Kıskançlık mı bilmiyorum

Tam tersi eşime çök güveniyorum bahsettiğim şey aldatilir miyim acaba korkusu değil sanki karı kocalarmis gibi sabahtan akşama kadar bir arada olmaları yani bı kadının eşimle içli dişli olusu rahatsız ediyor yoksa aldatılma olmayacağına yüzde yüz eminim
Sadece karı kocalar sabahtan akşama beraber olmaz. Içli dışlı derken de mesela neleri kastediyorsunuz.

Kocanı kavga edip edip evden kovuyorsun serap , sen gene de yüzde yüz güvenme ,%99.9 güven .
Rahatsız olacak hiç-bir şey yokken rahatsız oluyorsan asıl rahatsızlık sendedir belki de .

Ahaha adam gece bile işte kalıyormuş siz kovdugunuz için. Çelişkili işler. Nerde kaldığından haberiniz yok. Evdeki davranışlarına bile guvenemezken burda acayip güveniyorum falan demeler...Konu sahibi kendinize dürüst olun.

Sakalasiyorlar kadın bir derdi olunca eşime danisiyor eşim moral veriyor falan

İş arkadaşi diye kimse sabahtan akşama robot gibi sadece iş konusup ciddi duramaz ki. Arada espriler olur, şaka yapilir, gunluk hayattan biseyler anlatilir.

AMAAAAA eşimin bir kadinin derdini dinledigini yok efendim moral verdigini gorursem canini cok fena yakarim...
Eşim iş disinda da 726262 yillik erkek arkadaslarina bile dert anlatan bir insan degildir yüzeysel konusur herkesle. 🙄🙄🙄🙄

Hiç sevmedigim şeyler. Şu duruma ben de ayaaar olurdum.

İş arkadaşi diye kimse sabahtan akşama robot gibi sadece iş konusup ciddi duramaz ki. Arada espriler olur, şaka yapilir, gunluk hayattan biseyler anlatilir.

AMAAAAA eşimin bir kadinin derdini dinledigini yok efendim moral verdigini gorursem canini cok fena yakarim...
Eşim iş disinda da 726262 yillik erkek arkadaslarina bile dert anlatan bir insan degildir yüzeysel konusur herkesle. 🙄🙄🙄🙄

Hiç sevmedigim şeyler. Şu duruma ben de ayaaar olurdum.
Aynen

eşinizi sürekli evden kovup kovup geri çağırmanıza sebep olan kavganız bu mu peki

Fol yok yumurta yok.
Neyin kavgasını yapıyorsun?
Yakaladığın bir yanlışı varsa tamam da.
İş yerinde kadınla vakit geçiriyorsun diye mi sarıyorsun adama.
Kadının belki sevgilisi bile vardır.

X