Kız arkadaşım napmaya çalışıyor, ne yapmalıyım lütfen bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her yerden iletisim yollarini kapatin ve assssla stalklamayin. Sizi cepte biliyor o yuzden boyle, sakin barismayin yolunuza bakin.
Altin kural, 0 iletisim. Bu arada bu sitede ilk defa erkek bir uyeye bu kadar iliman davraniliyor, nezaketiniz sebebiyle, gercek hayatta da buna devam. Elbette karsiniza baska insanlar cikacak ve cok daha saglikli iliskileriniz olacak
Tabii, yoksa severiz biz Mahmut abiyi. 😂

ben ilişkimizde böyle değildim. inan hatta başlarda peşimden koşan taraftı.

aldattıktan sonra ona böyle davrandım, neden yaptığını öğrenmeye çalıştım ama hiçbir şey anlamadım. hala da bu şekilde gözüme sokuyor bir şeyleri. midem bulanıyor, eski şeyler aklıma geliyor, enayi gibi hissediyorum.
Gözünde fazla buyutmussun. Senin yaşında olup ev gecindiren çoluk çocuk bakan var. Burada bilmem kaç çocuğuyla terkedilen kadınlar var. Hepsi bir şekilde ayakta durmayı başarırken senin yapamayacagin ne?

Önüne bak. Gerekirse ki gerekli hemen bir yardım al. Çocuk gibi davranıyorsun.

İnsanların her yaptığının altında mantıklı bir sebep aramayın..insanların yönetme duygusu bitmez.hep birilerini yönetmek,ellerinin altında olmasını isterler.kendilerini vazgeçilmez görürler ama bilmezler ki fazla naz aşık usandırır

Hepimiz insanız. Buraya kadar gelmişsin. Burada kadınlar neler yaşıyor, ne olaylar atlatıyor da yine yoluna bakıyor. Senin yaşadığın ne ki? Hayat böyle bir şey. Ders alacaksın yaşadıklarından. Daha tedbirli olmayı öğreneceksin.

Her darbede intihar etmeyi düşünseydik, yaşayan insan kalmazdı ya. Böyle saçma şey olur mu? 30 yıllık evliler aldatılıyor da çoluk çocuğuyla eğitimi yokken sıfırdan başlıyor. Senin durumun o kadar kötü mü? Değil. Yaşadığın olayı kendine ders olarak çıkar. Bunu yaşaman gerekiyormuş, hayatla ilgili bir şeyler öğrendin artık. Her insan farklıdır, gidip bu yüzden de kadınlara kin kusma şimdi.

Ama önüne bakmalısın. Aklına geldiğinde başka şeylerle uğraş hemen o an yaptığın işe odaklan. Gerekiyorsa ağla yine devam et. Güçsüz görünüyorsun şu an o kızın karşısında. Sana hiç saygı duymuyor. İleride pişman olacaksın ne hallere düşmüşüm diye. O kızı hemen çıkar hayatından, önüne bak. Herkes bir şeyler yaşıyor, aldatılıyor, kandırılıyor. Yine de hayat yaşamaya değer.
çook teşekkür ederim, evet en çok korktuğum şey bu kız yüzünden kötü birisi haline gelip gerçekten hak etmeyen bir kızın kalbini kırmak. umarım herkes aynı değildir. hırs ile hareket edip birilerini kullanmak da istemiyorum. çok sinirliyim sadece, tek bildiğim bu. ağır tahrik uyguluyor bana, her yerden engelliyorum bazen mail atıyor. Öyle işte, çok teşekkür ederim. Normalde burada karşı cins olarak bulunmam kural dışı biliyorum ama yine de çok iyi şekilde yardımcı oldunuz.

Hepinize teşekkür ederim kusura bakmayın tekrar.

Öncelikle atılacağımı biliyorum ama karşı cinsin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bir şeyler yazın sonra banlayın bari. Artık napacağımı bilmiyorum intihar düşünceleri gelip gidiyor.

Mesele kız arkadaşım.

