kız bebek ismi IŞIL ADA nasıl_?

gumus1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
8
7
31
4 aylık hamileyim Allah izin verirse kızım olacak. İsim düşünürken IŞIL ADA çok hoşuma gitti sizinde fikirlerinizi almak istedim. (Soyad:Gümüş)

alternatif isimlerim:
*IŞIL ADA
*DURU ADA
*MİRA
*DURU ELA

siz ne öneriyorsunuz _?

Canım ben kızımın adını Duru koycam çok beğeniyorum. Yazdığın isimlerden sadece ışıl ada yı sevemedim. Söylerken ışılda gibi oluyo

Işıl Ada değil de Ada Işıl daha hoş sanki. Duru Ela da güzel ama..

Iclerinde en guzeli duru ela bence. Mira da guzel de simdi herkes koyuyo duru ve elayi bi 5 6 sene once cok koyan vardi suan fazla yok duru ela iyidir :)

4 aylık hamileyim Allah izin verirse kızım olacak. İsim düşünürken IŞIL ADA çok hoşuma gitti sizinde fikirlerinizi almak istedim. (Soyad:Gümüş)

alternatif isimlerim:
*IŞIL ADA
*DURU ADA
*MİRA
*DURU ELA

siz ne öneriyorsunuz _?
Ben en çok Işıl Ada'yı beğendim canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasîb etsin:nazar::emir_bebek:

alternatif isimlerim:
*IŞIL ADA
*DURU ADA
*MİRA
*DURU ELA

siz ne öneriyorsunuz _?
Normalde duru adını çok severdim ama şimdi doğan bebeklerin çoğuna duru adını koyuyorlar. Işıl ismi de ada ismi de oldukça hoş. Ama bence sadece ada olması daha güzel olur

Işıl Ada cok hosuma gitti dediniz. Hisunuza gideni koyun. Duru cok fazla vede reklamlardan dolayi bulgur ve sabun aklima geliyor duru deyince. Işıl soylenis ve anlam olarak guzel , az bulunan isim.

güzel yorumlarınız herkese çok teşekkürler Duru ela yı da aklıma yazdım ışıl adayı da sonlara doğru karar veririm inşallah :)

X