Kiralik Gelin Araba Fiyatlari ?

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.298
122
Gelin-arabas%C4%B1-kiralama-300x220.jpg

Gelin arabalariniz kiralik miydi hanimlar ?
Cevap evetse fiyatlari ve arac modelini alalim,
Genel olarak araba kiralama maliyeti ne kadar ögrenmis olalim. ..:KK55:

Son düzenleme:
bu arabaya bayıldım. bunu nereden ne kadara kiralarız. önünüde de gelinlikli bebek istiyorum:)

üstü açık arabada saç duvak filan bozulmaz mı :26:

arabanın önünü kesip zarf almaya çalışan çocuklardan kaçmak için gaza basıolar çünkü :KK20:

Konuyu cok beğendim yahu Gamzelim ellerine sağlık ilaç gibi konu:KK71:
Ama daha sadece bi arkadas model ve fiyat yazmıs
Devamını bekliyoruzz:KK19:

Google'dan arayınca istanbul için şu adresi buldum, fiyatlar da var, belki işe yarar :KK34::

xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kaynım da hani şu yaprak dökümünde sedef in gelin arabası vardı eski bi amerikan arabası şeker pembesi
o arabayı kiraladı 300 tl ydi..süperdi ama
hem üstü açık kullandılar ,hem de kapalı..

üstü açık arabada saç duvak filan bozulmaz mı :26:

arabanın önünü kesip zarf almaya çalışan çocuklardan kaçmak için gaza basıolar çünkü :KK20:

hiras okudum güldüm harika yorum biz kadınlar her zaman gerçekti tarafından bakabiliyoruz olaylara çok yaşa :KK66:

Benim kaynım da hani şu yaprak dökümünde sedef in gelin arabası vardı eski bi amerikan arabası şeker pembesi
o arabayı kiraladı 300 tl ydi..süperdi ama
hem üstü açık kullandılar ,hem de kapalı..

canım nereden kiraladı kaynın birkaç yerden buldum çokkkkkkkkkkkkkkk pahalı yaaaaaaaaaaaaaaa ...

Chevrolet çooook güzel bende istiyorum o tarz bişey ama çok pahalıymış :) Bizim düğüne 8.5 ay var o zamana kadar daha çok araştırırım teşekkürler kızlar:KK71:

konu görmüşken bende yorum yapmak istedim :KK24::KK24:

BMW idi beyaz :KK3: Kiralıktı ama 250*300 gibi bişey ödedik. üstü açık çok istedim ama iyiki kapalı olmuş saçım bozulurdu ve yolda çok arabaya saldıran oldu :KK42::KK42:

Üstü acik araba istemisim ama cidden riskli, vazgectim öylesinden.

speedy cnm sizin gelin arabaniz cok karizma ya, olursa böylesi olsun spor ve karizmatik:KK55:

X