Kız İsteme Kız isteme için sizce bu kombin nasıl?

OozgeE

10.05.2009
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
502
42
Merhabalar,
Haziran ayında olacak olan kız istemem için böyle bir kombin düşünüyorum. Tanışma, isteme, söz, nişan hepsi ayrı olacak. Tanışma ve istemede biraz hafif kalıp sözde ağır bir şeyler giymeyi düşünüyorum. Sizce bu kombin nasıl?

$39.jpg

Merhabalar,
Haziran ayında olacak olan kız istemem için böyle bir kombin düşünüyorum. Tanışma, isteme, söz, nişan hepsi ayrı olacak. Tanışma ve istemede biraz hafif kalıp sözde ağır bir şeyler giymeyi düşünüyorum. Sizce bu kombin nasıl?

Eki Görüntüle 681623

gayet hoş..ben de düz siyah kalem etek,üstüne de düz beyaz gömlek giymiştim saçlarımı da topuz yapmıştım..ağır ve hanım hanımcık olmakta fayda var.. :KK66:

bana cok agır geldı memur kıvamında olmus daha canlı bır renk olabılır

:26: Daha 2 ay var diye hiç elbise bakmadım. Canlı renklere de bakayım çıkınca bari. Memur kıvamında gibi gelmemişti bana hiç ama ya moralim bozuldu şimdi :)

gayet hoş bi kombin olmuş, saçını da bu şekilde yapmadığında memur gibi olmaktan çıkar. şimdiden mutluluklar :)

Merhabalar,

Eki Görüntüle 681623

Sade ve şık ,gayet güzel olur bence.
Allah tamamına erdirsin,mutluluklar:KK76:

Bence bluz ve etek birbirini bütünlüyor. Aksesuar olarak renk katılabilir diye düşündüm. Aklıma gelense altın rengi takı ya da zümrüt yeşili bir küpe.

Mutluluğunuz daim olsun.

Bence bluz ve etek birbirini bütünlüyor. Aksesuar olarak renk katılabilir diye düşündüm. Aklıma gelense altın rengi takı ya da zümrüt yeşili bir küpe.

Mutluluğunuz daim olsun.

Altın rengi uyarsa hiç birşey takmayayım ozaman kaynanamda belki yakıştırır altın rengini de takar birşeyler :KK1:

:26: Daha 2 ay var diye hiç elbise bakmadım. Canlı renklere de bakayım çıkınca bari. Memur kıvamında gibi gelmemişti bana hiç ama ya moralim bozuldu şimdi :)

moralini bozmak ıstemedım hayatım benımde ıkı ayım var ben ustu kırmızı altı lacıvert kırmızılı bır sıfon elbıse aldım uzunluguda dız hızasında yasına yakısır canlı renkler tercıh etmenı onerırım

hatta soyle yardımcı olayım sana ben cetıbkataya magazasından 9,90TL ye aldım elbıseyı yakınlkarında varsa magazaya bakmanı tavsiye ederım

moralini bozmak ıstemedım hayatım benımde ıkı ayım var ben ustu kırmızı altı lacıvert kırmızılı bır sıfon elbıse aldım uzunluguda dız hızasında yasına yakısır canlı renkler tercıh etmenı onerırım

hatta soyle yardımcı olayım sana ben cetıbkataya magazasından 9,90TL ye aldım elbıseyı yakınlkarında varsa magazaya bakmanı tavsiye ederım

:KK53: 9,90 mııı? hafta sonu bakayım hemen. Teşekkür ederiiim. :)

$IMG_1059.jpg

fotografını cektım canım yenı yıkandı utuleyemeden hemen atıyım dedım

Eki Görüntüle 684438

fotografını cektım canım yenı yıkandı utuleyemeden hemen atıyım dedım

göbek kısmınızda biraz kilonuz varsa bu tür elbiseler giymeyin kızlar.şahsen ben biraz aldım oralardan o kiloyu göbekten kestiği için elbise daha da şişman gösteriyo insanı:26:
bu arada ben kıyafetini beğendim.sonuçta tanışma olcaktı daha dimi.onun için gayet uygun bi kıyafet.sade zarif.küpeyi biraz büyük ve farklı renkte taktın mı olay çözülmüştüüürr:KK1:
şimdiden hayırlı olsun canım:nazar:

bence kombinin güzel ama fiziğin çok önemli böyle bi kıyafette. dikine çizgili şeyler daha zayıf gösterir; zayıfsan daha da zayıf çıkarsın fotolarda falan sonra bu kız ne böyle hiç yemek yedirmemişler mi demesinler :KK1: şaka bir yana bence gayet hanım hanımcık ama ben olsam kavuniçi ya da su yeşili bi üstle tamamlardım:KK49:

bence kombinin güzel ama fiziğin çok önemli böyle bi kıyafette. dikine çizgili şeyler daha zayıf gösterir; zayıfsan daha da zayıf çıkarsın fotolarda falan sonra bu kız ne böyle hiç yemek yedirmemişler mi demesinler :KK1: şaka bir yana bence gayet hanım hanımcık ama ben olsam kavuniçi ya da su yeşili bi üstle tamamlardım:KK49:

Hafif balıketliyim ya da bilmiyorum biraz takıntılıyım. :) (1,63 boy 55 kiloyum)
Sırf bu yüzden dikine çizgili bakıyorum zaten :KK9:
Yaz olduğu için biraz daha renklendirmek mantıklı gelmeye başladı bana da.
Bir de şu var mağazalara bakmaya başlamadım henüz ayhanın koleksiyonunda gördüm bu kombini çok beğendim farklı renkleri de vardır belki. yarın gidip bir bakacağım mağazaya. :)

X