Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saç yardımmm

I love cats

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
385
63
Kızlar saçım kahverengiydi önleri sarıydı ve şarap kızılı yaptırdım.Ama önleri pembemsi öbür tarafları koyu kızıl oldu.Güzel oldu ama akcak biliyorum.Aktığında ne renk olur? Ve istediğim her hangi bir renge dönebilir miyim? Ve evde kendim kızıla boyarsam değişik bir renk mi ortaya çıkar? Beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktiginda sogan kabuğu gibi bir renk olur. Kızıldan kurtulmak çok zor. Açtırmanız gerek ya da komple koyu kahveye boyayacaksiniz.

Siyah da olur ama ondan da dönmesi çok zor. En iyisi açtırmak ama yıpranma hatta yanma ihtimali var. Kızıl çok baş belası bir renk.
Teşekkürler biliyorum çok kez sordum fakat evde kendim aktığında koyu kızıl yapmak istesem yapabilir miyim? Açık istemiyorum çabuk aktığı için.Rahatsız ettiysem affola saçım şuan böyle tam bilmiyorum zaten rengi ama kuaför şarap kızılı dedi

Eklentiler

• IMG_20220311_132905.jpg
    IMG_20220311_132905.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 27
Teşekkürler biliyorum çok kez sordum fakat evde kendim aktığında koyu kızıl yapmak istesem yapabilir miyim? Açık istemiyorum çabuk aktığı için.Rahatsız ettiysem affola saçım şuan böyle tam bilmiyorum zaten rengi ama kuaför şarap kızılı dedi
Koyu bir kizil boyasaniz olur. Dipleriniz koyu renk ise onlar biraz daha koyu durur.

X