Kireçlenme için şifa arıyorum

Ayakta kireçlenmeyi ilk duydum bende bunyon oluştu da l yuzden sordum inşallah şifa bulursunuz

seninle daha önce yürüyüş topiğinde konuşmuştuk değil mi ankilozan spondilit ile ilgili?

kireçlenme için osteocare öneririm. Gebelikte keşfettiğim bir ürün oldu. Bayağı insan kireçlenme için kullanıyor.
Glucosamin chondritin msm diye bir ürün var kıkırdakların yenilenmesine yardımcı oluyor. AS teşhisim konmadan önce dizlerimdeki kireçlenme kireçlenme görüntüsü için ortopedi doktorum önermişti. Bayağı da çatırtıları azaltmıştı.
D vitamini seviyeni lütfen kontrol altında tut. 80 in altına düşmemeli.
kaplıca iltihabı azıdrabilir. Hastalığın aktif olmayan dönemlerinde kendinizi deneyerek girebilirsiniz tabi. Benim ağrılarıma iyi geliyor açıkçası.
AS ve kireçlenme birbirleriyle ilintili. Kireçlenmeye AS sebep oluyor. Doktor kontrollerinizi de aksatmayın :)

seninle daha önce yürüyüş topiğinde konuşmuştuk değil mi ankilozan spondilit ile ilgili?

kireçlenme için osteocare öneririm. Gebelikte keşfettiğim bir ürün oldu. Bayağı insan kireçlenme için kullanıyor.
Glucosamin chondritin msm diye bir ürün var kıkırdakların yenilenmesine yardımcı oluyor. AS teşhisim konmadan önce dizlerimdeki kireçlenme kireçlenme görüntüsü için ortopedi doktorum önermişti. Bayağı da çatırtıları azaltmıştı.
D vitamini seviyeni lütfen kontrol altında tut. 80 in altına düşmemeli.
kaplıca iltihabı azıdrabilir. Hastalığın aktif olmayan dönemlerinde kendinizi deneyerek girebilirsiniz tabi. Benim ağrılarıma iyi geliyor açıkçası.
AS ve kireçlenme birbirleriyle ilintili. Kireçlenmeye AS sebep oluyor. Doktor kontrollerinizi de aksatmayın :)
Keşke tek problem bunla kalsaydı sadece tek dizimde 3 yırtık tespit edildi :KK43: menisküs sorunum var kolajene devam ediyorum ama ne kadar faydası olur bilmiyorum :KK43: o dediğin ilaç yerli firma ürünü sanırım şurup şeklinde

Keşke tek problem bunla kalsaydı sadece tek dizimde 3 yırtık tespit edildi :KK43: menisküs sorunum var kolajene devam ediyorum ama ne kadar faydası olur bilmiyorum :KK43: o dediğin ilaç yerli firma ürünü sanırım şurup şeklinde

Bak bunu buldum şimdi yerli firma hem kolajen var hem diğerleri. Kireçlenme için yapmışlar bunu sanırım.

ben kullandığımda yıl 2008 falandır yerli firma yoktu o zaman solgar vardı o da çok pahalıydı bugünkünden. Yurtdışından bavulda getirtiyorduk. Neyse ki yerlileri çıkmış.

ocean güvenilir bir firma benim bildiğim.

diğer dediğim osteocare kalsiyum magnezyum çinko falan içeriyor kemik ağrılarına iyi geliyor. İngiliz bir firmanın.

Bak bunu buldum şimdi yerli firma hem kolajen var hem diğerleri. Kireçlenme için yapmışlar bunu sanırım.

ben kullandığımda yıl 2008 falandır yerli firma yoktu o zaman solgar vardı o da çok pahalıydı bugünkünden. Yurtdışından bavulda getirtiyorduk. Neyse ki yerlileri çıkmış.

ocean güvenilir bir firma benim bildiğim.
Çok sağol canım

Canım menisküs için göbekten alınan yağlardan hücreleri dize enjekte eden bir doktor var burda %60 ve daha fazla iyileşme saglanıyormuş ben deniycem pandemi azalınca doktor izinde herhalde randevu alamıyorum

Canım menisküs için göbekten alınan yağlardan hücreleri dize enjekte eden bir doktor var burda %60 ve daha fazla iyileşme saglanıyormuş ben deniycem pandemi azalınca doktor izinde herhalde randevu alamıyorum
Çetin miydi ismi daha bugün ona baktım ama çok uzağım ben ya 👀

Ahmet Köse yorumları beni çok memnun etti kimse şikayetçi değil biri genç yaşta denemiş ameliyat etmek istememiş doktor kök hücre yapmış
Himm farklı bir doktor demek o benim bahsettiğim İstanbul da idi burda da aynı ayarda birini bulmak inşallah zor olmaz daha bugun bu bilgiye ulaştım bende çok tesekkur ederim 💕

Himm farklı bir doktor demek o benim bahsettiğim İstanbul da idi burda da aynı ayarda birini bulmak inşallah zor olmaz daha bugun bu bilgiye ulaştım bende çok tesekkur ederim 💕
İzmir'den İstanbul'dan her yerden ona güvenip ameliyat olmaya gelen var yorumlarında gördüm baya ilgili işini seven düzgün yapan bir doktor

3 senedir ağrı cekiyordum

7 yıl oncesi iltihaplı romatizma hastası oldgumu öğrenmiştim ..sırt ağrılarımi da buna bağlamıştı doktorum ..b

Bu yil farklı doktor tercihi ile sırtta kireçlenme olduğunu öğrendim

Çevrenizde kireçlenme için neler yapıyorlar fayda gören var mı acaba

Yardım edin lütfen hayat kalitesi diye bişey kaalmado

Sürekli yorgun ve ağrıları olan biri oldum 😔

Ek :
17 temmuz 17:30 da hacamatla birlikte sülük tedavisi yaptırdım

Bundan sonra her kahvaltıda biber yiyeceğim

Ve kahvaltı öncesi bamya tohumu gelişmeleri yazarım ..hepiniz çok sağolun ☺️
Herkesten Allah razı olsun .
Bir cihaz var tüm kireçleri sokuyor ben 5 seans gittim çok iyiyim ameliyat olmama rağmen.Acilarimi dindirdi

X