Doğuma Hazırlık Kız olursa şu, oğlan olursa bu ? :))

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Cesaretinbedeli

Yine yeni yeniden...
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
150
9
Arkadaşlar henüz 2 aylık hamileyim ve cinsiyeti öğrenmemize çok var ama şimdiden kız ve erkek ismi düşündüm kendimce... Ama ikisine de 2'şer tane :))

Kız olursa Cansu veya Yaren hihoyyyt
Erkek olursa Yusuf veya Ersin alkisalkisalkis

Sizce nasıl isimler? Özellikle kız isimlerinde kararsız kaldım.. 3 yaşındaki kızımın adı ise Aynur bu arada opuyorumnanaktan

Fikir şeyederseniz sevinirim gerçekten buyrunnnnnnnnn

öncelikle hayırlısı olsun canım....darısı benim başıma.kızının adına aysu uyar..
sana güzel isimler tavsiye edebilirim.
alper,alperen,kıvanç,tuna,
ceren,beril,damla,zeynep....yinede sen bilirsin.

Tebrik ederim Rabbimiz hayırla kavuştursun bebeğinize..
Minik (Aynur) hanımı da Allah bağışlasın..
Bana söylediğiniz isimlerden Yaren ve Yusuf daha hoş geldi..
Eğer mutlaka bunlardan biri olacaksa onları seçerdim ..

bence yaren ama aynur a gülnur da yakışır......
erkekte 2 isimde hoş değil ersin şu fırıncıların kullandığı kürek değil mi? biz mi öyle biliyoruz.......
ayrıca senin nickin güzel kızına şimal koyabilirsin ben öyle düşünüyorum.......... Allah tamamına erdirsin inşallah..........

Çok sağolun cevaplarınız için... Kız olursa Cansu Yaren koyarım belki de.. Her ikisi de... Ama kızıma haksızlık olmasın diyorum o sebeple tek isim düşünüyorum. Şimdilik Yaren ismi ağır basıyor sanki... Erkek ismine gelince Yusuf ismini ben çok seviyorum ama Ersin de kayınbabamın adı... Bakalım artık erkek olursa babamız karar verecek bu hakkı seve seve ona bırakıyorum... Büyük ihtimalle Ersin olur ama sanırım gamyoncuiremsu Artık hayırlısı :)) Kararımız netleştiğinde yine bu topikten haber veririm sizlere... Çok teşekkürler...

ersin eşimin adı oda oglu olursa ersan koyucakmıs oyle dıyor yada eser falan kendı adına uygun olsun dıye :emir_bebek bencede yaren ve ersın guzel...

X