Kız bebek ismi lütfen yardım :(

KeLeBeKiMm

iKi MeLeK AnNeSi :)
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
247
58
36
Kızlar herkese merhaba,

Hamileliğim öncesi olsun hamileliğimin başından sonuna kdar olsun düşünmediğimiz isim kalmadı. Benim beğendiklerimi eşim eşimin beğendiklerini ben beğenmedim. Eşim eski isimleri seviyor ben ise modern isimleri. Ortak beğendiklerimizde oldu fakat sonradan bi türlü içime sindiremedim. Artık çok az zamanımız kaldı bebek doğduktan sonrada acelece konsun istemiyorum. Şimdi ikinci kızım gelecek Allahın izniyle size bikaç isim sunmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Ablamızın ismi Nefise Naz

Beğeninize sunacağım isimler ise şöyle :

Sare Nur

Elif Beste

Zeynep Duru

Elif Sare

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2578 gün geçti.

kkimsee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
1.098
135
sare adını begenırım ama tek basına.....ecrin-mira-eliz-deva-azra aslında bırcok ısım var..benım kızıma koyacagım isim asya mesela begenmek göreceli malesef :) kolay gelsın cnm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2444 gün geçti.

Sibelim84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
9.792
3.642
ıkılı ısımlerı sevmıyorum.Kızımın adı" Duru".ben koydum tavsıye ederım:KK1::KK1::KK1:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

asel_000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
749
125
zeynep duru. hayalim olan iki isim:KK9::KK9: çoook güzel bence. ikinci olarak elif beste diyorum o da kulağa hoş geliyor. adıyla yaşasın minişin ömrü uzun bahtı güzel olsun canım:nazar::nazar:

KeLeBeKiMm

Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
247
58
36
sare adını begenırım ama tek basına.....ecrin-mira-eliz-deva-azra aslında bırcok ısım var..benım kızıma koyacagım isim asya mesela begenmek göreceli malesef :) kolay gelsın cnm

sizin isimde çok güzel gerçekten. Isim koymak çok ama çok zor cevabınız için çok teşekkür ederim.

KeLeBeKiMm

Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
247
58
36
zeynep duru. hayalim olan iki isim:KK9::KK9: çoook güzel bence. ikinci olarak elif beste diyorum o da kulağa hoş geliyor. adıyla yaşasın minişin ömrü uzun bahtı güzel olsun canım:nazar::nazar:

CEVABINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ZEYNEP DURU VE ELİF BESTE KAPIŞIYOR ŞU ANDA :) BÜTÜN BEBİŞLERİMİZ SAĞLIKLA YAŞASIN İNŞ.:nazar:

KeLeBeKiMm

Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
247
58
36
ıkılı ısımlerı sevmıyorum.kızımın adı" duru".ben koydum tavsıye ederım:KK1::KK1::KK1:

duru ismini hep sevmişimdir eşim birde eski isim istediği için zeynebi seçtik hayırlısı artık cevap için teşekkür ederim :)

nehirnil111

Guru
Pro Üye
19 Ekim 2012
47.800
78.657
İçlerinden birine karar vermek gerekirse Zeynep duru tabi ki :KK16:Duru yerine farklı bir isimde gelebilir ama Zeynep'in yanına karar sizin :KK12:İsmiyle büyüsün sağlıcakla inşallah:nazar::emir_bebek:

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 561 gün geçti.

KeLeBeKiMm

Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
247
58
36
İçlerinden birine karar vermek gerekirse Zeynep duru tabi ki :KK16:Duru yerine farklı bir isimde gelebilir ama Zeynep'in yanına karar sizin :KK12:İsmiyle büyüsün sağlıcakla inşallah:nazar::emir_bebek:

duru ismini hep sevmişimdir eşim birde eski isim istediği için zeynebi seçtik hayırlısı artık cevap için teşekkür ederim :)

Cevabınız için çok teşekkür ederim :) :KK49:

Mariamelikem

𝐸𝐿𝐿𝐻𝐴𝑀𝐷𝑈̈𝐿𝐼̇𝐿𝐿𝐴𝐻 𝑆𝐼̇𝑍𝐼̇ 𝐵𝐴𝑁𝐴 𝑁𝐴𝑆𝐼̇𝑃 𝐸𝐷𝐸𝑁 𝐴𝐿𝐿𝐴𝐻𝐴
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013
2.551
528
[CObence ZEYNEP DURU kulağa daha hoş geliyo bende çok beğeniyorum bu isimleriLOR="#000080"][/COLOR]

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 74 gün geçti.

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Mira ve Mina. Nasıl

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sailormars

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
88
10

sare ismi beni ürkütüyo çünkü şeytan cin çarpması filminde sare ordaki cinin ismiydi o aklıma geliyo ki film çok korkunçtu :KK53: saçma aslında ama yok ben kızıma koymazdım şahsen bikere kıllandım :p :))))