Kist ameliyati sonrasi

Saime uygun

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
13
5
22
Merhaba Annem 3 yıl önce kist ameliyatı oldu karnini boydan kestiler karninin bir tarafı aşırı derecede sisik ağrısı oluyor kadın doğuma sıra bulamıyorum hangi poliklinikten randevu alabilirim

Merhaba Annem 3 yıl önce kist ameliyatı oldu karnini boydan kestiler karninin bir tarafı aşırı derecede sisik ağrısı oluyor kadın doğuma sıra bulamıyorum hangi poliklinikten randevu alabilirim
Bende de aynı sorun var.acık ameliyat oldum yumurtalık kistinden 2 yıldır sag taraf karın kası acısı sıslik gecmedı.siz tekrar baktırdınız mı

Kadin doguma kontrole gidin ameliyattan sonra sezeryan kesisinde fıtık vs olabiliyor o kesi yerinde kist olusumu olabiliyor doktorun görüp karar vermesi lazim biz gormeden bisey diyemeyiz ama mutlaka gidin.

Bende de aynı sorun var.acık ameliyat oldum yumurtalık kistinden 2 yıldır sag taraf karın kası acısı sıslik gecmedı.siz tekrar baktırdınız mı
Ameliyattan sonra size kac ay sonra gebe kalabileceginizi söylemişler miydi. Ben iki ay önce ameliyat oldum daha ne kadar beklemem gerek bilmiyorum

X