Arkadaşlar, 2,5 senelik kız arkadaşım beni kullanıyormuş. Son 6 aydır kavga eksik olmazdı. Çok kötüydü ama ne olursa olsun hiçbir zaman başkasını düşünmeyiz diyordum. Kavgalar rutine binmişti ama aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Bir yandan da bana seni seviyorum gibi mesajlar atmaya devam ediyordu çünkü. Küs bile olsak iletişimi koparmazdı, sürekli bir ümidim vardı.

En son bana evdeyim, yalnızım gibi şeyler yazdığında tanımadığım 4 adamla yemeğe gittiğini tesadüfen instagramdaki bir fotoğraftan gördüm. Sonra nasıl böyle bir şey yaparsın, duygularımı kullanmışsın dediğimde, "zaten ayrıydık" dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü, öfkeden deliye döndüm. Sonra bana yazmaya devam etti. Bana yazarken meğer buluşmaya da devam etmiş onlarla. Sonra bir kez daha gizli gizli bakarken fotoğrafını yakaladım. Ne bu dedim, e ayrıyız dedi.

Sonra iş iyice ayyuka çıktı, sürekli benim görebileceğim yerlere benim sinirleneceğim şeyler yazmaya devam ediyor. Ben bu kıza kalpsiz misin, neden böyle yapıyorsun, başkası varsa beni bırak dedim. Ama hala düşmanıymışım gibi bana psikolojik tahrik uyguluyor. Gerçekten ne kadar öfkeli olduğumu bilemezsiniz, bir yandan aldatılıp kandırılmışım, öte yandan bu süreç devam ediyor ve bir gram vicdan azabı çekmediği gibi gözüme gözüme sokmaya çalışıyor.

Sizce ne yapmalıyım, gerçekten öfke ile hırs ile hareket ediyorum, kendimi asla zapt edemiyorum. Sakinleşemiyorum. Bu kız madem başkası var, neden hala benim gözüme gözüme sokma çabasında? Bunun amacı ne olabilir? Sürekli kötü düşüncelere kapılıyorum, psikolojim iyi değil artık. 2,5 senedir her şeyimi ona adamıştım. İlk defa birileri girdi hayatına ve beni bırakması bir oldu. Bu mu arkadaşlar aşk, bana notlar yazmış gözüm senden başkasını göremez, nolur ömür boyu beraber olalım diye. Eski notlara bakıp ne noktadan beridir kandırılıyorum anlamaya çalışıyorum. Çok kırgınım, çok öfkeliyim, lütfen yardım edin.
O kizdan kurtulduğuna şükret 🤷🏼‍♀️ yasin daha genç bunlar sana tecrube olur artk. Bir insan icin asla kendine zarar verme degmez.

çook teşekkür ederim, evet en çok korktuğum şey bu kız yüzünden kötü birisi haline gelip gerçekten hak etmeyen bir kızın kalbini kırmak. umarım herkes aynı değildir. hırs ile hareket edip birilerini kullanmak da istemiyorum. çok sinirliyim sadece, tek bildiğim bu. ağır tahrik uyguluyor bana, her yerden engelliyorum bazen mail atıyor. Öyle işte, çok teşekkür ederim. Normalde burada karşı cins olarak bulunmam kural dışı biliyorum ama yine de çok iyi şekilde yardımcı oldunuz.

Hepinize teşekkür ederim kusura bakmayın tekrar.
Bu tacize girer, onu şikayet edeceğini söyle yapmaz daha.

Öncelikle atılacağımı biliyorum ama karşı cinsin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bir şeyler yazın sonra banlayın bari. Artık napacağımı bilmiyorum intihar düşünceleri gelip gidiyor.

Mesele kız arkadaşım.

Arkadaşlar, 2,5 senelik kız arkadaşım beni kullanıyormuş. Son 6 aydır kavga eksik olmazdı. Çok kötüydü ama ne olursa olsun hiçbir zaman başkasını düşünmeyiz diyordum. Kavgalar rutine binmişti ama aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Bir yandan da bana seni seviyorum gibi mesajlar atmaya devam ediyordu çünkü. Küs bile olsak iletişimi koparmazdı, sürekli bir ümidim vardı.

