Kitap Okuma Günlüğü 📚

WunderLost WunderLost mimesis mimesis @black cat beatitude beatitude sizleri ekledim tabloya nasılsınız neler okuyorsunuz :)
Ben epeyce ara verdiğim için çerezlik bir şeyler bulmak istiyorum kendime. Isınma turları :)
Iyiyim çok şükür, artık okullar kapandı inşallah artıracağim ben de okuma işini, uzun zamandır elimde Ahmet Ümit Sis ve Gece vardı az önce bitirdim nihayet, yarın kitaplığımdan bi tane seçip başlayacağım 🤗 sen nasılsın

Kaç haftalık oldun 37 mi 😊 Ben de sağlıkla görürüm inşallah o haftaları.
Aynı sen gibiyim kitaptan uzaklaştığım için rahatsız da hissediyorum kendimi.
37+4 üm şu an. :) Sizin de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğimle. 🙂

Aslında konudan gelen bildirimi görmek bile motive etti beni geçen gün. Hepimiz birbirimize destek olarak üstümüzdeki bu ağırlığı el birliği ile atabiliriz bence 🤗

Çok teşekkür ederim :) Evet biraz zorluyor bel ağrısı hayat kalitesini çok bozuyor. İş durumu da tam olarak aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık dediğim bir yerde bu aralar. Nöbet tutsam da işime gelmiyor tutmasam da. Ortası yok. Hayırlısı ile izne ayrılmayı bekliyorum kaldı 1,5 ay izne.
1,5 ay az kalmış ama bu sıcaklarda hamilelik insanı baya zorluyordur. Sen yoksa hamile insan psikolojisine girdin de kararsız mı kaldın? :anneadayı: :KK15:
Her şeyin hayırlısı olsun.

Benim bu yıl okuduklarım. 17 kitap toplamda
1. Ateş böceklerinin mevsimi
2. Veba
3. Brandenburg
4. Kır Çiçeği tepesi
5.Deniz işçileri
6. Serenad
7. iyi hissetmek
8. Ölüm bir varmış bir yokmuş
9. Mahkum prenses
10 Devlet
11.Koşulsuz ebeveynlik
12.Parfümün dansı
13. Kamelyalı kadın
14. Algernona çiçekler
15.Görmek
16. Cesur yeni dünya
17. Saatleri ayarlama enstitüsü

Iyiyim çok şükür, artık okullar kapandı inşallah artıracağim ben de okuma işini, uzun zamandır elimde Ahmet Ümit Sis ve Gece vardı az önce bitirdim nihayet, yarın kitaplığımdan bi tane seçip başlayacağım 🤗 sen nasılsın

Bu arada 18.kitabımı bitirmiş olmuşum 2021 için kitapzede kitapzede 🤗
Ben de iyiyim Teşekkür ederim :) listeni hemen güncelledim 18 çok güzel bir sayı ben hiç verim alamadım kendimden :)
37+4 üm şu an. :) Sizin de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğimle. 🙂

Aslında konudan gelen bildirimi görmek bile motive etti beni geçen gün. Hepimiz birbirimize destek olarak üstümüzdeki bu ağırlığı el birliği ile atabiliriz bence 🤗
Umarım öyle olur :) o zaman bugün aksatmadan gidip biraz okuma yapma zamanı:)
1,5 ay az kalmış ama bu sıcaklarda hamilelik insanı baya zorluyordur. Sen yoksa hamile insan psikolojisine girdin de kararsız mı kaldın? :anneadayı: :KK15:
Her şeyin hayırlısı olsun.
Çok teşekkür ederim:)
Benim bu yıl okuduklarım. 17 kitap toplamda
1. Ateş böceklerinin mevsimi
2. Veba
3. Brandenburg
4. Kır Çiçeği tepesi
5.Deniz işçileri
6. Serenad
7. iyi hissetmek
8. Ölüm bir varmış bir yokmuş
9. Mahkum prenses
10 Devlet
11.Koşulsuz ebeveynlik
12.Parfümün dansı
13. Kamelyalı kadın
14. Algernona çiçekler
15.Görmek
16. Cesur yeni dünya
17. Saatleri ayarlama enstitüsü
Cesur yeni dünya çok okumak istediğim bir kitap :)tabloyu güncelledim:)

