kıskançlar -kıskanılanlar buraya

ipekbocugu

Yarınlar güzel olacak..:)
Pro Üye
19 Ağustos 2009
2.130
1
39
bayanlar genel olarak kıskançız, olmayanları da nadirdir.mrak ettimde ne gibi konularda eşlerimizi yada sevgilerimizi kıskanıyoruz.Onlar bizi nelerden kıskanıyorlar.Benim eşim ilk olarak açık giyinirsem kıskanır ben ise güzel bayanlara bakmasına falan tanımadığım bayanla arkadaş olması daha da var yani.kötükedihüso

Desalmado

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
296
0
bende çok kıskanç bi insanımumulmadık ve saçma bi sebepten dolayı kıskanıp huzursuzluk çıkarabilirim :KK70: ama genelde içimde tutup patlamayı tercih ediyorum yoksa çok abartıorum :KK70:

pamukluprenses

Cennet kokulu oglum....
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
564
7
35
bende kıskanclık sınırlarını aşıyorum bazen
bişey yaptıgından diil ama cok bunaltıyorm aynı şeyi bana yapsa ben deli olurum
herlade yaa ama aşkım bana katlanıyo :KK70:

AS_ATES

nişanlım askerdeee...
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
223
0
32
bende acayip kıskancım yaa zavallım yanımda yürürken sağa sola bakmaya korkar oldu. bi kız geldiğini gördümmü hemen aşkıma bakıyorum acaba kıza bakıyomu diye o da buna deli oluyo tabi.. lülülülülülü

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.740
23
38
eşim beni kıskanır bende onu ama abartılı değil..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2885 gün geçti.

toprakx

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
18
0
bende kıskancım ama eşim her şeye karışıyor kıyafetımden sac tokama kadar bu da bazen sıkıcı olabılıyor:kızgın:

ipekbocugu

Yarınlar güzel olacak..:)
Pro Üye
19 Ağustos 2009
2.130
1
39
ilk zamanlar eşim kıskanç olduğumu söyler ve yakınırdı ben ise kıskanç olmadığımı kendisinin benden daha fazla kıskanç olduğunu söyler tartışırdık şimdi ise kıskanç olduğumu kabullendim. eşime kıskançım sende ona göre ayağını denk al diye uyarıyorum napalım insanın yaradılışında var engel olunamıyor.Kıskanmıyorum diyenlerde kendini kandırır yada sevmiyordur.Çünkü seven insan kıskanır.

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.119
1.052
31
en büyük sorunumuz bu kıskanmadıgı şeyleri söyleyn deseniz yok valla:sinifsinif:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1415 gün geçti.

N

nesterin

Ziyaretçi
ben bu konuda çok fenayım:asigim:
elime kimse su dökemez desem yeridir..
o daha biraz daha az kıskanç:eek:klava:

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.346
8
Ben kendimi kıskanç zannederdim. Eşimi tanıyıncaya kadar....
İlk başlarda güzel geliyor ama bazen bunalım geçiriyorum bennnnnnn
-tatlicadiarzu-

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
ben fazla kıskanç değilimdir.zaten kıskançlık gerektirecek bir şey olmadı. aşkımdan eminim. ama arada olur tabi ufak kıskançlıklar. nişanlım da beni kıskanır ama abartmaz asla. inşallah hep böle gideriz.kızkançlık abartıldığında bunaltır gerçekten

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.731
364
dükkanına gelen kız müşterilerinden kıskanıyorum ilgilenme diyorum hemen mecburum ilgilenmeye diyor haklı ama bende kıskanıyorum ne yapayım diyorum ki önüne bak sürekli al parayı ver aldığı ürünü yüzlerine bakma diyorum kaydirigubbakcemile3 o beni bütün erkeklerden kıskanıyor bu yüzden çok sorun yaşıyoruz

ayref85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
171
0
çok kıskanç değilim..eşimde çok değil..zaten gelememde öyle aşırı kıskançlıklara ve kısıtlamalara.o yüzden herşey ayarında daha güzel oluyorr..dozunu kaçırdığımız zaman çekilmezzz diee düşünüyorumm..çok belli etmiyorum ama eşimi en çok bekar erkek arkadaşlarından kıskanıyorumm:))))))))hatta sinir oluyorum onlara:)))sevgili bulduklarında dünyalar benim oluyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))))))))))))))))))))))))))