Kısa ve seyrek kirpikler için çözüm

MissHavisham

BabyGoat
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2012
1.449
636
Sevgili kızlar,

Ben kirpiklerim kısa ve seyrek. Bir kaç kez takma kirpik takmayı denedim ama böyle şeylere pek elim yatkın değil, beceremiyorum. İpek kirpik ektirmek mümkünmüş diye duydum ama sizce en etkili çözüm bu mudur? Yoksa yapabileceğim başka bir şeyler var mı?

evcilkaktus

hiç bir acı baki değildir
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
1.252
10
hergun geceleri yataken bagdem yagı ve susam yagı sur 1 gece badem yagı 1 gece susam yagı ..... 1 ay boyunca devam et bı ay sonunda kirpikten gözlerin görünmez :KK1: ben cok tıksınıorum o yuzden yapamıorum ama denendı onaylandı kesinlikle işe yarıo 1 ay devam et hıc aksatma sonuc alıcaksın :KK3:

MissHavisham

BabyGoat
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2012
1.449
636
hergun geceleri yataken bagdem yagı ve susam yagı sur 1 gece badem yagı 1 gece susam yagı ..... 1 ay boyunca devam et bı ay sonunda kirpikten gözlerin görünmez :KK1: ben cok tıksınıorum o yuzden yapamıorum ama denendı onaylandı kesinlikle işe yarıo 1 ay devam et hıc aksatma sonuc alıcaksın :KK3:

İlk fırsatta yağları temin edip kullanmaya başlıycam, teşekkür ederim :)

GzdBky

o9.o9.o9
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
2.011
32
kulak çubuğuyla sadece kirpik uçlarına sürmeniz gerek zaten diplere kendiliğinden akıo diplere sürerseniz gözünüze kaçabilir çok tehlikeliymiş bu tür yağların göze kaçması:18: yatmadan hemen önce sürüp yatarsanız daha güveli olur sanırım göze kaçmaz

es94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2012
288
3
hınt, badem, susam yagı karısımından daha etkılı bırsey bılmıyorum :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2488 gün geçti.

MissHavisham

BabyGoat
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2012
1.449
636
kulak çubuğuyla sadece kirpik uçlarına sürmeniz gerek zaten diplere kendiliğinden akıo diplere sürerseniz gözünüze kaçabilir çok tehlikeliymiş bu tür yağların göze kaçması:18: yatmadan hemen önce sürüp yatarsanız daha güveli olur sanırım göze kaçmaz

Uyarınız için gerçekten çok teşekkür ederim, mutlaka dikkat edeceğim uygularken.

boş rimel kutusuylada oluyor aynı işlem

Biten rimellerimi atmaya kıyamıyodum bi işe yarasınlar hiç değilse :)

hınt, badem, susam yagı karısımından daha etkılı bırsey bılmıyorum :)

Yağların arasında bir de Hint yağı ekliyorum o zaman :)

evcilkaktus

Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
1.252
10
susam yagını aktardan alma onlar orjınal olmuo en saglıklısı tahın al ustune cıkan yagı al kullan katkısız saf susam yagı :KK34:

HinduLove

John Abraham <3
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2012
201
0

Çok tuhaf ya gerçekten bu kadar etkiliyse yani kirpikten gözlerim görünmüycekse allahh derim yani ama emin olamadım deneyenlerin kirpikleri nasılken nasıl oldu mesala biraz daha detaylı bilgi isitiyorum heycanlandım :KK1:

yldzbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2012
124
0
Sevgili kızlar,

Ben kirpiklerim kısa ve seyrek. Bir kaç kez takma kirpik takmayı denedim ama böyle şeylere pek elim yatkın değil, beceremiyorum. İpek kirpik ektirmek mümkünmüş diye duydum ama sizce en etkili çözüm bu mudur? Yoksa yapabileceğim başka bir şeyler var mı?

Mavala nın kaş ve kirpik için bir ürünü var onu tavsiye ederim

evcilkaktus

Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
1.252
10
benim butun akrabalarım (gencler) bunu uyguluo ve hepsınınde kırpıklerı ok gibi cok guzel gür bı kaşsız kırpıksızım yagı surmeye ıgrenıorm o yuzden suremıorum :KK43: benım kuzenım kırpıklerının uclarını kesıyo artık o derece dusunun dedıgım gibi bagdem yagı susam yagı(tahının uzerıne cıkan yagı kullanın susam yagı ıcın) 1 ay uygulayın harıka oluo. benımde bır aydır falan kırpıklerım durduk yere uzadı gurlestı hıc bısey yapmadım ama cok lyeşillk yıorum ama alakası olucanı sanmıorum :KK1::KK1:

xAyx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
5.337
30

Çok tuhaf ya gerçekten bu kadar etkiliyse yani kirpikten gözlerim görünmüycekse allahh derim yani ama emin olamadım deneyenlerin kirpikleri nasılken nasıl oldu mesala biraz daha detaylı bilgi isitiyorum heycanlandım :KK1:

evet ya biri bi foto falan koysun ben araştırıyorum sabahtandır bu konular neredeyse 2-3yıllıkdaha önce açılan bile var hiç değilse taa kaç yıl önce kullanan arkadaşlar bi foto ekleyin yada bi değişim olduysa ne bilim bırakınca hepsi puf uçtuysa haber edinde bizde ona göre kullanalım

oslana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
3.884
269
Benim babamın kirpikleri gürdür mesela benimde kirpiklerim gür... kirpiklerinizin, kaşlarınızın şekli, gürlüğü doğuştan gelir... susam yağı ya da bilmem ne yağıyla kirpik ya da kaşlar gürleşmez, gürleşmesi içinde ektirmekten başka yol yoktur.

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
26
Benim babamın kirpikleri gürdür mesela benimde kirpiklerim gür... kirpiklerinizin, kaşlarınızın şekli, gürlüğü doğuştan gelir... susam yağı ya da bilmem ne yağıyla kirpik ya da kaşlar gürleşmez, gürleşmesi içinde ektirmekten başka yol yoktur.

Yaaaaaaa moralman eksilerdeyim şu an :KK52::KK52::KK52: Benim kirpikler düz ve seyrektir :KK5: yağ sürerim ama bana mısın demiyor sürdüklerim.

Son düzenleme:

MissHavisham

BabyGoat
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2012
1.449
636
Yağları ancak temin edebildim, uygulamaya başlamadan önce, başladıktan sonra haftadan haftaya fotoğraf çekip burada paylaşmaya çalışıcam arkadaşlar. Şuanda maskara var gözlerimde, gece yatmadan önce temizleyip çekerim ki yanıltıcı olmasın.