Sebze Yemekleri Kış Sebzesi Yemekleri

En Başarılı bulduğunuz ''Kış Sebze Yemeği ''hangisidir?

• Ankete Katılan
    848
  • Anket Kapalı .
FAZLANAZLI FAZLANAZLI tebrik ederim canım,darısı bizlere inşallah.:KK45:
Bir dahaki katılımımda senden akıl alacağım hangi yemeği yapacağıma dair:KK53:
çok teşekkür ederim canım valla seninkini çok beğendim sanırım bu kategori çok zorlayıcı olacak herkese yabancı olabilir yarına kaldı benim tarif :)) sen ne yapıyorsun

kar11.jpg
Biz teşekkür ederiz canım:KK19::KK19: ben de hemen denedim tarifini ve eşimde kızımda sevdi..çok sağolasın:KK60: resmini de paylaşıyorum..ben içine galeta unu yerine kurufasulye unu koydum malum diyet durumları:KK53:..harika oldu valla.:KK73:

Eki Görüntüle 1960480
Biz teşekkür ederiz canım:KK19::KK19: ben de hemen denedim tarifini ve eşimde kızımda sevdi..çok sağolasın:KK60: resmini de paylaşıyorum..ben içine galeta unu yerine kurufasulye unu koydum malum diyet durumları:KK53:..harika oldu valla.:KK73:
Ellerine sağlık canım:kk77:Diyette olanlar böyle deneyebilir o zaman:KK45::KK19:

Biraz geç yazabildim canım k.bakma, senin güzel ellerine sağlık :KK200: :KK36:@deynepnaz

deynepnaz deynepnaz en sevdiğimmm şey eşimle begendik onada sunumları göstermiştim ellerine sağlık canım afiyetle bal şekerli sofraların olsun:kk77:

Kis sebzesi yarismasi demissiniz kabak var Kazen bey. Kabak yaz sebzesidir, bakmayin kisin da ortada olduguna.

Evet kabak-patlıcan kış sebzesi değil acaba buzluktan mi alıp yapıldı

X