Kız arkadaşım napmaya çalışıyor, ne yapmalıyım lütfen bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

intihardusunuyorum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
9
9
27
Öncelikle atılacağımı biliyorum ama karşı cinsin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bir şeyler yazın sonra banlayın bari. Artık napacağımı bilmiyorum intihar düşünceleri gelip gidiyor.

Mesele kız arkadaşım.

Arkadaşlar, 2,5 senelik kız arkadaşım beni kullanıyormuş. Son 6 aydır kavga eksik olmazdı. Çok kötüydü ama ne olursa olsun hiçbir zaman başkasını düşünmeyiz diyordum. Kavgalar rutine binmişti ama aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Bir yandan da bana seni seviyorum gibi mesajlar atmaya devam ediyordu çünkü. Küs bile olsak iletişimi koparmazdı, sürekli bir ümidim vardı.

En son bana evdeyim, yalnızım gibi şeyler yazdığında tanımadığım 4 adamla yemeğe gittiğini tesadüfen instagramdaki bir fotoğraftan gördüm. Sonra nasıl böyle bir şey yaparsın, duygularımı kullanmışsın dediğimde, "zaten ayrıydık" dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü, öfkeden deliye döndüm. Sonra bana yazmaya devam etti. Bana yazarken meğer buluşmaya da devam etmiş onlarla. Sonra bir kez daha gizli gizli bakarken fotoğrafını yakaladım. Ne bu dedim, e ayrıyız dedi.

Sonra iş iyice ayyuka çıktı, sürekli benim görebileceğim yerlere benim sinirleneceğim şeyler yazmaya devam ediyor. Ben bu kıza kalpsiz misin, neden böyle yapıyorsun, başkası varsa beni bırak dedim. Ama hala düşmanıymışım gibi bana psikolojik tahrik uyguluyor. Gerçekten ne kadar öfkeli olduğumu bilemezsiniz, bir yandan aldatılıp kandırılmışım, öte yandan bu süreç devam ediyor ve bir gram vicdan azabı çekmediği gibi gözüme gözüme sokmaya çalışıyor.

Sizce ne yapmalıyım, gerçekten öfke ile hırs ile hareket ediyorum, kendimi asla zapt edemiyorum. Sakinleşemiyorum. Bu kız madem başkası var, neden hala benim gözüme gözüme sokma çabasında? Bunun amacı ne olabilir? Sürekli kötü düşüncelere kapılıyorum, psikolojim iyi değil artık. 2,5 senedir her şeyimi ona adamıştım. İlk defa birileri girdi hayatına ve beni bırakması bir oldu. Bu mu arkadaşlar aşk, bana notlar yazmış gözüm senden başkasını göremez, nolur ömür boyu beraber olalım diye. Eski notlara bakıp ne noktadan beridir kandırılıyorum anlamaya çalışıyorum. Çok kırgınım, çok öfkeliyim, lütfen yardım edin.

Öncelikle atılacağımı biliyorum ama karşı cinsin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bir şeyler yazın sonra banlayın bari. Artık napacağımı bilmiyorum intihar düşünceleri gelip gidiyor.

Mesele kız arkadaşım.

Arkadaşlar, 2,5 senelik kız arkadaşım beni kullanıyormuş. Son 6 aydır kavga eksik olmazdı. Çok kötüydü ama ne olursa olsun hiçbir zaman başkasını düşünmeyiz diyordum. Kavgalar rutine binmişti ama aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Bir yandan da bana seni seviyorum gibi mesajlar atmaya devam ediyordu çünkü. Küs bile olsak iletişimi koparmazdı, sürekli bir ümidim vardı.

En son bana evdeyim, yalnızım gibi şeyler yazdığında tanımadığım 4 adamla yemeğe gittiğini tesadüfen instagramdaki bir fotoğraftan gördüm. Sonra nasıl böyle bir şey yaparsın, duygularımı kullanmışsın dediğimde, "zaten ayrıydık" dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü, öfkeden deliye döndüm. Sonra bana yazmaya devam etti. Bana yazarken meğer buluşmaya da devam etmiş onlarla. Sonra bir kez daha gizli gizli bakarken fotoğrafını yakaladım. Ne bu dedim, e ayrıyız dedi.

Sonra iş iyice ayyuka çıktı, sürekli benim görebileceğim yerlere benim sinirleneceğim şeyler yazmaya devam ediyor. Ben bu kıza kalpsiz misin, neden böyle yapıyorsun, başkası varsa beni bırak dedim. Ama hala düşmanıymışım gibi bana psikolojik tahrik uyguluyor. Gerçekten ne kadar öfkeli olduğumu bilemezsiniz, bir yandan aldatılıp kandırılmışım, öte yandan bu süreç devam ediyor ve bir gram vicdan azabı çekmediği gibi gözüme gözüme sokmaya çalışıyor.

