Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kiralik abiye tercihi yardim lutfen nişanlık

Ecem__

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
191
27
40
Arkadaslar kiraalik nişanlik bakiyorum nişanda taşlı mi taşsiz mi tercihim ne olmali cok kararsiz yardim fikir verin ltfenn

Evde olcak o yuzden karsr veremedim cok mu abarti olur taşli..
Taşlı var taşlı var. Bence istediğiniz modelleri dosya ekle kisminda paylaşın yorumlayalim. Benim tercihim evdeki bir nişan icin kisa ya da midi boy abiyeden yana olurdu. Taş pul isleme terine modern bir tercih yapar tül balon kol isterdim. Siz yine de istediklerinizin fotografini ekleyin bence.

Kina Düğün kalabalil olacak disarida olacak istediğiniz kadar abartabilirsiniz onlar abartiyi kaldirir. Evdeki nişanda tarlatanli abiyeler falan komik duruyor bence.

Taşlı var taşlı var. Bence istediğiniz modelleri dosya ekle kisminda paylaşın yorumlayalim. Benim tercihim evdeki bir nişan icin kisa ya da midi boy abiyeden yana olurdu. Taş pul isleme terine modern bir tercih yapar tül balon kol isterdim. Siz yine de istediklerinizin fotografini ekleyin bence.
Iyi fikir. Tarlatan hic dusunmedm de tasli agir mi kalir arada kalmistim soylediklerinizi dokkate alacagm cok tskkrlerrr

X