En son bana evdeyim, yalnızım gibi şeyler yazdığında tanımadığım 4 adamla yemeğe gittiğini tesadüfen instagramdaki bir fotoğraftan gördüm. Sonra nasıl böyle bir şey yaparsın, duygularımı kullanmışsın dediğimde, "zaten ayrıydık" dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü, öfkeden deliye döndüm. Sonra bana yazmaya devam etti. Bana yazarken meğer buluşmaya da devam etmiş onlarla. Sonra bir kez daha gizli gizli bakarken fotoğrafını yakaladım. Ne bu dedim, e ayrıyız dedi.

Sonra iş iyice ayyuka çıktı, sürekli benim görebileceğim yerlere benim sinirleneceğim şeyler yazmaya devam ediyor. Ben bu kıza kalpsiz misin, neden böyle yapıyorsun, başkası varsa beni bırak dedim. Ama hala düşmanıymışım gibi bana psikolojik tahrik uyguluyor. Gerçekten ne kadar öfkeli olduğumu bilemezsiniz, bir yandan aldatılıp kandırılmışım, öte yandan bu süreç devam ediyor ve bir gram vicdan azabı çekmediği gibi gözüme gözüme sokmaya çalışıyor.

Sizce ne yapmalıyım, gerçekten öfke ile hırs ile hareket ediyorum, kendimi asla zapt edemiyorum. Sakinleşemiyorum. Bu kız madem başkası var, neden hala benim gözüme gözüme sokma çabasında? Bunun amacı ne olabilir? Sürekli kötü düşüncelere kapılıyorum, psikolojim iyi değil artık. 2,5 senedir her şeyimi ona adamıştım. İlk defa birileri girdi hayatına ve beni bırakması bir oldu. Bu mu arkadaşlar aşk, bana notlar yazmış gözüm senden başkasını göremez, nolur ömür boyu beraber olalım diye. Eski notlara bakıp ne noktadan beridir kandırılıyorum anlamaya çalışıyorum. Çok kırgınım, çok öfkeliyim, lütfen yardım edin.
Karşı cinse duyulan bir sevgi mi hissettiğiniz? Normal bir arkadaşlık mi ? Cinsel tercihinizi sorgulamak maksadıyla sormuyorum. Arkadaşınızın hayatında biri olması çok normal bu birlikteliğinize zarar vermez. Öbür türlüyse de sizi istemedigi apaçık ortada. İletişiminizi kopartıp önünüze bakin. Geçmişte yaşadıklarınızı düşünüp üzmeyin kendinizi. Nickinizi de değiştirin bence evrene kötü mesaj gönderiyor. Umutlu, sevgi içeren bir şeyler yapın ...yanlış anlaşılmaktan korka korka yazdım inan ki mesajımı... :olamaz:

ben 25 yaşındayım, 22 değil. Kız mezun olana kadar beni kullandı. İş arkadaşlarını bulunca oradan birisini tercih etti diye düşünüyorum. Bana koyan, kullanılmış hissi veren bu.

İyide dünyada ilk aldatılan kullanılan sen değilsin. Dünya durmadı sen aldatılınca.
Sen bu kızla güzel mutlu günler geçirmedin mi? Aşk güzel duygu sana bu duyguyu yaşatmış ama artık seni sevmiyor demek ki. İlişkiniz miadını doldurmuş. Sende şimdi paşa paşa aşk acını çekip süreç bittiğinde yoluna bakacaksın. Sadece bir kere aşık olunmuyor korkma.

Mesele kız arkadaşım.

engelleyin her yerden size ulaşmasına izin vermeyin gizlide olsa bakmayın görmezden gelin hayatınıza bakın daha fazla sizin gözünüze sokmasina izin vermeyin yapacağınız tek şey hayatınızdan tamamen silip atmak.

Allah'ım Allah'ım karşı cins ifadesini görememiş ve anlayamamışım :kızgın::kızgın:
Bugünün en büyük gafçısı ilan ediyorum kendimi o_O
Aynen bende
Erkek olduğunu okuduğum halde iki sefer sen erkekmisin diye sordum

Kimsede demedi ha okuyorsun bunun nesini anlamıyorsun diye

Beyin error :kızgın: :KK67:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X