Sizce ne yapmalıyım, gerçekten öfke ile hırs ile hareket ediyorum, kendimi asla zapt edemiyorum. Sakinleşemiyorum. Bu kız madem başkası var, neden hala benim gözüme gözüme sokma çabasında? Bunun amacı ne olabilir? Sürekli kötü düşüncelere kapılıyorum, psikolojim iyi değil artık. 2,5 senedir her şeyimi ona adamıştım. İlk defa birileri girdi hayatına ve beni bırakması bir oldu. Bu mu arkadaşlar aşk, bana notlar yazmış gözüm senden başkasını göremez, nolur ömür boyu beraber olalım diye. Eski notlara bakıp ne noktadan beridir kandırılıyorum anlamaya çalışıyorum. Çok kırgınım, çok öfkeliyim, lütfen yardım edin.
Elinizden ne gelebilir bu durumda? Siz göz yumdukça daha fazlasını yapacak. Engelleyin her yerden önünüze bakın

Inst.bakma msjlarina donme, umursama, ne deli olacaksin kim ki o?kurtul ondan acilen
dayanamıyorum işte o kandırılmışlık hissi beni obsesyona sürüklüyor. zapt edemiyorum kendimi, kötü şeyler yapmaktan korkuyorum. dönüp dönüp kendime zarar veriyorum. kızların aşık falan olmadığını düşünüyorum artık, ben bir daha kimseye güvenemem.

dayanamıyorum işte o kandırılmışlık hissi beni obsesyona sürüklüyor. zapt edemiyorum kendimi, kötü şeyler yapmaktan korkuyorum. dönüp dönüp kendime zarar veriyorum. kızların aşık falan olmadığını düşünüyorum artık, ben bir daha kimseye güvenemem.
Arabesk oldu bu ...aklini basina al ,demek ki duzgun insan degilmis bunun seninle ne alakasi var ? unutma gozden uzak gonulden de uzaktir... sana hava atmasindan anla iste seviyeyi...1 sene gecsin zerre umrunda olmayacak bir insan icin degmez...sen degil baskasi olsaydii yine yapacakti onun karakteriyle alakali bunlar... ayrica en saglam intikam umursamamaktir zorlansan da resmine bakma karsilasma hakkinda konusma zor olucak bir kac gunama kesinlikle unutacaksin sonra karsina seni seven biri cikacak mutlu olacaksin bu isler boyle ...

Erkek adam öyle şiddete başvurmaz . Benim de iki oğlum var , ne kendilerine ne de başkasına zarar vermelerini istemem .
Hayat uzun , önüne bakacaksın . İşine odaklanacaksın . Kimseye güvenemem diyorsan da güvenme . Ben kendime bile % 100 güvenmem .

.........

Bu sözlerinden erkek olduğunu anlıyorum

Benmi yanılıyorum

22 yaşında hayatının aşkını bulduğunuzu düşünmeniz gayet normal.
Anormal olan biten bir aşka takılıp kalmanız.
Evet ilişkinin başında sevdiniz, sevildiniz.
Ama bitti. Bittiğini kabullenin ve önünüze bakın.
O sizi sevmeyi bırakmış, eğleniyor. Eğlence malzemesi olmayın.
Ne kendinize, ne ona zarar vermeyin.
Bu da iyi kötü bir yaşam tecrübesiydi.
Önünüze bakın.

O halde bu kadar kadının arasında tavsiye aramak niye?

Bu da böylesi bir troll denemesi midir nedir? Stalklamayı bırakın gözünüze de sokulmaz o zaman.

konuya dışarıdan bakarken kıza daha iyi empati yapacağınızı düşündüm. trollesem böyle konu açmam. gerçekten üzgünüm.

22 yaşında hayatının aşkını bulduğunuzu düşünmeniz gayet normal.
Anormal olan biten bir aşka takılıp kalmanız.
Evet ilişkinin başında sevdiniz, sevildiniz.
Ama bitti. Bittiğini kabullenin ve önünüze bakın.
O sizi sevmeyi bırakmış, eğleniyor. Eğlence malzemesi olmayın.
Ne kendinize, ne ona zarar vermeyin.
Bu da iyi kötü bir yaşam tecrübesiydi.
Önünüze bakın.
eğlensin tamam ama mesela benim takıldığım bir yere kasten sadece ben göreyim diye kalp kırıcı şeyler yazmanın manası ne. neden karşıdaki adamı tahrik ediyorsun. bak ben aldatılmışım depresyondayım çok kötü durumdayım zaten bunu ona da yazdım, çok kırdın beni çok çok üzgünüm kötü düşünceler geliyor artık aklıma dedim.

ama kızın bunu düşündüğü yok. anladınız mı ben şu an yapmaya çalıştığı şeyi anlamıyorum. gerçekten benimle eğleniyor mu yani?

ya 2,5 sene ya, ilk 1 senesinde yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi, her saniye beraberdik. bir insanın böylesine kötü davranması normal mi böyle bir geçmişi olduğu adama?

Şeker kardeşim daha 22 yaşındasın. Seni nasıl kullanmış olabilir bu kız? Maddi anlamda mı, manen mi nasıl? Daha fazla kullanılmamak için engelle her yerden, izini kaybettir toz ol. Görmeyince aklına da gelmez unutur gidersin. Hayatta ne acılar var, alt tarafı sümüklü bir kızı unutacaksın. Ha gayret, yaparsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X