Kız ismi fikri olan bi yardım etsin 😅

billurdy

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
35
20
32
Kızlar aklında güzel bi isim olan Veya etrafınızda duydugunuz cici bir kız ismi var mı lütfen yardım edin 💆🏻‍♀️
Eşim Leyla istiyor. Ben deren olsun demiştim şimdi de ikisini birden koyalım diyor leyla deren de sanki bi olmadı gibi. Bi yardımcı olun bana 🌸

Benim de kızımın doğmasına 1.5 ay gibi bir zaman kaldı.Biz de bulamadık.İcimize sinmiyor bir türlü hiçbir isim .Kelin merhemi olsa kendi başınw surermis 😂

Bizim dusundugumuz isimler ( bu arada birçok isim düşündük sonra eledik ama)En başta dusunduklerimiz ve bir sekilde elediklerimiz; Nazlı ,Ada,Nehir ,Selva,Aysu,Rüya...
Bunları eledik .Şu an 3 seçenek kaldı .Irmak,Duru ve Leyla .Duru yu eşim çok kullanılıyor diye istemiyor.Irmak bir tık önde ama.yine de içim isinmadi .Ben Mina ismini çok istedim .Çok isunmistim.Hem anlam olarak hem söyleniş olarak ama eşim beğenmedi malesef.Leyla uzun zamandır biz de düşünüyoruz ama eski mi acana diye kafamız takiliyor .Leyla da Deren de ayrı ayrı çok güzel ama ikisi bir arada olmamış .Leyla Deren arka arkaya söylenince Deren soyisim gibi oluyor .Umarım içimize sinen bir isim buluruz .

Leyla eski kaçsın, ne olacak ki?
Almanya'dayım burada da tam tersi eski isimler moda. Bebeklerin adlarını Frida, Greta vs. koyuyorlar. Sophie, Annalar da var tabii ki. Ama eski isimler de en azından Türkçe isimler, bilinen, anlamlı olanlar.
Ayla da eski ama fonetik olarak hoş ve uyduruk bir isim değil mesela.

Kızlar aklında güzel bi isim olan Veya etrafınızda duydugunuz cici bir kız ismi var mı lütfen yardım edin 💆🏻‍♀️
Eşim Leyla istiyor. Ben deren olsun demiştim şimdi de ikisini birden koyalım diyor leyla deren de sanki bi olmadı gibi. Bi yardımcı olun bana 🌸
Leyla cok guzel isim

Gecenin bu vaktinde isim arastiriyorum pazartesiye dogumum var daha erken gelmezse Sena ismini ben istedim esim begenmedi sana onereyim anlami övgü Kuranda da parilti anlaminda beril aylin inci biz suan defne sinem özge bunlari bi yazdik defneye daha yakinim bide eski isimlerden zeynep ismini begeniyorum

Nurcennet🥰🥰🥰

Nurcennet
Gecenin bu vaktinde isim arastiriyorum pazartesiye dogumum var daha erken gelmezse Sena ismini ben istedim esim begenmedi sana onereyim anlami övgü Kuranda da parilti anlaminda beril aylin inci biz suan defne sinem özge bunlari bi yazdik defneye daha yakinim bide eski isimlerden zeynep ismini begeniyorum
Allah bir agrida kurtarsin ins cnm allah yardimciniz olsun🌹

X