kıskanç ve sinirli erkek

merve1341

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2010
379
22
merhaba kızlar. hayatımda biri var aama çok sinirli ve kıskanç. bense çok sakin biriyim. sizce böyle biriyle evlenilir mi? benim sakinliğim bizi tamamlar mı ya da onun siniri uzman yardımıyla geçer mi?

Sinirli ve aşırı kıskanç erkekler benim ilgi alanıma girmez o yüzden ben olsam evlenmem.
Ben sakinim o benden daha da sakin olsun isterim.
Denge zıtlıkla değil uyumla olur bence.

merhaba kızlar. hayatımda biri var aama çok sinirli ve kıskanç. bense çok sakin biriyim. sizce böyle biriyle evlenilir mi? benim sakinliğim bizi tamamlar mı ya da onun siniri uzman yardımıyla geçer mi?

Hem sinirli hem kiskanc.Senin sakinligin birbirnizi falan tamamlamaz bence sen alttan alan taraf olursun bir daha dusun bence

Tamamlamaz Seni Sinir Hastası Eder Bi Süre Sonra, Zıtlıkların Uyumu Denen Zırvayı Hiç Sevmedim

Simdilik o kiskançlik senin egonu tatmin edebilir yada sirin bulursun ve bundan dolayi alttan almak kolay gelebilir.
Eger uzun bir iliski, hatta evlilik düsünüyorsan çok yipranirsin. Zaman ile hep alttan alan taraf olmak çok zoruna gider.
Kiskançliklarda sirin degil, kisitlayici olarak görmeye baslarsin. O noktayada geldiginde uzun zamandir beraber oldugun içinde
bu sefer ayrilmak daha zorlasir.

Bence yol yakinken bu sahistan ayril. Sana sinir degil, huzur veren biri ile beraber ol.

Sen de cok derin yaralar açar çünkü sen sakinsen karşındakinden de aynı tavrı beklersin ama göremeyince çok üzülürsün o yüzden bir daha düşün

Vallah cnm eger boyle bir adamla evlenirsen psikolojin alt ust olur benden soylemesi yinede sen bilirsin ama ben olsam cekemezdim kiskanc hadi neyse ama cok sinirli diyorsun yillar once benimde vardi bir tane hayatimda asiri derecede kiskanc ve asiri derecede sinirli birisi hatta bana tokat atti ve bacagima bile yumruk attigini hatirliyorum mosmor olmustu bir hafta acisini cektim psikolojimi bozdu ciddi bir iliskiydi fakat bastan farkettimki boyle bir adamla olmuyor nisanlanacaktik ama simdi diyorum iyikide evlenmemisim !!! dusunsene omur boyu diken ustunde cekemem yani

Son düzenleme:
Esitlik kurulmaz. Sen ezilen susan idare eden en sonunda depresyon modunda gezen bir kadin olursun:KK43:

Aman sakin ha sinirli erkekse uzak dur derim ! Bir sure sonra sende sinir hastasi olur cikarsin bunlar boyleler hayat cekilmiyo sinirli erkeklerle arkadasim

zıt kişilikler birbirini sevgili döneminde çeker ama evlendiklerinde itermiş...

cevalarınız için çok teşekkür ederim. bende uzun uzun düşündüm. etrafımdaki herkes de karşı. şimdiden bana hakaret etmeye başladı. ilerde napmaz? en mantıklısı bu yola tek devam etmek..

cnm şu anda böyleyse eclenince daha beter olur. evlenmeden eşim melek gibiydi. çok sinirli olduğu evlenince çıktı. bence evlenme. kıskanç insanlada çok zor

sakin olanı daha çok hareketli ve neşeli ınsanlar tamamlar diyelimde.,sinirlilik ve kıskançlık gibi kötü huyların tamamlanması gibi bir şey söz konusu olamaz ki. yani sorunuz da yanlışlık var önce..
ve cevabım. hayır evlenilmez. evlenilirse sıukıntıya hazır olun demektir.

benim eşim böyle sinirli ve kıskanç . aşırı sinirli ama. bazen en ufak bişeye sinirlenir beni çoookk üzer bazende çok iyi olur belirsiz yani . ve evliyiz bebişim var o olmadan çok önemli değilse evden çıkmama müsade etmiyooo. yani iyi düşün. ben eşimi çoookkk seviyorm hemde çok. ama bu siniri bazen gına getiriyo . tedavi de olmazmış.

X