Tüp Bebek Merkezleri kist oldugu halde, tüp bebek tedavisine baslayanlar var mi

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaslar cok caresizim :uhm:
aceba kist ola ola tedaviye baslayan doktor var mi?
Kistler hamileligi önlemiyor mu? CADIARZU
Cevap verirseniz sevinirim.

merhaba canım valla benimde kist,tim vardı ben 2 ay bekledim dok tedaviye başlamadı gecen ay gittigimde yok olmuştu eger hala orda dursaydı alacaktı.dok kisti alsaymış aslında iyi olurmuş belki senin hamileligine bir zararı yoktur kistin.

normalde kist varken tedaviye başlamıyorlar ya kistin gecmesini bekliyorlar ya da olmadı kisti aspire ediyorlar

sagolun canim,
zaten bana da garip geldi, ben almanyada ilk denememizi yaptirdim. Ve kist oldugu halde dok basladi.(herhalde maksatlari sadece para idi)
9 yumurta aldilar ve 5i döllendi. 2sini blasto olarak yani 5.günü transfer ettiler ama maaaaleseffff tutmadi......
oyüzden artik bu klinikte asla yaptirmam. Simdi 2. denememiz icin bir merkez ariyorum ve buldum galiba....
Bürüksel tüp bebek te yaptirmayi düsünüyorum hayirlisiyla.... Allah´im bütün bebek isteyenlere insallah bu duyguyu nasip eder.

merhaba canım valla benimde kist,tim vardı ben 2 ay bekledim dok tedaviye başlamadı gecen ay gittigimde yok olmuştu eger hala orda dursaydı alacaktı.dok kisti alsaymış aslında iyi olurmuş belki senin hamileligine bir zararı yoktur kistin.

canım ya yumurtalıklarındamıydı kist bende cıktı ama doktor dogum kotrol hapı verdı bır ay kullancam haziranda başlayacak şimdi tedırgın oldum acaba sakıncası olurmu

kist olduğu halde tedaviye başlanıldığı takdirde bebekler kaybedilebiliyor. o yüzden öncelikle kistin tedavisi. zaten 1 ay içinde yok oluyor endişelenmeyin.

bahsettiğiniz kistler basit kistmi, bende çikolata kistleri var her iki yumurtalığımda ve kaybolmuyorlarda, ama bu şekilde tüp bebek tedavisine başladık,tutmadı ve doktor yine bu şekilde başlayacakmış tedaviye.

arkadaşlar bende de kist var ve bir türlü geçmedi.doktor başlarız tedavi sırasında sorun oluşturursa boşaltırız dedi,bakalım artık

kistin olupta tedavi başlatmıyorlar ama inatçı bişeyse ( ilaçla gitmediyse ) yumurta toplamada aspire ediyorlar.

X