Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saç (kırmızı tonları)

picaru

Schwarzkopf
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2013
195
9
Sizce kızıl renk nasıl arkadaşlar? Saçlarım boya simsiyah olduğu için açık renklere gitmek istemiyorum kızıl boyayla komple boya yapmak istiyorum, böylece açılmış olur zaten yavaş yavaş. ..

Şimdi aklımda sorular var. Siyah saça açık boyalar tutmuyo ama kızıl tutuyo dyolar cidden tutuyor mu ?

Peki ya kullanım zorlugu neler? Çabuk felan akıyormus uclarına yaptırdıgımda gercekten cok kötü akıyordu . Sanki boya boşa gidiyor gibi :KK50:

O sorun değil sıkça boyarım ama, tutar mı şimdi? (açıcısız)

saçlarım ilk boyadıgımda kömür gibiydi ama şimdi yavaş yavaş akmaya başladı boyayana kadar akar baya bi yine saçlarım vanessa hudgens kadar siyahlar :KK55: sizce tutar mı arka arkaya boyadıgımda daha da açılır heralde ?

Son düzenleme:
Canım saçın siyah kızıl olmaz ki anca düşük dereceli bi oksidan ile açman gerek ondan sonra kızıla vur.
kızılın zorluğuda çok çabuk akması adeta yalancı bahar 2 haftada üstüne boya sürmen gerekiyor.
bende kızıl kullanıyorum siyaha dönücem çünkü bakamıyorum.

Canım saçın siyah kızıl olmaz ki anca düşük dereceli bi oksidan ile açman gerek ondan sonra kızıla vur.
kızılın zorluğuda çok çabuk akması adeta yalancı bahar 2 haftada üstüne boya sürmen gerekiyor.
bende kızıl kullanıyorum siyaha dönücem çünkü bakamıyorum.

inan açıcı sürmek istemiyorum . deneyeceğim bakalım . Ayrıca aksada ben 1 ayda bir yaparım. Birde maddi olarakta zorluk verir 2 haftada bir

açıcı olmadan siyah üstüne kızıl zor. diplerin kızıl uçlar koyu kızılımsı bir renk olur. yani diplerle uçlar arasında ton farkı olacak. açıcı oryal istemiyorsun ama krem boyaların açıcı renkleri var. oryal kadar güçlü açıcı özellikleri olmasa da saçı 1-2 ton açabilirler (tabi boyanmış saçı 1-2 ton açar, boyasız doğal saçı daha çok açar bu boyalar...). mesela garnier ekstra açıcı sarı gibi açıcı bir krem boya ile diplere sürmeden, sadece önceden siyaha boyanmış yerleri boyayıp en azından rengi 1-2 ton kırsan; sonra kızıla boyasan bence daha iyi olur.

Hazal diren haklı oksidanın içinde saç kremi olanlarda var ondan alabilirsin.

Hazal diren haklı oksidanın içinde saç kremi olanlarda var ondan alabilirsin.

evet duymuştum birde bazı boyaların içinde hem açıcı hemde boya (pigment) oluyormuş O nasıl oluyor? hem saça tutarken hemde aynı anda nasıl açıyor?

açıcı olmadan siyah üstüne kızıl zor. diplerin kızıl uçlar koyu kızılımsı bir renk olur. yani diplerle uçlar arasında ton farkı olacak. açıcı oryal istemiyorsun ama krem boyaların açıcı renkleri var. oryal kadar güçlü açıcı özellikleri olmasa da saçı 1-2 ton açabilirler (tabi boyanmış saçı 1-2 ton açar, boyasız doğal saçı daha çok açar bu boyalar...). mesela garnier ekstra açıcı sarı gibi açıcı bir krem boya ile diplere sürmeden, sadece önceden siyaha boyanmış yerleri boyayıp en azından rengi 1-2 ton kırsan; sonra kızıla boyasan bence daha iyi olur.

sorun değil gölge gibi olsada ama yeterki tutsun

Sizce kızıl renk nasıl arkadaşlar? Saçlarım boya simsiyah olduğu için açık renklere gitmek istemiyorum kızıl boyayla komple boya yapmak istiyorum, böylece açılmış olur zaten yavaş yavaş. ..

Şimdi aklımda sorular var. Siyah saça açık boyalar tutmuyo ama kızıl tutuyo dyolar cidden tutuyor mu ?

Peki ya kullanım zorlugu neler? Çabuk felan akıyormus uclarına yaptırdıgımda gercekten cok kötü akıyordu . Sanki boya boşa gidiyor gibi :KK50:

saçlarım ilk boyadıgımda kömür gibiydi ama şimdi yavaş yavaş akmaya başladı boyayana kadar akar baya bi yine saçlarım vanessa hudgens kadar siyahlar :KK55: sizce tutar mı arka arkaya boyadıgımda daha da açılır heralde ?

