteki düğüne gidemiycek olanlar..

Sonrda çıkarttı gelinliğini kına kıyafetini giydi kınası yakıldı..

Sende böyle bişey yapabilrsin hem gelinliğini giymiş olursun Malatyada da ordakilerde seni gelinlikle görür hemde ayrı bi düğün yapmamış olursunuz..
 

pino85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
4
0
benimde düğünüm burada olmayacak bu yüzden nişanı salonda yapıyorum. Nişan, kına, nikah istanbulda düğün köyde olacak sende böyle yapabilirsin. köye gelemeyecek arkadaşlarının seni gelinlikli görmesini istiyorsan nikahı memleketinde yap düğün her yerde olur..
 

kubadabad

15.07.2012 İNŞallah
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
141
0
canım ilk şunu diyeyeim Allah kolaylık versin.Bence en güzeli şöyşe kaldı ki nişanlımın ablasıda uzağa gelin gittiğinden senin derdinin aynısını oda yaşadı.Kına için bir salon tutun ilk gittiğinde gelinlikli git herkes görsün seni bi gelinlikli(çünkü maraştaki düğüne sadece çok yakınların gelecektir,komşular şunlar bunlar gelemeyeceğinden) Kına nın yakılacağı vakitte gider binallı mı yoksa kınalık mı giyineceksin giyinirsin.Böylece hem seni gelinlikli görmek şisteyenler görecek hem de kınanın adetini yerine getirip kınalığınıda giyimiş olacak hem düğün hem kına yani:)))):KK34:
 

sweetlyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2012
1.536
242
canım pino85 in söylediği çok mantıklı benim düğünü farklı yerde olcak bütün arkadaşlarımda böyle yaptı nikah onların memleketlerinde oldu herkes gelinlikle gördü düğünde erkek tarafının memleketinde oldu
 

cillibom

DEMİR 19/11/2014
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2012
1.382
995
bizim memleketler de farklı. ben bursalıyım sevgilim antalyalı.. 24 haziranda bursa da nikah 7 temmuzda antalya da düğün olacak. aslında bursadaki olayı da istemiyordum ama annem cok istedi kıramadım.. bakalım neler olacak.. ama bence bu mantıklı geliyor bana. kına gecesi istiyorsan o baska tabii ama kına gecesi yaparsın, öteki gün de nikahını. sonra ver elini maraş düğünü :))
 

cillibom

DEMİR 19/11/2014
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2012
1.382
995
hahahahhaha cok güldüm yaaa :KK9: ayy cok pardon
leylalık son sürat devam ediyor bende
 
X