Kiracı Begüm

A

acemi.anne

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi acemi.anne
8 nisanda doktorda kontrolüm vardı ben sancılarımı beklerken bebişim 39 haftalık olmuştu doktor teyzesi suyunun kalmadığını ve normal olmıcanı söyleyince 4 gibi sezeryana aldılar uyandığımda ağlıyordum etrafımda bisürü yüz ablam görümcem annem felan
ablam: kızın çok güzel diyodu :nazar:
bense ayılmaya çalışıyordum narkozdan dolayı kafamı toplayıp bişe diyemiyordum konuşup ayılmaya çalıştım en sonunda ablama bizim kiracı nerde dedim delikafadulden
küçük görümcem kimi soruyo felan dedi ablam hemen anlamıştı kızını dedi
hep kızımı soruyodum nerde nerde diye aşağıdaymış hemşirelerin yanında benim ayılmamı bekliyolardı kızımı kucağıma aldığımda dünyalar benim oldu
şimdi bile kızımın yüzüne bakınca mutluluktan ağalayasın geliyo herne kadar sulugöz olmasamda :lepi:

• Konu Sahibi acemi.anne
gözün aydın canım.. ne mutlu sana darısı bizim başımıza inşallah. Allah uzun ömürler verir, analı babalı büyür inşallah...

• Konu Sahibi acemi.anne
gözün aydın ne mutlu sana dünya güzeli bi kızın olmuş
Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin :Saruboceq:

• Konu Sahibi acemi.anne
kaydirigubbakcemile3 kiracıı begüm heee....
valla canım bende aynen ayılamıycagımı ve sacmalıycagımı dusunerek epidural dusunuyorum kaydirigubbakcemile3tabı terslık cıkmassa ..
Allah analı babalı saglıklı ve mutlu büyütsün inşallahhhhhh:nazar:

• Konu Sahibi acemi.anne
allah analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

• Konu Sahibi acemi.anne
bitanem gözünaydın allah anneli babalı büyütsün prensesiniiii

• Konu Sahibi acemi.anne
gözünaydn canm allah analıbabalı büyütsn kuzunla bir ömür mutlu ol inşş

• Konu Sahibi acemi.anne
Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin,
Uzun , Hayirli Ömürlü olur insallah.

• Konu Sahibi acemi.anne
güle güle büyüt bebeğini allah analı babalı büyütsün...benimde kızım begüm begümler çok bilmiş ve cadı oluyorlar haberin olsunkaydirigubbakcemile2

X