Kızçelerim yardım edin :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ByKugukrdeln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
48
5
Kızlar daha önce de burda konu açtım sizinle konuşunca iyi geliyor. Ben uzun ilişki sonrası ayrılık yaşadım. Eski sevgilim emin değildi ama. Ayrılmak istiyordu ama ayrılmadı en sonunda ben bitirdim çünkü bu süreç uzadı ve yoruldum. Pişman olur mu emin olmadan ayrılan erkekler? Aramızda ki bağ çok güzeldi nasıl böyle olduk bilmiyorum . Adam bi beş günlük dubaiye tatile gitti arkadaşının iş görüşmesi vs vardı aynı zamanda böyle davranmaya başladı. İlişki ve evlilik ona göre değilmiş,ömür boyu hep turist gibi yaşamak istiyormuş böyle ciddi sorumluluk isteyen işlere kalkışmak istemiyormuş gibi şeyler dedi. Bu arada inançlı birisi ve çok etkilenir herşeyden. Bu kafaya girdi ve çıkmadı en sonunda ayrıldık. Bu arada ben ayrılınca çok kızdı bana. Emin değildi yani. Geldi yüzüme karşı demek bu kadar meraklıymışsın ayrılmaya gibi şeyler dedi ve gitti. Ben birşey diyemedim çünkü yerimde kim olsa aynısını yapardı.

O zaman hiç takma, görmezlikten gelmek en büyük intikam. Kimse vazgeçilmeyi hazmedemez. İletişim kurmaya çalıştıkça değerin düşer, durumun inandırıcılığını kaybeder. Sosyal medya takiplerini bırakarak başlayabilirsin.
Evet bıraktım ve buluştuğumuzda bunu görmüş çok zoruna gitmiş bu durum çok meraklıymışsın ayrılmak için dedi. Ama bey efendi haftalardır ayrılmak için imalarda bulunuyordu ben silip kendine iyi bak o halde deyince zoruna gitti. Terk eden o oluyor değil mi? Yani ayrılık konuşmasını ben yaptım diye terk eden ben olmuyorumdur umarım çünkü eğer pişman olursa terk ettiği için belki bir gün pişman olur

Yok ben pişman olmadım çünkü her kadın bu laflardan sonra bitirirdi diye düşünüyorum. Üstelik düiünmesi için de zaman verdim ama yazdığımda aynı şeyleri söyledi bende bitirelim ozaman dedim böyle olmaz dedim. Evet pişman olsun istiyorum sırf kafası karıştı diye ayrılığa getirdi bizi. İkilimde kaldı yani. Bu durumda terk eden o oluyor değil mi? Son sözü ben söylemek zorunda kaldım ama onun yüzünden ayrıldık. Terk eden ben olmuyorum değil mi? Çünkü bana öyle hissetircrk şeyler söyledi

terk eden o dimi diye 50 kere sorduğunuza göre pişmansınız işte, siz de kendi içinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz.
o veya siz ne farkeder.
adam evlilik, sorumluluk istemiyor siz istiyorsanız doğru sonuç elde edilmiş.

terk eden o dimi diye 50 kere sorduğunuza göre pişmansınız işte, siz de kendi içinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz.
o veya siz ne farkeder.
adam evlilik, sorumluluk istemiyor siz istiyorsanız doğru sonuç elde edilmiş.
Peki bu laflardan sonra kalmam doğru olur muydu? Ben terk etmedim ki çok çabaladım ama adam halamaynı şeyleri söylüyor. Siz olsanız aynı şeyi yapmaz mıydınız?

Peki bu laflardan sonra kalmam doğru olur muydu? Ben terk etmedim ki çok çabaladım ama adam halamaynı şeyleri söylüyor. Siz olsanız aynı şeyi yapmaz mıydınız?

neyi ispatlamaya yada öğrenmeye çalışıyorsunuz :) ben kalın demedim, hatta aynı beklentide olmadığınız biriyle ayrılmanız iyi olmuş dedim. bana sorduğunuz soru sanki ben devam edin demişim gibi.
almak istediğiniz yanıt ne tam olarak ?

neyi ispatlamaya yada öğrenmeye çalışıyorsunuz :) ben kalın demedim, hatta aynı beklentide olmadığınız biriyle ayrılmanız iyi olmuş dedim. bana sorduğunuz soru sanki ben devam edin demişim gibi.
almak istediğiniz yanıt ne tam olarak ?
Bu aralar üzgünüm kusura bakmayın bende tam bilmiyorum ama bana sanki onu terk eden benmişim gibi sanki ilişkiyi bu hale getiren benmişim gibi davrandı ve bu beni daha çok üzdü. O yüzden o öyle yapınca etkilendim.

Narsist işte adam net değil mi? Bir de üste çıkıp suç bastırıyor. Evlilik bana göre değil deyince ne yapmanızı bekliyormuş? Yalvarmanızı mı? Hayret bişey yaa? Cidden ben de soracağım çok arıyor musunuz böyle tipleri?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X