KIRAKER DİYETİ (2günde 1kilo)

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Herkese merhaba bir süre önce iştahım pek yoktu sade çubuk kraker ve yanında biraz sade küçük cikolata yiyiyordum bir de baktm ki 2günde bir kilo vermişim😍 hem de kalıcıydı sonra tekrar almadım..sonrasında baya yememe rağmen.Hem bunları yedikce daha da iştahım kesildi diyebilirim..Bir de şunu fark ettim sıkıntıdan sürekli bisey yemek istiyorum aslında. Sürekli elim biseylere gidiyor buna çare olarak çubuk kraker iyi fikir aslında çünkü az kalorili.

Son düzenleme:
Herkese merhaba bir süre önce iştahım pek yoktu sade çubuk kraker ve yanında biraz sade küçük cikolata yiyiyordum bir de baktm ki 2günde bir kilo vermişim😍 hem de kalıcıydı sonra tekrar almadım..sonrasında baya yememe rağmen.Hem bunları yedikce daha da iştahım kesildi diyebilirim..Bir de şunu fark ettim sıkıntıdan sürekli bisey yemek istiyorum aslında. Sürekli elim biseylere gidiyor buna çare olarak çubuk kraker iyi fikir aslında çünkü az kalorili.
Ama çok vitaminsiz bağışıklık düşmezmi bu şekilde

Hamileyken çok yedim tiksindim ben bundan ama kesinlikle kilo veriliyor içim alsa ara ara yapmak aklımdan geçiyor çubuk kraker birşey yenmediği için onu yiyince gözlerim kararmıyordu azar azar yiyordum yanına da meyve ile destekleyip 1 gün yapsak fena olmaz en azından kalori açığı olur gram gider vücuttan

X