Ablam acici surdurmemek için 5-6 yildir siyah saclari.başka renge dönmek istior. Ama açmak istemi o .kaldi ole :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

siyah rengi açıcısız döndürmen çok çok zor:/ ve kızıl kullanışlı değil hiç bakır falan da yapabilirsin ama dediğim gibi açıcısız olmaz :44:

siyah rengi açıcısız döndürmen çok çok zor:/ ve kızıl kullanışlı değil hiç bakır falan da yapabilirsin ama dediğim gibi açıcısız olmaz :44:

Ya o değil açıcıyı nereden bulacagım ben yahu ! Ucuz palette açıcıları saçları hep döküyor sadece boyayla deneyecegim tutturan varmıs

Öncelikle Kızıl'ı çok severim çok iddalı bir renktir. Tenine ve göz rengine yakıştırıyorsan eğer iddalı güzel bir renktir kızıl. Siyahın üzerine her ne kadr akmış olursa olsun tutmaz öncelikle, rengarenk olursun gerçekten. Saçını açman gerek, turuncu ya da kına rengine kadar dönse yeterli kızıl için. ( koyu kızıldan bahsediyorsak eğer ) Açık kızıl istiyorsan bebek sarısına ya da küllü renklere kadar açılması gerekecek.

Ek olarak, kızıl oturana kadar kullanması zordur. Devamlı akar her 10 / 15 günde bir boyaman gerekir bu da saçını haliyle yıpratır. Banyodan sonra küvetin adam kesmiş gibi kanla dolu olmasına alışman gerek. Koyu renkli havlular ve koyu renkli nevresimlere merhaba demen gerek :nazar:

Banyodan sonra küvetin adam kesmiş gibi kanla dolu olmasına alışman gerek. Koyu renkli havlular ve koyu renkli nevresimlere merhaba demen gerek :nazar:
Hiç sorma ya manyak bir şey ya haha . uçlarını boyadıgımda olmuştu :) kim bilir komple boyayınca nasıl oluyordur Sanırım Bu da bir Fantezi :KK9:

Hiç sorma ya manyak bir şey ya haha . uçlarını boyadıgımda olmuştu :) kim bilir komple boyayınca nasıl oluyordur Sanırım Bu da bir Fantezi :KK9:

O fantezi bir müddet sonra işkenceye dönmesin bunu dilerim sadece :KK8: yağmurlu havada kulaklarına alnından akan kırmızılıklar ve havuzdan çıkınca vucuduna kanlar damlıyormuş gibi bir görüntüyüde göz ardı etmemek gerek, ama tabi tüm bunlar renk oturana kadar renk oturduktan sonra akmalar daha da aza iniyor .. :KK14:

O fantezi bir müddet sonra işkenceye dönmesin bunu dilerim sadece :KK8: yağmurlu havada kulaklarına alnından akan kırmızılıklar ve havuzdan çıkınca vucuduna kanlar damlıyormuş gibi bir görüntüyüde göz ardı etmemek gerek, ama tabi tüm bunlar renk oturana kadar renk oturduktan sonra akmalar daha da aza iniyor .. :KK14:

İlahi cok güldürdünüz beni Gerçekten Allah'ta sizi güldürsün. Çok fazla akıyor ama bi yağmurda da akarsa işmiz var demektir :) Düşünemedim şimdi komik geldi . :KK66: Bilmiyorum bu ayrıca da markayla ilgili bir şey marka çok fayda ediyor araştırdım bi marka aklımda değil çok iyi tutuyormuş saçlara, baya bi kalıcı oluyormuş kıızıl.

İlahi cok güldürdünüz beni Gerçekten Allah'ta sizi güldürsün. Çok fazla akıyor ama bi yağmurda da akarsa işmiz var demektir :) Düşünemedim şimdi komik geldi . :KK66: Bilmiyorum bu ayrıca da markayla ilgili bir şey marka çok fayda ediyor araştırdım bi marka aklımda değil çok iyi tutuyormuş saçlara, baya bi kalıcı oluyormuş kıızıl.

Uzun yıllar kızıl kullanmış biri olarak söylüyorum AKOS / GELİNCİK KIRMIZISI YA DA ÇİLEK ..

Ötesini tanımam..

Çilek çok pembe gbi deilmiydi cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tam anlamıyla kızıl olmaz ama güneşe çıkınca kızıl parlar saçların.bi kere dip boyası geldiğinde çok kötü duruyo mutlaka sürekli boyatman lazım.eğer beyaz tenliysen kızıl çok yakışır gerçekten.çok çabuk akan ve saçı çok yıpratan bi renk kızıl.iddialı bi renk eğer gözlerin de renkliyse daha çok ortaya çıkarır.ayrıca sürekli makyaj yapman lazım hafifte olsa.özellikle gözlere.yoksa hasta gibi durabilirsin.gerçi biraz göz yapından da kaynaklanan bişi.
şahsen ben 4 senedir kullanıyorum ve çok yıprandı artık.tekrar boyatmak istiyorum ama bi yandan da istemiyorum ben de çok kararsız kaldım napsam bilemedim.ama sana tavsiye ederim kesinlikle insana güven geliyo kızılla :KK9::KK9:

Uzun yıllar kızıl kullanmış biri olarak söylüyorum AKOS / GELİNCİK KIRMIZISI YA DA ÇİLEK ..

Ötesini tanımam..

o renkler çok kaba ve yapay duruyor çilek kırmızı pembe oluyor diye biliyorum bordo tonları istiyorum .. Gerçi onu sürsem siyah oldugu ıcın koyu olur :)

X