Kırmızı Oda

"Ne yemek yaptın Boncuk, tatlı ne yaptin Boncuk, sütlaç yaptin mi Boncuk, cay getir Boncuk"
diyen Sadık da biraz düzeldi, Boncuk'u anlamaya başladı idi.
Ne oluyo ki boncuk a, ben daha yeni boncuklu bölümlere geldim

Ne oluyo ki boncuk a, ben daha yeni boncuklu bölümlere geldim
ben de boncuk'un hikayesi dikkatimi çekince izlemeye başladım daha öncesinde denk geldikçe bakıyordum

ah ah boncuk beni çok etkiledi hatta tüm türkiyeyi...noluyor diye sormuşsunuz ama bence spoiler vermeyeyim. en etkileyici olan bölümünü izlemeden önce detaylı spoiler aldığım halde mahvetmişti beni

İyilescek merak etmeyin 💙
Ay hadi bakalım, ben de fragmanda görmüştüm araba kazası falan da şimdi korkmaya başladım çünkü kız için gittikçe kötüye yol alıyo gibime geldi o işaretler falan. Anca izleyebiliyorum iş ev falan derken

ben de boncuk'un hikayesi dikkatimi çekince izlemeye başladım daha öncesinde denk geldikçe bakıyordum

ah ah boncuk beni çok etkiledi hatta tüm türkiyeyi...noluyor diye sormuşsunuz ama bence spoiler vermeyeyim. en etkileyici olan bölümünü izlemeden önce detaylı spoiler aldığım halde mahvetmişti beni
Hikayenin aslı evet çok acı ama sonunda düzelme varsa bu güzel bence. Bi de hayali senaryo değil ya ondan çok etkileniyoruz. Neler varmış diyoruz

Hikayenin aslı evet çok acı ama sonunda düzelme varsa bu güzel bence. Bi de hayali senaryo değil ya ondan çok etkileniyoruz. Neler varmış diyoruz
Hafif ruhsal sıkıntıların ilacla terapiyle duzeldigini biliyoruz ama ben bu tarz ağır halusinasyonlu paranoyalı vs. hastalarin nasil iyilestigini cok merak ederdim. Yolda sokakta da cok görürdüm eskiden öyle insanlar. Tedavisini gercek hikayeden yapılan dizi seklinde ekranda da olsa gördüm ogrendim rahatladim

Kırmızı Oda - Sadi'nin panikle atak tarifi :KK70:
Erkan Petekkaya'nin başarılı ve sıcak oyunculuğu :)) En cok da şiveli konuşmasına vurulduğum için bakıyorum :))) (şive=öğrencilerimi çok özledim)

Sadi 💙

X