kıyamet sayacı ilginc

Gerçekten çok Güseldi.paylaşimin Içinde Sağol Canim.insana Gerçektende Moral Kaynaği Olabiliyor.

yanliş anlamayın kızlar ama bunda güzel bulduğunuz ne anlamadım.dakikada kaç insanın hastalıktan öldüğünü ,kaç ormanın yandığını ,kaç canlı türünün yok olduğunu yada yaşam alanımızın ne kadar küçüldüğünümü güzel buldunuz. Yoksa ben ne kadar şanslıyım kısmını mı güzel buldunuz.

yaşama alanlarımız sürekli düşüyor,deniz seviyesi artıyor ve küresel ısınma son sürat artıyor bunun neresi güzel yaaa,bizim bir an önce bişeyler yapmamız lazım,gerçi yapıyoruz da ne oluyor,okullarda atık kağıt topladık güya bir kaç ağacı kurtaralım diye peki ne yapmış çok saygıdeğer belediyemiz bilin bakalım,yanılmadınız ewet bildiniz atık kağıtları belediyenin çöplüğüne atmış,bizim öğrenciler de yazık herşeyden habersiz haala atık kağıt topluyor,söyleyemiyoruz da bu durumu,bırakalım baari hayallerini yıkmayalım,onlar bu şekilde bilinçlensin de gelecekte bu güzel ama sonucunu alamadıklarını ama aldıklarını zannettikleri hareketleri gelecek nesillere aktarsınlar da baari dünyada kalan son yaşam alanlarını onlar sonsuza dek korusun,bizler de batan geminin fareleri olalım değil mi?insanlığımdan utanıyorum utanması gerekenler yerine..lütfen arkadaşlar daha fazle geç olmadan kurtaralım bir avuç yaşam alanlarımızı....Eğitim Gönüllüsü Bi Çare Öğretmen....

Bana Mail Olarak Gelmişti Bu
Ilk Okuduğumda Aslinda Ne Kadar şükürsüz Olduğumuzu Farketmiştimm

X