Kızı Olacağını Düşünen Anneler Mektubunuz Var :)))

_JaLe_

Guru
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
1.023
1
Müstakbel anne ve baba,
Bir anlık zevk uğruna beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.
Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik.

Fotoğraf makinesine benzeyen birseylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz. Güç bela sakladığım pipimi çıktığımda nerenize sokacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismi koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golfettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince, sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere. Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Neler yapacam size...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari.
 

simenay

Binlerce Şükür Rabbime...
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
4.668
4
Jale, çok güzel bir paylaşım, teşekkürler... Benimde kızım olacak ama bende şüpheliyim hala, ilk başlarda erkek demişti doktor, sonradan kız dedi, bakalım ne çıkacak, merakla bekliyoruz :))
 

Juliette

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
822
5
40
bana da bastan erkek demisti sonra kiz dedi.. :ecrin_bebek: erkek olursa tam boyle bi olay olucak yani super olmus zemuszemus
 
X