Kız bebek isimleri

Benim ilk kızımın ismi Ela çok severek koyduk söylemi tınısı çok güzel💕 şimdi ikinci kızımızı bekliyoruz rabbim nasip ederse ben Ada mi koysam diyorum ama eşimin aklını çelemiyorum 🤣 Başka da hiç bir isim içine sinmedi

Benim ilk kızımın ismi Ela çok severek koyduk söylemi tınısı çok güzel💕 şimdi ikinci kızımızı bekliyoruz rabbim nasip ederse ben Ada mi koysam diyorum ama eşimin aklını çelemiyorum 🤣 Başka da hiç bir isim içine sinmedi
Insallah Hayirlisinla kucagina alirsin yavrunu 🧿🥰 vallahi bizim bu kocalarin isi ne olacak boyle bilmem ilk oglumun ismini poyraz istedim esim aras koydu ikincisine yine esim esim verdi baris dedi rabbim kiz nasip etti ve yine kocam istedigi olsun istiyor ne diyip saglikli olsunda 😃😁😇🥰

Sevde kızkardeşimin ismi 😊 Harbiden de esmer güzeli. Bir içim su Maşallah 😊 İsmiyle çok uyumlu. Bi de huyu çok güzel oluyor Sevde'lerin 😊
Aynen , dinen de cok uygun bir isim peygamberimiz eşine layık görüp boyle seslenmiş bizde gönül rahatlığıyla koyabiliriz. 😀 çok da naif bir isim kaba bir okuma stili yok sevde derken insan ister istemez kibar bir ses tonuyla söylüyor .

X