Kireçlenme için şifa arıyorum

Minik Meleklerim

Bazen yorulursun ...
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
42.406
202.112
benimde ayak parmağımda kireçlenme var, tanısı yeni kondu enfeksiyon kaynaklı dendi ve 2 haftalık antibiyotik tedavisi gördüm, yarın kontrole gideceğim ama parmak hala şiş ve ağrısı hassasiyeti devam ediyor. tedavim ne şekilde devam edecek bilmiyorum ama ağrısı gerçekten çok kötü ayakkabı giymek yürümek eziyet hale geliyor. Tip 2 kolajen ve glukozamin i bende duydum ve doktora soracağım yarın etki eder derse kullanmayı düşünüyorum. Kullananlar marka adı verirse sevinirim.
Canım çok geçmiş olsun inşallah sifa bulursun doktorunun dediğini uygula aynı zamanda gece yatarken kantaron yağı da sur bende kolajene başladım burdan yazmam doğru olmaz eczacı tavsiyesi ile başladım ..inşallah sifa olur

eftelya2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
5.982
5.656
Canım çok geçmiş olsun inşallah sifa bulursun doktorunun dediğini uygula aynı zamanda gece yatarken kantaron yağı da sur bende kolajene başladım burdan yazmam doğru olmaz eczacı tavsiyesi ile başladım ..inşallah sifa olur
Ben dün bir arkadaş aracılığı ile bioenerji seansı denedim kendisi yaptı uzaktan seans olarak. ilk kez tüm gün ayakkabı ile durdum, yürüdüm ağrım olmadı ama tabi fiziki durum aynı yarın doktor ne diyecek merak içerisindeyim. Alternatif tıpta denenebilir ağrılar için sadece..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1734 gün geçti.

Minik Meleklerim

Bazen yorulursun ...
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
42.406
202.112
Ben dün bir arkadaş aracılığı ile bioenerji seansı denedim kendisi yaptı uzaktan seans olarak. ilk kez tüm gün ayakkabı ile durdum, yürüdüm ağrım olmadı ama tabi fiziki durum aynı yarın doktor ne diyecek merak içerisindeyim. Alternatif tıpta denenebilir ağrılar için sadece..
Ayakta kireclenme deyince aklıma geldin bunyon mu oluştu baş parmakta

succulentaski

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
1.867
3.160
32
Ayakta kireçlenmeyi ilk duydum bende bunyon oluştu da l yuzden sordum inşallah şifa bulursunuz

seninle daha önce yürüyüş topiğinde konuşmuştuk değil mi ankilozan spondilit ile ilgili?

kireçlenme için osteocare öneririm. Gebelikte keşfettiğim bir ürün oldu. Bayağı insan kireçlenme için kullanıyor.
Glucosamin chondritin msm diye bir ürün var kıkırdakların yenilenmesine yardımcı oluyor. AS teşhisim konmadan önce dizlerimdeki kireçlenme kireçlenme görüntüsü için ortopedi doktorum önermişti. Bayağı da çatırtıları azaltmıştı.
D vitamini seviyeni lütfen kontrol altında tut. 80 in altına düşmemeli.
kaplıca iltihabı azıdrabilir. Hastalığın aktif olmayan dönemlerinde kendinizi deneyerek girebilirsiniz tabi. Benim ağrılarıma iyi geliyor açıkçası.
AS ve kireçlenme birbirleriyle ilintili. Kireçlenmeye AS sebep oluyor. Doktor kontrollerinizi de aksatmayın :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minik Meleklerim

Bazen yorulursun ...
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
42.406
202.112
seninle daha önce yürüyüş topiğinde konuşmuştuk değil mi ankilozan spondilit ile ilgili?

kireçlenme için osteocare öneririm. Gebelikte keşfettiğim bir ürün oldu. Bayağı insan kireçlenme için kullanıyor.
Glucosamin chondritin msm diye bir ürün var kıkırdakların yenilenmesine yardımcı oluyor. AS teşhisim konmadan önce dizlerimdeki kireçlenme kireçlenme görüntüsü için ortopedi doktorum önermişti. Bayağı da çatırtıları azaltmıştı.
D vitamini seviyeni lütfen kontrol altında tut. 80 in altına düşmemeli.
kaplıca iltihabı azıdrabilir. Hastalığın aktif olmayan dönemlerinde kendinizi deneyerek girebilirsiniz tabi. Benim ağrılarıma iyi geliyor açıkçası.
AS ve kireçlenme birbirleriyle ilintili. Kireçlenmeye AS sebep oluyor. Doktor kontrollerinizi de aksatmayın :)
Keşke tek problem bunla kalsaydı sadece tek dizimde 3 yırtık tespit edildi :KK43: menisküs sorunum var kolajene devam ediyorum ama ne kadar faydası olur bilmiyorum :KK43: o dediğin ilaç yerli firma ürünü sanırım şurup şeklinde

succulentaski

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
1.867
3.160
32
Keşke tek problem bunla kalsaydı sadece tek dizimde 3 yırtık tespit edildi :KK43: menisküs sorunum var kolajene devam ediyorum ama ne kadar faydası olur bilmiyorum :KK43: o dediğin ilaç yerli firma ürünü sanırım şurup şeklinde

Bak bunu buldum şimdi yerli firma hem kolajen var hem diğerleri. Kireçlenme için yapmışlar bunu sanırım.

ben kullandığımda yıl 2008 falandır yerli firma yoktu o zaman solgar vardı o da çok pahalıydı bugünkünden. Yurtdışından bavulda getirtiyorduk. Neyse ki yerlileri çıkmış.

ocean güvenilir bir firma benim bildiğim.

diğer dediğim osteocare kalsiyum magnezyum çinko falan içeriyor kemik ağrılarına iyi geliyor. İngiliz bir firmanın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minik Meleklerim

Bazen yorulursun ...
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
42.406
202.112
Bak bunu buldum şimdi yerli firma hem kolajen var hem diğerleri. Kireçlenme için yapmışlar bunu sanırım.

ben kullandığımda yıl 2008 falandır yerli firma yoktu o zaman solgar vardı o da çok pahalıydı bugünkünden. Yurtdışından bavulda getirtiyorduk. Neyse ki yerlileri çıkmış.

ocean güvenilir bir firma benim bildiğim.
Çok sağol canım

Aytenazmi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
5.147
6.877
Canım menisküs için göbekten alınan yağlardan hücreleri dize enjekte eden bir doktor var burda %60 ve daha fazla iyileşme saglanıyormuş ben deniycem pandemi azalınca doktor izinde herhalde randevu alamıyorum

Minik Meleklerim

Bazen yorulursun ...
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
42.406
202.112
Ahmet Köse yorumları beni çok memnun etti kimse şikayetçi değil biri genç yaşta denemiş ameliyat etmek istememiş doktor kök hücre yapmış
Himm farklı bir doktor demek o benim bahsettiğim İstanbul da idi burda da aynı ayarda birini bulmak inşallah zor olmaz daha bugun bu bilgiye ulaştım bende çok tesekkur ederim 💕

Aytenazmi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
5.147
6.877
Himm farklı bir doktor demek o benim bahsettiğim İstanbul da idi burda da aynı ayarda birini bulmak inşallah zor olmaz daha bugun bu bilgiye ulaştım bende çok tesekkur ederim 💕
İzmir'den İstanbul'dan her yerden ona güvenip ameliyat olmaya gelen var yorumlarında gördüm baya ilgili işini seven düzgün yapan bir doktor