Kız bebek isimleri

Defne ismini sevmiyorum ben.

Kısa sürede çok yaygınlaştı ve baydı.

Yunan mitolojisinden gelen bir isim Defne. Bu yönünü de sevmiyorum

Benim önerim Beste ❤

Kızım olsa Zeynep Sare düşünüyordum ama oğlum olacakmış. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ❣️

15 +5gunluk hamileyim🧿 ve bebisimin cinsiyeti 💜 kiz 💜ben 🍀 defne 🍀ismini cok seviyorum fakat kocam pek sicak bakmiyor 🙄 daha guzel isimler arayisina girdim oneride bulunursaniz cooook sevinirim 🥰
BENde 3 haftalık hamileyim aklımda iki isim var 1: Vera (haramdan uzak duran demek) 2: Elisa (cennetin kapısında bekleyen melek) umarım beğenirsin :)

BENde 3 haftalık hamileyim aklımda iki isim var 1: Vera (haramdan uzak duran demek) 2: Elisa (cennetin kapısında bekleyen melek) umarım beğenirsin :)
Ve Elisa Hz .yahyanin eşinin adı . Yani çocuğu senelerce olmayıp sonrasında Allah tarafından kısır iken nasip olan kadın . Ayetlerde yar alır 🥰 aslında ben de Elisa istiyordum ama senelerdir Rüya diye beklediğim için vazgecmedim

Ve Elisa Hz .yahyanin eşinin adı . Yani çocuğu senelerce olmayıp sonrasında Allah tarafından kısır iken nasip olan kadın . Ayetlerde yar alır 🥰 aslında ben de Elisa istiyordum ama senelerdir Rüya diye beklediğim için vazgecmedim
Benimde aklımda çok farklı isimler vardı fakat hep onları tekrarlaya tekrarlara yeni bi sayfa açmak istedim yeni bi isim ve bu ikisini buldum:)

Benim bebeğim henüz yeni ama hep kız ismi düşündüm erkek önerinizde varsa alabilirim:)

X