Kırmızılardan nefret ediyorum :(((

medne

miniğim sonsuz şükrüm :)
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
919
3
Slm kızlar. Benim gibi her ay kırmızı görmekten bıkanlar varsa buyrun dertleşelim...
Bıktım artık 1,5 yıldır hep kırmızılarrrrr !!!!! Görmek istemiyorum yaaaa....:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

bende kırmızıları görmek istemıyorum adetime 4 gün var inş rabbim nasip etmiştir...2.5 senedir bekliyorum...

Bende nefret ediyorum artık.1,5 yıldır olmuyor :KK43:( ağlamak istiyorum

inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hepimize...sabredecez ve dua edecez canım elimizden bişka bişey gelmiyo malesef...

Yaa biliyorum dua en büyük silah..ama bazan çok bunalıyorum... Dr a gittim öle önemli bişey çıkmadı bende ama eşimin sperm hareketi azmış şimdi onun tedavi olmasını beklicez.inş. Varikoseli yoktur kocişimin.siz hiç gittiniz mi? Canım dr a

merhaba cnm bende 1,5 yıldır bekliyorummm ama yok:KK25::KK25:

ağlamaktan da yoruldum walla allahh selamet wersin bizlere ...

Amin canım inş.tez zamanda kavuşuruz bebişlerimize..beklemek çok zor sanki hiç bebeğim olmayacakmış gibi :KK43:((

bende sevmıorum ama onların gelemsi lasım ki hamiş kalalım.benimde 1,5 yıl hep kırmızı kart:KK43::KK43::KK43:

Yaa biliyorum dua en büyük silah..ama bazan çok bunalıyorum... Dr a gittim öle önemli bişey çıkmadı bende ama eşimin sperm hareketi azmış şimdi onun tedavi olmasını beklicez.inş. Varikoseli yoktur kocişimin.siz hiç gittiniz mi? Canım dr a

canım benim bir düşügüm bide dış gebeligim oldu doktorada gittik bir sorun olmadıgını söyledi cok şükür...dış gebelik gecireli 7 ay oldu bu ayda olmassa rahim filmi cektircem hakkımızda hayırlısı olsun... inş eşin icinde güzel haberler alırsınız...

Slm kızlar. Benim gibi her ay kırmızı görmekten bıkanlar varsa buyrun dertleşelim...
Bıktım artık 1,5 yıldır hep kırmızılarrrrr !!!!! Görmek istemiyorum yaaaa....:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

merhaba canım bizim de senden kalır yanımız yok :KK47:
1,5 yıllık evliyim ve hiç korunmadık.bende pko eşimde varikosel var.ameliyat oldu 4 ay önce ama henüz çok ciddi bir gelişme yok.7.ayı bekliyoruz tekrar test için.
imtihanımız zor..bende her ay test almaktan bıktım,eczacımızdan utanır oldum.ama sonuç hep tek çizgi :KK43:

üzülmeyin arkadaşlar sabredin, tam 2 yıl bekledim ben de bütün testlerim normaldi, hormonlar, rahim filmi, eşimin spermiyogramı... ama olmuyordu..

birincisi ve en önemlisi mutlaka doktor kontrolünde olun, elinizden geleni yapın vazgeçmeyin ve gerisini Allah a bırakın. ben de elimden geleni yaptım doktor takibindeydim. bir de bol bol dua ettim 4444 salatı tefriciye okuduk benim de meleğim olsun topiğindeki arkadaşlarla, sonunda klomen- pregnyl kullandım ve o ay takiple gebe kaldım çok şükür. darısı başınıza, bizim topicte herkese okuduk tefriciyeyi ve hamile kalmayan 1-2 kişi kaldı sadece, onlar da yakında kalır inşallah, ben sağlıkçıyım ama duaların gücüne inancım da sonsuz. siz de yeni topiğinizde böyle destek olabilirsiniz birbirinize bence, bi 10 kişi olsanız 1 haftada bitiyor 1 kişi için, nasıl okunması gerektiğine dini sitelerden ayrıntısına bakın zor değil. Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bilirim beklemenin zorluğunu.

Keske benimde her ay olsa o kirmizlar.. Benim derdimde har ay kirmizi gorememek :KK31:

Canım allah şifalar versin bende de rahim filmi hariç ( onu daha yaptırmadım) herşey normal şükür.ama eşimin sperm hareketi az sadece sayısı falan normal.dr ultrason istedi onuda yapcaz ama korkuyorum varikoseli vardır die dua edin bana canm umarım yoktur yoksa 1 yıl daha beklicem:KK43:( düşününce bile ağlamaklı oluyorum:KK14::KK14:

[sıze=2]keske benimde her ay olsa o kirmizlar.. Benim derdimde har ay kirmizi gorememek [/sıze]:KK31:

mrb canım allah şifalar versin sanada .... Sana soğan kürünü kesinlikle öneririm adetini düzene sokacaktır..
Bende başladım soğan kürüne adetlerim düzenli şükür ama iltihabı söküyormuş bide umut işte yumurtalarıda kaliteleştiriyor die başladım umarım sonucunu alırım...

X