Kiz çocuk olması icin dua varmı?

Shryldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
284
256
Mrb arkadaslar bir oglum var birde kiz çocuğum olsun istiyorum her anne gibi tabiki en basta saglikli hayirli olsun önemli olan o ama yinede sormak istedim erkek çocuğa icin hep duyuyoruz dualar var ama kız icin duymadım varmi acaba bilenler varmı kiz çocuğu olması icin ne yapmak lazim hangi duaları okumak lazım?

Ne sacma birsey oturup hayirlisi diye dua etsenize ne demek kiz erkek bu lukse giriyor yalniz
Saçmaysa yorum yapmasaydınız sacma paylasimlara bakmak zorunda degilsiniz dikkat ederek okuduysaniz en basta tabiki hayırlısı olsun yazdim fark ettiyseniz tabiki ben sadece dua edip isteyebilirim gerisi Rabbime kalmış erkek olursa bile sokagami atacam

Saçmaysa yorum yapmasaydınız sacma paylasimlara bakmak zorunda degilsiniz dikkat ederek okuduysaniz en basta tabiki hayırlısı olsun yazdim fark ettiyseniz tabiki ben sadece dua edip isteyebilirim gerisi Rabbime kalmış erkek olursa bile sokagami atacam
Hayırlisı ne ise o olsun diye dua edin bence. Diyelim kız olsun diye dua ettiniz allah duanizi kabul etti nur topu gibi kiziniz oldu ama hayirsiz evlat oldu ileride mesela?! Dua ederken daima hayirlisi denmeli allah zaten gönlünden geceni biliyor sen hayirlisini iste allah verir.

belli bir formülü yok
İçinizden geldiği gibi dua edin
Hayırlısıyla inşallah Allah gönlünüze göre versin

Kız çocuk istemenizi anlıyorum. Ama böyle bir şey mümkün olabilir mi sizce? Kız olsun erkek olsun diye dua etmenin de akla mantığa sığar yanı yok. Allah duanızı kabul eder kız çocuk verir. Ama sonra sizi o kız çocuğuyla sınayabilir. Dua ederken bile istediğimiz şeylere dikkat etmemiz gerekiyor.

Siz her zaman hayırlısı ve sağlıklısı olsun diye dua edin. İçinizden yine kızınız olmasını geçirin ama mutlaka önce sağlıklı, hayırlısı deyin. Ne kız çocukları var derler ya mesela kız olsun çamurdan olsun neler yaşatır ailesine erkek çocuğa eve gelmez derler dizinizin dibinden ayrılmaz :) örnek işte birşeyin ilk hayırlısını isteyin. Umarım gönlünüzden geçen olur size hayırlı, sağlıklı bir kız çocuk nasip olur :)

Eger gercekten hayirlisini isteseniz zaten kiz diye tutturmazdiniz istediginiz yorumu yapmayinca kotu olduk dogru

Ü
Hayırlisı ne ise o olsun diye dua edin bence. Diyelim kız olsun diye dua ettiniz allah duanizi kabul etti nur topu gibi kiziniz oldu ama hayirsiz evlat oldu ileride mesela?! Dua ederken daima hayirlisi denmeli allah zaten gönlünden geceni biliyor sen hayirlisini iste allah verir.
ben zaten hayirlisiyla istiyorum hayirli olmayacaksa tabiki olmasın icimden geceni yazdim ben kötü bişey mi yazdim anlayamadım kizi olan erkek erkek çocuğa olaninda kiz istemesi gayet doğal degilmi tabiki Allah nasip eder veya etmez bu günah mi ayip mi neden bu kadar tepki geldi anlamadim 🤷‍♀️

Ovulasyon tarihinizden iki üç gün öncesinden başlayan ilişkilerde genelde kız çocuk olurmuş.

Yumurtlamadan iki üç gün önce demek istiyorum yani

Siz her zaman hayırlısı ve sağlıklısı olsun diye dua edin. İçinizden yine kızınız olmasını geçirin ama mutlaka önce sağlıklı, hayırlısı deyin. Ne kız çocukları var derler ya mesela kız olsun çamurdan olsun neler yaşatır ailesine erkek çocuğa eve gelmez derler dizinizin dibinden ayrılmaz :) örnek işte birşeyin ilk hayırlısını isteyin. Umarım gönlünüzden geçen olur size hayırlı, sağlıklı bir kız çocuk nasip olur :)
Allah razı olsun tabiki hayırlıysa olsun saglikli ve hayırlı evlat olsun öncelik istegim bu :)

Mrb arkadaslar bir oglum var birde kiz çocuğum olsun istiyorum her anne gibi tabiki en basta saglikli hayirli olsun önemli olan o ama yinede sormak istedim erkek çocuğa icin hep duyuyoruz dualar var ama kız icin duymadım varmi acaba bilenler varmı kiz çocuğu olması icin ne yapmak lazim hangi duaları okumak lazım?
Ellerinizi açıp Allah’a dua ediyorsunuz ne nasibinizde ne varsa o oluyor... bu ne ya siparişle bebek cinsiyeti veya duası inanın ki yok var derlerse de inanmayın

Ellerinizi açıp Allah’a dua ediyorsunuz ne nasibinizde ne varsa o oluyor... bu ne ya siparişle bebek cinsiyeti veya duası inanın ki yok var derlerse de inanmayın
Siparisle cocuk istemiyoruz tabiki siz nasil anlamak istiyorsanız öyle yorumluyorsunuz

Burada kız cocuk ıcın dua varmı dıye sorunuza yanıt aramak tutturmak olmuyormu acaba 🙄bır arkadas lükse giriyor demiş çokta guzel soylemıs. Magnifiaque Magnifiaque Hayırlısı deyın bencede...

Bu tur konuları okuyunca cok tuhaf oluyorum İcim cızlıyor resmen...

X