kitapları ile evli edebiyat öğretmeni eş

malihulya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
271
155
30
Eşim öğretmen olduğu için mesaisi benden önce evde oluyor. Allah razi olsun yemeği yapar evi toplar beni beklemez.arada ben gelesiye arkadaşlarıyla takılır.bazen geç gelir.ama bizim hiç paylaşımımız yok.yemekten sonra kitaplarına gömülüyor.branşı bunu gerektiriyormuş.ama yüzlerce kiraptan oluşan bir kütüphanesi var.hepsi çocukluğundan bu yana okuduğu kitaplar. Çıkan her kitabı okuyacak mı? Aynı evde yalnızlık çekiyorum. Ya film açar ya kitap okur. Varlığını hissedemiyorum bile. Kitaplarını kıskanıyorum. Benden mi kaçıyor kitap bahane mi? Hafta sonu bir gün beraberiz bir gün de ikimizin serbest günü.o gün hemen arkadaşlarına koşar.cumartesi çıksak hemen eve dönmek ister.normal mi tüm bunlar sizce? Ben mi büyütüyorum?

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Büyütüyorsun biraz ama biraz da haklısın konuşup daha fazla vakit geçirmek istediğini söyle .

eftelya2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
6.026
5.697
Eşim öğretmen olduğu için mesaisi benden önce evde oluyor. Allah razi olsun yemeği yapar evi toplar beni beklemez.arada ben gelesiye arkadaşlarıyla takılır.bazen geç gelir.ama bizim hiç paylaşımımız yok.yemekten sonra kitaplarına gömülüyor.branşı bunu gerektiriyormuş.ama yüzlerce kiraptan oluşan bir kütüphanesi var.hepsi çocukluğundan bu yana okuduğu kitaplar. Çıkan her kitabı okuyacak mı? Aynı evde yalnızlık çekiyorum. Ya film açar ya kitap okur. Varlığını hissedemiyorum bile. Kitaplarını kıskanıyorum. Benden mi kaçıyor kitap bahane mi? Hafta sonu bir gün beraberiz bir gün de ikimizin serbest günü.o gün hemen arkadaşlarına koşar.cumartesi çıksak hemen eve dönmek ister.normal mi tüm bunlar sizce? Ben mi büyütüyorum?
en azından telefona gomulmuyor adam kıtap okuyor ve evın ıslerınde sana yardımcı bence cok takılma bu duruma..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1888 gün geçti.

BBlair

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2013
2.833
15.527
28
Bence sende onun önerdiği bir kitabı okuyup ona o kitap hakkında aklına takılanları sormalısın.
Ve böylelikle sohbet açılır aranızda ve güzel bir dialog olurç
Şahsen benn arkadaşımla öyle yapıyorum.

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 405 gün geçti.

Balkupu14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2013
1.030
922
haklısınız. ama kitabı alın elinden oturup sohbet edin. aynı evde özlüyorum seni deyin siteminizi azıcık gösterin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1343 gün geçti.

Lady Tenar

Nirvana
Pro Üye
6 Aralık 2010
24.970
65.169
O film izlerken be yapıyorsunuz, bir sefer onun bir sefer siZin sevdiğiniz tarzda film izleyin, emin olun sevdiğiniz tarzda kitap da bulursunuz, hatta eşinize danışın, o size bulsun, böylece siZin için bir şeyler yapmış olur. Birlikte çıktığınızda ikinizin de seveceği bir yer seçin, ortak olamıyorsa bir hafta siz, bir hafta o planlasın ortak gününüzü.
Ortak zevkler olmadan çok sıkıcı olur hakikaten, sorun sizde veya onda değil bence.

dr_yad

...........
Pro Üye
9 Aralık 2009
10.646
30.042
Benim de branşım eşinizinkine yakın. Tamam kitap okusun ama kitabı hep siz evdeyken okuması bana biraz kaçış yolu gibi geldi. Arkadaşlarına sizden daha çok zaman ayırıyor belli.

cydates

Yetişin komşulaaaarrr!!!
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
1.972
1.309
Ben de çok okurum. Esim okumayı sevmez ama benim icin okur. Okuduğumuz kitapları tartışırız. Eve gelip sürekli maç izlese daha mı iyi? Siz de okuyun. Ne güzel bir sürü kitabı varmıs. Ben olsam hepsini okurdum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 756 gün geçti.

pcpca

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
3.287
2.039
ahh keşke sizinki gibi bir eşim olsaydı. işine aşık eve gelmeyen ama çokta para kazanmayan bir adamdan çok daha iyidir. evi toparlayan yan odada kitap okuyan kültürlü insan.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1161 gün geçti.

damdan

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26.674
61.361
Kitabı sadece okuyor mu

Yani anlatmıyor mu

Ben aaa bunu yazmış bak böyleymiş vs diyorum

Hatta okuduğum kitapları oğluma bile anlatırım

Arkadaşlarına ayıracağı kitaba ayıracağı Zaman ayrı size ayıracağı Zaman ayrı ona göre bir plan yapsın