Göz Makyajı Kirpik Lifting Yaptıranlar Deneyimleriniz Neler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bu alıp kullandığım

Eklentiler

• IMG_0533.PNG
    IMG_0533.PNG
    221,4 KB · Görüntüleme: 345
  • IMG_0533.PNG
    IMG_0533.PNG
    221,4 KB · Görüntüleme: 339
Bu da almak istediğim set, aynı sitede, bu daha pratik gibi geldi bana😜

Eklentiler

• IMG_0534.PNG
    IMG_0534.PNG
    242,4 KB · Görüntüleme: 398
Bu da almak istediğim set, aynı sitede, bu daha pratik gibi geldi bana😜
Öncelikle teşekkür ederim vakit ayırıp ayrıntılı bilgilendirdiğiniz için 😊 almayı düşündüğünüz sette de aynı aşamalar var mı acaba 🤔 Birde 15 dk aynı etkiyi verir mi ki bende bi araştırayım en iyisi 🤗

Evet onda da o aşamalar var ama bekleme süresi kısa. Birincide ilkişlemden sonra 20 dk bekleniyor
İkincide 10 dk
İkinci işlem için birinci sette 15 dk
İkinci sette 5 dk bekleniyor...
Ben etki bakımından fark olacağını sanmıyorum

Evet onda da o aşamalar var ama bekleme süresi kısa. Birincide ilkişlemden sonra 20 dk bekleniyor
İkincide 10 dk
İkinci işlem için birinci sette 15 dk
İkinci sette 5 dk bekleniyor...
Ben etki bakımından fark olacağını sanmıyorum
Teşekkür ederim ekonomim uygun olduğunda benn de deneyecem 🤗🤗

Merhaba bende yaptırmak istiyorum da yazınızı gördüm bakırköyde nerde adını yazarsanız iyi olur gideceğim yer belki orasıdır gitmem☺️

Ffeyyzaaaa merhaba yaptırdığınız yerin adını biliyormusunuz? Bende o tarafta bi güzellk merkezinde yaptırcamda aynı yerse gitmem☺️

Arkadaşlar selam , Mayıs ayında Bakırköy de caruselin karşısında bir salonda yaptırdım bu işlemi. Mucizeler beklemeyin sakın . Fotoğraflarda baktığımda benimde en azından birazcık kıvrılacağını ya da biraz kirpiklerimin olduğunu hissedeceğimi düşünmüştüm . Girmeden önce daha çok vardı sanki kirpiğim :) 3 gün yıkamayacaksın dedi bana , 200 lirada para verdim , boşuna vermişim , fotoğraflardan , instagra sayfalarından aldanmayın sakın ....

Merhaba bende bu işlemi yaptırmak istiyorum benim gideceğim yerde orda acaba adını paylaşırmısınız gideceğim yer belki orasıdır😊

Kirpik laminasyon ve lifting arasındaki farklılığı bilmeyenler var. Gittiğiniz yer güzelse asla pişman olmazsınız.
1- Gideceğiniz yer kesinlikle bilindik bir yer olsun en azından beğenmediğinizde paranızı geri alabilin.
2- Ne işlem yapılacağını ne yapmak istediğinizden emin olun. Laminasyon daha uzun süre gidiyor ve bakım yapıyor ama lifting sadece kıvırma işlemi yapıyor ki bu işlem Bence mantıksız.
3- Laminasyon işlemi 30 dk sürdü ve ben bu 30 dk süren işlemi tam 3.5 ay kullandım. Tabi bu kirpik yapısıyla da alakalı maalesef aynı işlemi arkadaşım yaptı 2 ay kullanabildi.
4- Kıvırma işleminin silikonlarında boyut var. S-m-l gibi. Siz söylemezseniz yapan kişi sormayabilir.
5-Çok küçük bir hata tam 3 ayınızı zehir edebilir yani benim gibi takıntılıysanız tabi.
6-Vel hasılı kelam Mükemmel bir sonuç elde ettik. 3 ay makyaj yapmadım ve kimse makyajsız olduğuma inanmadı.
7- Bazıları yorumlara dökülme falan yazmış. Hayır dökülme olmadı. Lifting ve ipek kirpik yaptıranlarda çok rastladım ama.
Yaptıranlar daha ucuz yolunu bulurlarsa lütfen yazsınlar bu birazcık paaalı kalıyor.

Ben de evde yapmak istiyorum ve set almayı düşünüyorum. Fakat boya konusunda kararsız kaldım. Lifting yapıp üstüne boyayan var mı? Boyadıysanız hangi marka boya kullandınız ve ne kadar etki etti?

X