Doğuma Hazırlık Kız bebek ismi lütfen yardım :(

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

KeLeBeKiMm

iKi MeLeK AnNeSi :)
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
247
58
39
Kızlar herkese merhaba,

Hamileliğim öncesi olsun hamileliğimin başından sonuna kdar olsun düşünmediğimiz isim kalmadı. Benim beğendiklerimi eşim eşimin beğendiklerini ben beğenmedim. Eşim eski isimleri seviyor ben ise modern isimleri. Ortak beğendiklerimizde oldu fakat sonradan bi türlü içime sindiremedim. Artık çok az zamanımız kaldı bebek doğduktan sonrada acelece konsun istemiyorum. Şimdi ikinci kızım gelecek Allahın izniyle size bikaç isim sunmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Ablamızın ismi Nefise Naz

Beğeninize sunacağım isimler ise şöyle :

Sare Nur

Elif Beste

Zeynep Duru

Elif Sare

sare adını begenırım ama tek basına.....ecrin-mira-eliz-deva-azra aslında bırcok ısım var..benım kızıma koyacagım isim asya mesela begenmek göreceli malesef :) kolay gelsın cnm

zeynep duru. hayalim olan iki isim:KK9::KK9: çoook güzel bence. ikinci olarak elif beste diyorum o da kulağa hoş geliyor. adıyla yaşasın minişin ömrü uzun bahtı güzel olsun canım:nazar::nazar:

sare adını begenırım ama tek basına.....ecrin-mira-eliz-deva-azra aslında bırcok ısım var..benım kızıma koyacagım isim asya mesela begenmek göreceli malesef :) kolay gelsın cnm

sizin isimde çok güzel gerçekten. Isim koymak çok ama çok zor cevabınız için çok teşekkür ederim.

zeynep duru. hayalim olan iki isim:KK9::KK9: çoook güzel bence. ikinci olarak elif beste diyorum o da kulağa hoş geliyor. adıyla yaşasın minişin ömrü uzun bahtı güzel olsun canım:nazar::nazar:

CEVABINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ZEYNEP DURU VE ELİF BESTE KAPIŞIYOR ŞU ANDA :) BÜTÜN BEBİŞLERİMİZ SAĞLIKLA YAŞASIN İNŞ.:nazar:

İçlerinden birine karar vermek gerekirse Zeynep duru tabi ki :KK16:Duru yerine farklı bir isimde gelebilir ama Zeynep'in yanına karar sizin :KK12:İsmiyle büyüsün sağlıcakla inşallah:nazar::emir_bebek:

Son düzenleme:
İçlerinden birine karar vermek gerekirse Zeynep duru tabi ki :KK16:Duru yerine farklı bir isimde gelebilir ama Zeynep'in yanına karar sizin :KK12:İsmiyle büyüsün sağlıcakla inşallah:nazar::emir_bebek:

duru ismini hep sevmişimdir eşim birde eski isim istediği için zeynebi seçtik hayırlısı artık cevap için teşekkür ederim :)

Cevabınız için çok teşekkür ederim :) :KK49:

sare ismi beni ürkütüyo çünkü şeytan cin çarpması filminde sare ordaki cinin ismiydi o aklıma geliyo ki film çok korkunçtu :KK53: saçma aslında ama yok ben kızıma koymazdım şahsen bikere kıllandım :p :))))

Zeynep Duru, cok begendim bu ismi...
Zaten Zeynep ismini cok severim, hem de anlami cok guzel....
Rabbim hayirlisi ile kucaginiza almayi nasib etsin insallah...

X