Kız bebeğe isim konusunda lütfen yardım ❤️❤️

Fonetik olarak hoş ancak ben anlama daha çok önem verdiğim için galiba tercih etmezdim çünkü içki anlamına da geliyor.
Aaaa o açıdan hiç düşünmemiştim 🙈 evet öyle bi anlamı da var. Ben tasavvuf edebiyatında aşk, sevgi demekmiş diye okumuştum. Anlamı çok güzel gelmişti

Merhaba kızlar. Bir kızımızın olacağını öğrendik çok şükür. Aklımızda 7-8 tane isim var ama bir türlü eleyemiyoruz. Yardımcı olur musunuz? Sizce hangisi daha güzel?
Masal
Türkü
Turna
Mısra
Nefes
Kumsal
Beste
Maral
İsimler bunlar. Aralarından bir türlü seçemedik 🙈🌸
Türkü turna Maral bu isimlerin dışında hepsi olabilir ☺️

Merhaba kızlar. Bir kızımızın olacağını öğrendik çok şükür. Aklımızda 7-8 tane isim var ama bir türlü eleyemiyoruz. Yardımcı olur musunuz? Sizce hangisi daha güzel?
Masal
Türkü
Turna
Mısra
Nefes
Kumsal
Beste
Maral
İsimler bunlar. Aralarından bir türlü seçemedik 🙈
Türkü 🌸

Masal
Türkü
Turna
Mısra
Nefes
Kumsal
Beste
Maral
Sağlıkla gelsin inşallah .Ne güzel bu kadar seçenek olması .Biz daha bir tane ekleyebildik listeye . En güzeli Masal bence ..

Masal
Türkü
Turna
Mısra
Nefes
Kumsal
Beste
Maral
Bence beste👍🏻

X