Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saç (kırmızı tonları)

o renkler çok kaba ve yapay duruyor çilek kırmızı pembe oluyor diye biliyorum bordo tonları istiyorum .. Gerçi onu sürsem siyah oldugu ıcın koyu olur :)

Yahu sen katolaga niye bakıyosun hangi saç rengi katalogdaki gibi çıkıyor allah askına onlar yapay saç :KK9:

Bordoya yakın istiyorsan eğer şarap tonlarında bakacaksın,diğerleri çok açık kalır.

Yahu sen katolaga niye bakıyosun hangi saç rengi katalogdaki gibi çıkıyor allah askına onlar yapay saç :KK9:

Bordoya yakın istiyorsan eğer şarap tonlarında bakacaksın,diğerleri çok açık kalır.

Hayır katalogdan değil nette var bir sürü uygulayan gördüm cok pembe duruyor. Zaten cok ton yok kızılın her yerde bulmak mümkün olmuyor ama bulacağım eninde sonunda :) kafama takılan saçlarım zaten koyuya koyu sürünce bir şey farketmez gibi geliyor bir yandanda açık sürsem koyuya tutmaz gibi geliyor. :KK23:

Canim.benimmmm inan çok acik oluolar boyayincada.tamam güzeldir seviosundur koyudur.ama bu hatun benim gbi daha koyu bordomsu koyu sonbaharimsi kizil istio canim canim canim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim.benimmmm inan çok acik oluolar boyayincada.tamam güzeldir seviosundur koyudur.ama bu hatun benim gbi daha koyu bordomsu koyu sonbaharimsi kizil istio canim canim canim.

Zevkler ve renkler tabi tartışılmaz

Bu akos gelincik kırmızısı ben sevdiğim için bana güzel geliyo belkide çok uzun zmn kullandım.

Eklentiler

• $1396721047651.jpg
    $1396721047651.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 350
cırtlak renkler beni aşar. Böyle bir şey istiyorum:

Eklentiler

• $5rf555.jpg
    $5rf555.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 1.739
Ben kızıl aşığıyım ondan bu kadar ilgilendim konuyla..
Ama sana kızıldan dönme sebebimi de anlatayım. ( Şu an platin sarıyım bu arada :KK53: )

Sözlümün arkadaşı gelecekti Amerika'dan, tanımıyoruz birbirmizi arkadaşı ile hiç te tanışmadık. O zaman sevgiliydik. Sevgilim var yanımda dedi kızıl saçlı dedi. O günde havaalanı müthiş kalabalık gazeteciler felan var, cocuk ınmıs bavulunu almıs arkamdan bir el dokundu dönmemle beraber bunlar sarılmaya basladılar zaten..

Demem o ki o kalabalık için de bile ayrıştırılabiliyorsan bi sıkıntı var demektir :KK53::KK53::KK53::KK53: Sonra hemen değiştirdim saç rengimi :KK51:

Bi de sevgilin olmasaydı bulamazdım sizi diyo :KK14:

Ama sana kızıldan dönme sebebimi de anlatayım. ( Şu an platin sarıyım bu arada :KK53: )

Sözlümün arkadaşı gelecekti Amerika'dan, tanımıyoruz birbirmizi arkadaşı ile hiç te tanışmadık. O zaman sevgiliydik. Sevgilim var yanımda dedi kızıl saçlı dedi. O günde havaalanı müthiş kalabalık gazeteciler felan var, cocuk ınmıs bavulunu almıs arkamdan bir el dokundu dönmemle beraber bunlar sarılmaya basladılar zaten..

Demem o ki o kalabalık için de bile ayrıştırılabiliyorsan bi sıkıntı var demektir :KK53::KK53::KK53::KK53: Sonra hemen değiştirdim saç rengimi :KK51:

Aykiri renkleri kullanabiliosun ne güzel yasin kac

oha kızıldan mı platine döndün:KK53:

sunu sorayim. yogun kirmizi mi istiyorsunuz yoksa pembemsi kirmizi mi yoksa turuncaya donuk mu?

X