Kitap Günlüğüm 🌺

LADY VEGA

İnan yok kimseye savaş açasım
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
8.620
34.916
coffe-book.png

Herkese merhaba kadınlar kulübünün kitap kurtları 💜
Bu başlık altında okuduğum hatta bana eşlik etmek isteyenlerle birlikte okuduğumuz kitapları paylaşmak istiyorum.
Şuanda hangi kitabı okuyorsunuz?

TARİHKİTAP ADISAYFA SAYISI
13.11.2021Vadideki Zambak (Yarım Kaldı)100.sayfada bıraktım
15.11.2021Harry Potter ve Felsefe Taşı272
20.11.2021Kayıp Kahraman552
22.11.2021Harry Potter ve Sırlar Odası314
27.11.2021İçimdeki Müzik256
28.11.2021Perina200.sayfada bıraktım
30.11.2021Av528
01.12.2021Okçunun yolu163
02.12.2021Stranger Things318
04.12.2021Harry Potter Azkaban Tutsağı396
06.12.2021Oblomov632
X. 12.2021Gece yarısı kütüphanesi282
18.12. 2021Harry potter ateş kadehi664
...Gen Bencildir352
...Peter Pan192
26.01 2022Çaylak502
Avcı406
31.01.2022Merlin:Kayıp Yıllar402
Notre Dame'ın Kamburu
13.02.2022bugün kalan hayatımın ilk günü
Merlin - Yedi Ezgi383
Tess Gerritsen - Yörünge512
Sür pulluğunu ölülerin kemikleri üzerine304
Aşk ve öbür cinler176
Kumarbaz
Supernaturel- Çakalın Öpücüğü
Gölge ve Kan
Gecenin Hikayesi Aşeka
Supernaturel - oğulların savaşı
Schrödinger'in kedisi neden şizofren oldu?
Kızıl Veba
00.00 Biri Sizi Düşünüyor
03.05.202202.02 Ayçiçeği Karnavalı 398

Son düzenleme:
14.11. 2021
İki gündür Balzac - Vadideki Zambak okumaya çalıştım ancak yarısından sonrası gelmedi artık. Dili bana o kadar sıkıcı geldi ki. Yarın ilk işim kendime yeni bir kitap almak olacak

Merhaba
Zülfü Livaneli Konstantiniyye Otelini okuyorum. Sıktı beni ama bitirme gayretindeyim.
Daha önce yazarın Huzursuzluk, Son Ada, Kardeşimin Hikayesi kitaplarını okuyup çok beğenmiştim.

Merhaba
Zülfü Livaneli Konstantiniyye Otelini okuyorum. Sıktı beni ama bitirme gayretindeyim.
Daha önce yazarın Huzursuzluk, Son Ada, Kardeşimin Hikayesi kitaplarını okuyup çok beğenmiştim.
Merhaba mesajınızı yeni görebildim bende livanelinin serenad ve bir kedi bir adam bir ölüm kitabını okudum. Ama serenad gerçekten bir baş yapıt tavsiye ederim okumanızı.

24.11.2021
Şuan içimdeki müzik adlı kitabı okuyorum. Bu arada yolculuğum boyunca
Rick riordan - kayıp kahraman ve Harry Potter sırlar odasını bitirdim.

KAYIP KAHRAMAN : Yunan tanrılarına ilgi duyanlar için iyi bir seçim olabilir. Kitap 540 sayfa civarında. Yunan tanrılarının ölümlülerden olan melez çocukları ve olimposu kurtarma çabaları şeklinde ilerliyor. Sanırım 2.kitabını okumam.

HARRY POTTER SIRLAR ODASI: serinin ikinci kitabı ilk kitapta da olduğu gibi 250 sayfa heyecanla olaylar hakkında ip ucu vermeden ilerleyip son sayfalarda her şeyi çözüme kavuşturan bir kitap. İlk fırsatta diğer kitaplarını alıp okuyacağım.

24.11.2021
Şuan içimdeki müzik adlı kitabı okuyorum. Bu arada yolculuğum boyunca
Rick riordan - kayıp kahraman ve Harry Potter sırlar odasını bitirdim.

KAYIP KAHRAMAN : Yunan tanrılarına ilgi duyanlar için iyi bir seçim olabilir. Kitap 540 sayfa civarında. Yunan tanrılarının ölümlülerden olan melez çocukları ve olimposu kurtarma çabaları şeklinde ilerliyor. Sanırım 2.kitabını okumam.

HARRY POTTER SIRLAR ODASI: serinin ikinci kitabı ilk kitapta da olduğu gibi 250 sayfa heyecanla olaylar hakkında ip ucu vermeden ilerleyip son sayfalarda her şeyi çözüme kavuşturan bir kitap. İlk fırsatta diğer kitaplarını alıp okuyacağım.
İçimdeki Müzik kitabını okumuştum güzeldi. Sonra aynı yazarın Karışık adlı kitabını okudum. İki kitap da çocuklar üzerine..

İçimdeki Müzik kitabını okumuştum güzeldi. Sonra aynı yazarın Karışık adlı kitabını okudum. İki kitap da çocuklar üzerine..
Bu aralar ergenliğim üstümde midir nedir? Ergen edebiyatına merak saldım. Av diye bir kitap aldım seri kitabıymış. İçimdeki müziği bir sonraki sıraya bıraktım.

27.11.2021
Okumakta olduğum kitabı (m. Rise - av) iş yerimde unutunca sabahın 7sinden bu yana içimdeki müziği okumaya başladım. Şuanda 150.sayfasındayım. Kitap 255 sayfa. Genel olarak özel bir çocuğun yaşamına dair kesitler var ancak bu özel çocuğun yüksek zekası sayesinde bir bilgi yarışmasına katılmasıyla devam ediyor kitap. Sakin, duygusal ama bir o kadar da sevimli bir kitap okumak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

28.11.2021
Bugün elimdeki son okunmamış kitabı bitirmeye niyetliyim. Sonra amazondan aldığım kitapları okuyacağım.
Naşide Gökbudak- Perina okuyorum. Aşk hikayelerini zaten çok severim. Kitapta bahsi geçen kızın hayatı oldukça ilgi çekici. Heyecanlı bir aşk hikayesi okumak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

29.11. 2021
Dün gece uyku tutmadı beni ve yaklaşık 200 sayfa M. Rise - Av okudum. Başta hiç sevmemiştim ama okudukça beni içine çekti. Sanırım serinin devamını da alacağım

25.12.2021
Şuan harry potter ateş kadehi okuyorum ama çok sıkılıyorum detaylar aşırı boğucu olmuş. Kitap kalınlığını arttırmak için olmasa da olur detaylar eklenmiş gibi. Tabii seveni vardır ona lafım yok ama benim için böyle oldu. Hızlıca bitirip yeni yıla girmeden 2 kitap daha okumak istiyorum

Merhaba bende stiletto - claudia carrol “ erkek dediğin ne işe yarar bilen varsa söylesin “ kitabı okuyorum arkadaşım hediye etti ortasındayım çok akıcı değil ama okunabilir :)

X