Ben de iyiyim Teşekkür ederim :) listeni hemen güncelledim 18 çok güzel bir sayı ben hiç verim alamadım kendimden :)

Umarım öyle olur :) o zaman bugün aksatmadan gidip biraz okuma yapma zamanı:)

Çok teşekkür ederim:)

Cesur yeni dünya çok okumak istediğim bir kitap :)tabloyu güncelledim:)
Bende bu 18 in 9 u Ocak 5 i Şubat sonraki aylarımi sen düşün hiç okumadan geçirdiğim aylar da oldu yani 😔😔 inşallah toparlarız ama kâr kârdır 🤗🌸

Herkese merhabalar ilk 3 aylık dönemi bitirmiş ve biraz daha enerjim yerine gelmiş bir haldeyim :KK36: İş hayatı biraz karmaşık devam ediyor o yüzden düzende bozulmalar var. Burda olmak
Sayfayı kullanmak aktif şekilde buralara dönmek istiyorum. Ama bunu şuanki halimle sayfa sayısı olarak yapamam ama okunan kitap sayısı olarak yapabilirim. Burda yine sohbetler edilir. Bildirim topiğine biten kitaplar yazılır gibi. Bir yerden başlamak lazım. Katılmak isteyenleri beklerim etiketleri yapayım. :)
@Arrietty_ @black cat beatitude beatitude @beyazinci belleza belleza @dolunay10 @HappyMommy mimesis mimesis @karamelli_turta @Melegimkorusun @Natsume @Night owl ucukgenclik ucukgenclik WunderLost WunderLost @zeynebzeyneb Bonus Bonus

Etiket yapamadıklarım var kullanıcı ismi değişti sanırım görürlerse elbet beklerim ya da yeni arkadaşları :)
Merhaba,
Benim bu yıl hedefim 25 kitaptı
Henüz 12 kitap okuyabildim. Hepsini de bildirim sayfasına yazmıştım. Listeye beni de ekler misin?
Şu an okuduğum 13.Vahşetin Çağrısı

Merhabalar en son mayısta okudum ve başka bişey okuyamadım inş devam edebilirim.
Okumak istediğim o kadar çok kitap var ki

Son düzenleme:
Günaydın herkese nasılsınız nasıl gidiyor ? Ben izne ayrılacağım son haftamı çalışıyorum. Bugün kocaman bir kitaba başlayacağım. Sabahattin Ali'nin tüm eserlerini içeren tek cilt bir kitap almıştım. Oradan okumalar yapmaya başlayacağım uzun bir yolculuk benim için. Umarım sıkılmam, devam edebilirim. Çok istiyorum onu okuyup bitirebilmeyi. Kendimi çok mutlu ve özgüvenli hissedeceğim okumalarımla ilgili bunu yapabilirsem.

Merhaba uzun zamandır aktif olamıyorum. Doğum yapmama çok az zaman kaldı. Hamileleik sürecimde pek ilgilenemedim sayfalarla. Mobil uygulama olmaması beni zorladı açıkçası her an pc açamıyorum. Buraya hemen dönebileceğimi sanmıyorum ama bir sosyal medya uygulamasında olan blogum üzerinden daha aktif bir şekilde okuma hayatıma devam ediyorum ve kültürel takiplerim daha kolay oluyor :) Yine orada olacağım uğradıkça yazabilirim belki bebekli düzene alıştıkça da geri dönerim şimdilik bilemiyorum :)
Herkese sevgiler :) Keyifli okumalar diliyorum :)

Merhaba uzun zamandır aktif olamıyorum. Doğum yapmama çok az zaman kaldı. Hamileleik sürecimde pek ilgilenemedim sayfalarla. Mobil uygulama olmaması beni zorladı açıkçası her an pc açamıyorum. Buraya hemen dönebileceğimi sanmıyorum ama bir sosyal medya uygulamasında olan blogum üzerinden daha aktif bir şekilde okuma hayatıma devam ediyorum ve kültürel takiplerim daha kolay oluyor :) Yine orada olacağım uğradıkça yazabilirim belki bebekli düzene alıştıkça da geri dönerim şimdilik bilemiyorum :)
Herkese sevgiler :) Keyifli okumalar diliyorum :)

Mobil uygulama google üzerinden indiriliyor ama zaten tarayıcıyla aynı gibi.
Sağlıkla al yavrunu kucağına.

X