Kitap önerisi denilince aklınıza gelen ilk...

-Bibliosmia

Kauai kuşu yalnızlığı
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
3.756
9.780
Hellö herkese🤚kitap okumayı çok seviyorum.Birçok insanın aksine alınmasına en çok sevineceğim hediye kitap,gezmeyi en çok sevdiğim yer kitapçı.

Bana ve diğer üyelere ışık tutması açısından açıyorum bu topiği.İsmi geçince iç çektiren,gözlerinizde kalpli emojiye sebep olan,kesinlikle bu eser dediğiniz kitap nedir?

Kitap sevdalısı olanlar ayrım yapmakta zorlanabilirsiniz ama muhakkak direkt aklınıza gelen bir eser vardır.Not almak,listeme eklemek adına beklemedeyim.

Okudukça aydınlığa çıkaran günlerimiz olsun.🧐🤗

Bu arada tür farketmez.Klasikler,tarihi romanlar, psikolojik kitaplar ve şiirler en sevdiklerim.Ama inanın farketmez. Her türlü öneriye açığım 🥳

Severek okudum hakikaten şahane bir eser.Ama kitaplığımda yok,ödünç verip geri alamadıklarımdan kendisi😑En kısa sürede kitaplığa eklensin.✔️

Benim 2. kere okuduğum, karnımın acıdığı tek kitap.. ah ödünç verilenler, gelmeyenler…🥲

Ben 15 aydır kitap okuyamıyorum çocuklardan dolayı, hiç vaktim olmuyor mu? Elbet oluyor ama almıyor kafam.. şöyle rahat rahat okuyabileceğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Gelecek önerileri not alacağım, güzel konu için ayrıca teşekkür ederim 🫠🥰

Benim 2. kere okuduğum, karnımın acıdığı tek kitap.. ah ödünç verilenler, gelmeyenler…🥲

Ben 15 aydır kitap okuyamıyorum çocuklardan dolayı, hiç vaktim olmuyor mu? Elbet oluyor ama almıyor kafam.. şöyle rahat rahat okuyabileceğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Gelecek önerileri not alacağım, güzel konu için ayrıca teşekkür ederim 🫠🥰
Ben teşekkür ederim asıl 🤗 uzun süredir ben de okuyamıyordum. Neden bilmiyorum ama bazen uzaklaşıyorum.Üzülüyorum da çok istiyorum okumayı ama olmuyor bazen.

Şimdi yeniden başladım ve mutluyum🥳
Hosseini'nin diğer eserlerini de okudunuz mu?

Uçurtma Avcısı da güzel mesela.

Cinayet severseniz; Tess Gerritsen'ın tüm kitapları
Fantastik severseniz; Zaman Çarkı serisi, Shannara serisi
Buket Uzuner-Uzun Beyaz Bulut Gelibolu
Ece Temelkuran-Düğümlere Üfleyen Kadınlar
Sinan Akyüz-İncir Kuşları

Kütüphaneme bir bakayim, aklima geldikçe yazarim (=

Ben teşekkür ederim asıl 🤗 uzun süredir ben de okuyamıyordum. Neden bilmiyorum ama bazen uzaklaşıyorum.Üzülüyorum da çok istiyorum okumayı ama olmuyor bazen.

Şimdi yeniden başladım ve mutluyum🥳
Hosseini'nin diğer eserlerini de okudunuz mu?

Uçurtma Avcısı da güzel mesela.

Uçurtma avcısını da okudum, hatta filmini de seyrettim. Onu da çok beğendim ama bin muhteşem güneş bir başka etkilemişti beni.🥲 Ve dağlar yankılandı’yı da okumuştum ama hiç kalmamış hafızamda.🥺

Cinayet severseniz; Tess Gerritsen'ın tüm kitapları
Fantastik severseniz; Zaman Çarkı serisi, Shannara serisi
Buket Uzuner-Uzun Beyaz Bulut Gelibolu
Ece Temelkuran-Düğümlere Üfleyen Kadınlar
Sinan Akyüz-İncir Kuşları

Kütüphaneme bir bakayim, aklima geldikçe yazarim (=
İncir Kuşları epey ağlatmıştı beni. Kitabı bırakamayıp wc gidemediğini hatırlıyorum,effsaneydi.

Ece Temelkuran ve Tess'in kalemini severim.
Fantastik önerilerinizi ve çok duyup,okumaya niyetlenip bir türlü okuyamadığım Buket Uzuner ile de tanışayım artık. Doyurucu bir yorum oldu, teşekkür ederim ☺️

Uçurtma avcısını da okudum, hatta filmini de seyrettim. Onu da çok beğendim ama bin muhteşem güneş bir başka etkilemişti beni.🥲 Ve dağlar yankılandı’yı da okumuştum ama hiç kalmamış hafızamda.🥺
Ve Dağlar yankılandı nedense benimde hafızamda kalmadı. İki kardeş miydi ana karakterler?Ondan bile emin değilim şu an😅

Ve Dağlar yankılandı nedense benimde hafızamda kalmadı. İki kardeş miydi ana karakterler?Ondan bile emin değilim şu an😅

İki kardeşlerdi, küçüğü evlatlık veriliyordu onu hatırlıyorum ama sonu hiiiç yok bende. Bir siteye kaydoldum, okuduğum kitapları ekliyorum unutmamak için, hafızam o derece…🥲😂

İki kardeşlerdi, küçüğü evlatlık veriliyordu onu hatırlıyorum ama sonu hiiiç yok bende. Bir siteye kaydoldum, okuduğum kitapları ekliyorum unutmamak için, hafızam o derece…🥲😂
B12 bunu beğendi😬aklınıza geldikçe yazmanızı isterim. Ayda 2-3 kitap bitirme hedefim var şu an☺️

Benim en çok beğendiğim kitap, uçurtma avcısıydi.
Canan Tan itaplarını da çok seviyorum.. 🌸

Birde kırmızı oda da çıkmadan önce, hayata dön kitabıni okumuştum. Oda çok güzel 🥲🥲
Ben dram seviyorum, duygusallık olacak..
🌸🌸

B12 bunu beğendi😬aklınıza geldikçe yazmanızı isterim. Ayda 2-3 kitap bitirme hedefim var şu an☺️

Yarın küçük bir liste ekleyeceğim muhakkak.🤩

B12 değerim düşük değil aslında ama sebebi bilinmeyen bir unutkanlığım var. Gereksiz detayları fil gibi hatırlarım ama o kısım ayrı😂

X