Kistim varmis

Kistin çeşitleri var. Yanlış bilgilendirmek istemem. Benimki dermoid kisti ve evet kistim ufaldi ama hala var. Aynı zaman şuan hamileyim. Allah isteyen herkese versin inşallah.
Sağlıklı kucagina al bebegini inşallah. Benimde kistim oluyo bazi aylar yumurtalik kisti ama doktor hamile kalmana engel degil diyo 7 aydir istiyorum bebek bugün adet oldum yine olmadi hayirlisi bakalım ne zaman olacak

Ben de 8 cm myom ve 5 cm kist ile hamile kalmıştım. Kistin türü önemli evet ama kafanızın rahat olması daha da önemli. Kist o kadar yaygin ki doktorunuza guvenip icinizi ferah tutun. Bir an önce bebeğinizi kucağınıza almanız dileğiyle...

Bende de pko var doktor dogum kontrol ilaci verdi 1 ay kullandım doktor 3 ay dedi ama ben bebek istiyorum kismetse adeti bile 1 hafta geciktirdi gebeyim sandim bu ay kistmis sebebi insallah Allah isteyen herkese nasip eder

bazi kister ilacla patlatiliyor kimisi kendi kendine patlayip yok oluyor benim basima okadar cok geldiki hatta bikeresinde adet olmadim hamileyim belki dedim ama test yapmadim sonra gece yarisi agriya uyandim hastanelik oldum sandimki hamileyim bebegi kaybediyorum oyle kotu bi agriydi kasiklarimdaki hastanelik meger kist patamis ve icindeki sivi yumurtaligimi sarmis o yuzden agri yapmis o sekil o buyuk kistim patladiktan sonra bi ay gecti hamile kaldim hic beklemedigim nasilsa hamile kalamiyorum dedigim anda hamile kalmisim

Korkma canım geçen ay benimde sol tarafımda vardı ilaç faln kullanmadım adetle birlikte gitti gebeliğe engel değil

Bende de pko var doktor dogum kontrol ilaci verdi 1 ay kullandım doktor 3 ay dedi ama ben bebek istiyorum kismetse adeti bile 1 hafta geciktirdi gebeyim sandim bu ay kistmis sebebi insallah Allah isteyen herkese nasip eder
Bende ıki doktora gittim ikiside bişey demedi ama ben de piko olabilirim benimde adetlerim düzensiz en erken ayda bir oluyorum.son gittiğimde iki tane kistim oluştuğunu söyledi dr ama onemsemedi.hala adet olmadim inşallah adetle birlikte gider kistim.senin adetle gitmediği için mi dog.kontrol hapı verdi

Bende ıki doktora gittim ikiside bişey demedi ama ben de piko olabilirim benimde adetlerim düzensiz en erken ayda bir oluyorum.son gittiğimde iki tane kistim oluştuğunu söyledi dr ama onemsemedi.hala adet olmadim inşallah adetle birlikte gider kistim.senin adetle gitmediği için mi dog.kontrol hapı verdi
Kistler fazla diye vermişti canim kullan dedi aslinda adet problemim yok benim 30 gunde bir olurdum dogum kontrol hapi kullandim 1 ay o ilac o ay benim adetimi 6 gun geciktirdi daha da kullanmadim doktor 3 ay kullan demişti ben zaten çocuk istiyorum 3 ay diyo birde kalkmis dogum kontrol hapi 6 ay dilkatli ol gebe kalma diyo

Kistler fazla diye vermişti canim kullan dedi aslinda adet problemim yok benim 30 gunde bir olurdum dogum kontrol hapi kullandim 1 ay o ilac o ay benim adetimi 6 gun geciktirdi daha da kullanmadim doktor 3 ay kullan demişti ben zaten çocuk istiyorum 3 ay diyo birde kalkmis dogum kontrol hapi 6 ay dilkatli ol gebe kalma diyo
Aynen bende çocuk istiyorum o yüzden biseyde kullanmak istemiyorum.İnşallah yakın zamanda hayırlısı ile hamile kalırız canım (--:

X