kız bebek bodyleri(0-12)ücretsiz

cano123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
6
0
İhtiyacı olan birisine kızımın bodylerini ve birkaç parça kıyafetlerini vermek istiyorum.yeni doğmuş yada yeni doğacak olana uygundur.
0-6 ay body 12 adet
3-6 ay yazlık kıyafetler
Hepsi temiz ve iyi durumda ihtiyaci olan yararlansın

deepestbluesn

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2013
24
5
31
İhtiyacı olan birisine kızımın bodylerini ve birkaç parça kıyafetlerini vermek istiyorum.yeni doğmuş yada yeni doğacak olana uygundur.
0-6 ay body 12 adet
3-6 ay yazlık kıyafetler
Hepsi temiz ve iyi durumda ihtiyaci olan yararlansın

Merhaba,
1 aylık bır kızım var ve çamaşır yetistiremiyorum ona :) eğer talip olan olmadıysa PTT kargo ile karsı ödemeli olarak alabilirim..

esrakremtcoglu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
345
3
Merhaba 2 aylık bir kızım var ve babamız cezaevinde zor durumdayım 2 aydır kızıma gelen kıyafet eşya yardımlariyla bakıyorum eğer göndermek isterseniz bana çok sevinirim.

Sent from my HTC Desire S using Kadınlar Kulübü mobile app

yildizgms

yıldız gms
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
649
13
Merhaba eger duruyorsa bn alabilirim.bi arkadasim var.bu ay dogum yapacak.durumlari kotu.esi evine bakmiyor.gonderirseniz cok makbule gecer.

ayer82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2010
645
28
gerçekten önce duyarlılığjınız için teşekkürler.başlığı görünce aklıma burdaki arkadaşım geldi.durumu kötü.bana söyledi.bu ay doğum yapıcak.ben ona buralardan arıyorum ama kız bebeği olan tanıdığım yok.ama arkadaşlar baya şeyler yazmışlar.Allah yardımcısı olsun herkesin.nasip.

cano123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
6
0
Merhaba eger duruyorsa bn alabilirim.bi arkadasim var.bu ay dogum yapacak.durumlari kotu.esi evine bakmiyor.gonderirseniz cok makbule gecer.

iletişim bilgilerinizi bana yollarsanız size yardımcı olurum.isteyen birisi daha var ikiye böleceğim bilginiz olsun.

cano123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
6
0
Merhaba 2 aylık bir kızım var ve babamız cezaevinde zor durumdayım 2 aydır kızıma gelen kıyafet eşya yardımlariyla bakıyorum eğer göndermek isterseniz bana çok sevinirim.

Sent from my HTC Desire S using Kadınlar Kulübü mobile app

iletişim bilgilerinizi bana yollarsanız size yardımcı olurum.isteyen birisi daha var ikiye böleceğim bilginiz olsun.

ersintgb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
331
24
31
çok mutlu oldum sizin gibi düşünen birilerinin olmasına, maşallah Rabbim kabul etsin, RAbbim nasip ederse ikizlerime hamileyim durumumuz iyi sayılır, benimde aklımda hep bu var,bebişlerimin kıyafetlerini satmak yerine bende birilerine verirdim. kutluyorum sizi..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2392 gün geçti.

cano123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
6
0
çok mutlu oldum sizin gibi düşünen birilerinin olmasına, maşallah Rabbim kabul etsin, RAbbim nasip ederse ikizlerime hamileyim durumumuz iyi sayılır, benimde aklımda hep bu var,bebişlerimin kıyafetlerini satmak yerine bende birilerine verirdim. kutluyorum sizi..

Dilerim bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

Powerfull

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
2.474
3.842

öncelikle tebrikler yaptığınız çok güzel birşey.. Ama bence 2 ye bölmek yerine tek kişiye yollasanız daha iyi olur kanısındayım . Alıntılama yaptığım yazıda belirttiğiniz arkadaşın farkettiyseniz 1 mesajı var ve elindeki telefonda 1000 tl lik telefon bana pek inandırıcı gelmedi ihtiyaç durumu nedense 1000 tl lik telefonu olan biir ihtiyaç sahibimidir bilememç tabii Allah bilir gerçeği.. Yazmak istedim ..

cano123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
6
0
öncelikle tebrikler yaptığınız çok güzel birşey.. Ama bence 2 ye bölmek yerine tek kişiye yollasanız daha iyi olur kanısındayım . Alıntılama yaptığım yazıda belirttiğiniz arkadaşın farkettiyseniz 1 mesajı var ve elindeki telefonda 1000 tl lik telefon bana pek inandırıcı gelmedi ihtiyaç durumu nedense 1000 tl lik telefonu olan biir ihtiyaç sahibimidir bilememç tabii Allah bilir gerçeği.. Yazmak istedim ..

vallahi farketmedim teşekkürler dikkatiniz için sizinle nasıl iletişime geçebilirim

cano123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
6
0

ben sizi ürünleri almak isteyenlerle karıştırdım kusura bakmayın

ayer82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2010
645
28
gerçekten önce duyarlılığjınız için teşekkürler.başlığı görünce aklıma burdaki arkadaşım geldi.durumu kötü.bana söyledi.bu ay doğum yapıcak.ben ona buralardan arıyorum ama kız bebeği olan tanıdığım yok.ama arkadaşlar baya şeyler yazmışlar.Allah yardımcısı olsun herkesin.nasip.

Bana bişey yazmamissiniz bende buraki arkadaşim icin yamistim.benimkilerinde kucülmüşlerin topladim verdim geçenlerde.ama o erkek çocuğuydu.bu arkadaşin kizi olacak .kargosunu ben veririm hediyemiz olur demiştim.ama tabiki hayirlisi:KK54: