Kız kıza parti

kocdayi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
267
139
Kisir hariciinde bi menu cikartip eglenceli bir ortam olsun istiyorum. Neler yapabilirim bi destek olun. Kurabiye olarak tarcinli lokmalik kurabiye yapmayi dusunuyorum kahvenin yaninda guzel gider. Onun dışında yemek olarak ve atistirmalik neler yapabilirim

Son düzenleme:
Farkli biseyler yapasim var ama ne olur bilemedim

Mini hamburgerler yapabilirsiniz. Şu poğaça gibi olan pofuduk ekmeklere yaparsanız çok güzel oluyor. İçine köfte cheddar domates marul ketçap mayonez tamamdır. Kumpir yapabilirsiniz borcamda. Çıtır tavuk, nugget, soğan halkaları, elma dilim patates kızartması olabilir. Bunların yanına dip sos hazırlayabilirsiniz; tatlı ekşi sos, yoğurtlu naneli sos vs.

Mini hamburgerler yapabilirsiniz. Şu poğaça gibi olan pofuduk ekmeklere yaparsanız çok güzel oluyor. İçine köfte cheddar domates marul ketçap mayonez tamamdır. Kumpir yapabilirsiniz borcamda. Çıtır tavuk, nugget, soğan halkaları, elma dilim patates kızartması olabilir. Bunların yanına dip sos hazırlayabilirsiniz; tatlı ekşi sos, yoğurtlu naneli sos vs.
Tesekkurlerr ben de kumpir yapmayi düşündum

Hanimlar kiz arkadaslarla evde toplanacagiz kalabalık değiliz 4 kisi. Yalniz kisir hariciinde bi menu cikartip eglenceli bir ortam olsun istiyorum. Neler yapabilirim bi destek olun. Kurabiye olarak tarcinli lokmalik kurabiye yapmayi dusunuyorum kahvenin yaninda guzel gider. Onun dışında yemek olarak ve atistirmalik neler yapabilirim

Kazen Kazen ben bu şahsın ihbar edilmesini istiyorum.

X