Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saç mı yoksa Düz mü?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

saçım düz mü kalsın yoksa düzleştireyim mi?

• Düzleştir

• Kıvırcık Kalsın

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

minikorganizer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2017
216
81
arkadaşlar daha önce de bu konuda bir yazım olmuştu.Artık kıvırcık saçlarımla uğraşmaktan bıktım usandım.Saçımın dipleri hafif düz uçları ise kıpkıvırcık.dipleri düzelsin diye kullanmadığım şey kalmadı.hergün yıkamaktan ve kurutmaktan birde üstüne krem ve yağ kullanmaktan maddi olarak da sıkıldım.hiçbir şekilde istediğim gibi olmuyor.Düzleştirince de terleyince hemen kıvırcıklaşıyor.Ben kıvırcıktan ümidi neredeyse kestim artık brezilya fönü yaptırmayı düşünüyorum ama bu saçlara da nasıl kıyayım artık ne yapacağımı şaşırdım.Daha öğrenciyim ve saçımla ilgilendiğim kadar derslerimle ilgilenemiyorum.Düzleştirsem mi yoksa kıvırcık mı kalsa bilemedim bir de sizden fikir almak istiyorum.Brezilya fönünden başka bir düzleştime yöntemi varsa daha sağlıklı ve yıpratmayan yorum olarak belirtirseniz sevinirim bir de düzleştirmeyle uğraşmak istemiyorum düz olacaksa kalıcı bir şekilde düz olsun tabi ki de düz saçın da bakımı oluyor ama kıvırcık saç kadar olmuyordur.

X